ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Przyjechała ekipa telewizyjna i kręciła tu już trzeci raz

8 miesięcy temu    13.10.2018
Anna Legowicz-Gogołkiewicz
komentarzy 2 ocen 8 / 75%
A A A
Ekipa TVP1 u pani Urszuli Jankowiak podczas drugiej wizyty w Jarocinie Ekipa TVP1 u pani Urszuli Jankowiak podczas drugiej wizyty w Jarocinie  fot. Kinga Latecka
Anna Legowicz-Gogołkiewicz
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Telewizja Polska. TVP1. Jarocin. Program. Rok w ogrodzie extra.Ekipa telewizyjna programu „Rok w ogrodzie extra” po raz kolejny odwiedziła jarocińskich ogrodników. Na początku kwietnia tego roku redakcja programu „Rok w ogrodzie extra” robiła w Jarocinie po raz drugi zdjęcia do swojego programu. Emisja dwóch odcinków odbyła się wiosną na antenie TVP1.

 

Program cieszy się ogromną popularnością, nic zatem dziwnego, że redakcję zapraszają ogrodnicy i działkowcy z całej Polski. Misją programu jest pokazanie ogrodów zaprojektowanych przez samych właścicieli - ogrodników amatorów, którzy założyli ogród sami, bez pomocy projektantów i uprawiają go z wielką miłością, pasją i zaangażowaniem. Podczas kilkugodzinnego nagrania przedstawiają historię powstania ogrodu, swojej pasji, opowiadają o roślinach w nim posadzonych oraz ciekawostkach ogrodniczych.

 

Program ma charakter poradnikowy. Prowadzi go znany i ceniony dziennikarz telewizyjny, redaktor programu „Rok w ogrodzie” - Marek Jezierski, który dobrą radą stara się zawsze pomóc i rozwiązać ogrodnicze problemy. Redakcja programu postanowiła w październiku nagrać w jarocińskich ogrodach kolejne odcinki.

 

Tym razem odwiedzili ogród przydomowy Sebastiana Seemanna - miłośnika roślin mało spotykanych i uprawianych w naszych ogrodach, miłośnika sosen, oraz działkę Ireneusza Kazimierskiego znajdującą się na Rodzinnych Ogrodach Działkowych przy ulicy Poznańskiej w Jarocinie.

 

Emisja programu nastąpi dopiero w styczniu w jeden z sobotnich poranków. O dokładnej dacie będziemy jeszcze informować.
 

A już niedługo o tym, co panowie czuli podczas nagrania, czy stresowali się występując przed kamerą, jak wspominają wizytę ekipy telewizyjnej przeczytacie w kolejnych numerach Gazety Jarocińskiej.

+ 6 głosów: 8 (75%) 2 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Zagubiona
  8 miesięcy temu 2
  Naprawdę nie wiem,jak to czytać i o co tu chodzi. Nie można krótko, zwiężźe i na temat? Rozwalony tekst na 6 części a na temat 1 zdanie. strasznie się was czyta ....
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Józef
  8 miesięcy temu 1
  Szkoda na nich kasy.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji