R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Przybywa placów zabaw

› Kobieta i dziecko› dla dzieci ponad rok temu    12.09.2014
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 6 ocen 2 / 100%
A A A

Nowe place zabaw powstały w Kotlinie, Kurcewie i Sławoszewie.

R E K L A M A

Zamek z wieżami i elementami do wspinaczki, zjeżdżalnia, dwa bujaki, dwa sklepiki oraz dwie piaskownice - to elementy nowego placu zabaw przy Przedszkolu w Kotlinie. - Mamy cudownie - cieszyła się Elżbieta Krawczyk, dyrektorka przedszkola, kiedy radni wizytowali plac zabaw. Ale to nie jedyny ogródek jordanowski, jaki w tym roku pojawił się w gminie. Niebawem stanie plac przy ul. Rymarkiewicza w Kotlinie.

Dzięki unijnym pieniądzom udało się wybudować plac w Kurcewie.
22 tys. zł wydano na uzupełnienie ogródka jordanowskiego w Sławoszewie
. - Z tych pieniędzy zostały zakupione zabawki na kwotę 17.944,47 zł. Zabawki dostarczyła i zamontowała firma „Frajda” s.c. z Radawca Dużego. Na opłotowanie wydano 3.432,75 zł - wylicza Michał Urbaniak, sekretarz gminy Kotlin.

(era)    
 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Bękarcki
ponad rok temu ocena: 60%  6
A prawią, że wieś jest taka pokrzywdzona, zacofana a to wierutne kłamstwo. Na wejściu do Unii i reformach Balcerowicza vel Arona Bucholtz'a właśnie... wieś najwięcej skorzystała. Przybyło domów kultury, skomputeryzowanych szkół, poprawiła się o niebo opieka lekarska, wszelka infrastruktura-drogi, budownictwo murowane, inne. Wieś, czy raczej praca na roli w większości została zmechanizowana, a ziemie z powrotem przejmuje kułactwo, bo mali bambry upadają pod ciężarem kredytów, stają się niewypłacalni (bankruci), to też "zasługa" Balcerowicza. Ogólnie mają lepiej niż w mieście, oczywiście, że drastyczna bieda też występuje, ale coraz mniej, z tysiąca dowodów są te place zabaw, ale oto najmniej chodzi. Napiszę więcej, wieś nigdy nie była poszkodowana, pozostawiona sama sobie, to brednie, utopia, a najlepiej miała za PRL-u... i teraz, paradoksalnie. Wiele ludzi ze wsi, czy raczej zamieszkujących na niej pracuje w miastach, z tego 80% etatów przypada na nich!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jarocin
ponad rok temu ocena: 83%  5
to jest chore wioski oblężone placami zabaw a w Jarocinie ledwo co postawili placyk na szubiankach na OŚ.T.KOŚCIUSZKI plac zabaw większy trochę od klatki dla papugi i w ogóle reszta osiedli to samo co to ma znaczyć czy dzieci z JAROCINA są gorsze!smutne to jest
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ www
ponad rok temu ocena: 67%  4
[quote name="lucek R"]a w Jarocinie co? nic!nic!nic! Dlaczego? odpowiedź - bo tu rządzą nieudacznicy.Na szczęście zbliżają się wybory i trzeba to zmienić. Dlatego idźmy 16 listopada do urn i głosujmy na Adama Pawlickiego, bo tylko On może zmienić Jarocin.[/quote]Osiedle Rzeczypospolitej cały czas czeka na plac zabaw...nasze dzieci bawią się pomiędzy blokami i na siłowni na wolnym powietrzu, która raczej nie jest przystosowana dla dzieci...ale co tam! Głównemu opozycjoniście placu zabaw (miał być zbyt blisko balkonu szanownego "notabla") - wkrótce podziękujemy podczas wyborów!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ szara rzeczywistosć
ponad rok temu ocena: 67%  3
Bezrobotnych też przybywa niestety, a będzie olbrzymi niż demograficzny na skutek tego....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jan Dziadzia
ponad rok temu ocena: 38%  2
Popieram Lucjanie i zatwierdzam.Wszyscy idziemy do urn-100%, nawet chorzy na wózkach i w szpitalu.16 listopada Anno Domini roku panieńskiego 2014 głosujemy obiema rękami i obydwoma nogami na ADAMA MICHAŁA PAWLICKIEGO I na jego znakomitą DRUŻYNĘ........................................... podpis, pieczątka Jan Dziadzia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ lucek R
ponad rok temu ocena: 40%  1
a w Jarocinie co? nic!nic!nic! Dlaczego? odpowiedź - bo tu rządzą nieudacznicy.Na szczęście zbliżają się wybory i trzeba to zmienić. Dlatego idźmy 16 listopada do urn i głosujmy na Adama Pawlickiego, bo tylko On może zmienić Jarocin.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A