R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M A

Przeżyli ze sobą 50 lat. Dzisiaj świętują w Grill Barze Górski w Kotlinie

› Aktualności› Wydarzenia 8 miesięcy temu    11.07.2018
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Lidia Sokowicz

W tym roku złoty jubileusz świętuje 13 par z terenu gminy Kotlin. Dziewięć z nich odebrało dzisiaj z rąk wójta Mirosława Paterczyka medale "Za długoletnie pożycie małżeńskie" nadane przez Prezydenta RP. 

 

 

R E K L A M A

Uroczystość odbyła się w Grill Barze Górski. Były życzenia od Michała Urbaniaka - kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, a zarazem sekretarza gminy Kotlin, wójta Mirosława Paterczyka oraz Hieronima Adamskiego - przewodniczącego Komisji Planu Gospodarczego, Budżetu i Finansów. 

Każda z par otrzymała kwiaty, bombonierkę i pamiątkowy dyplom. Na koniec była okazja, aby zrobić sobie wspólne zdjęcie, jak również i indywidualne. Później był czas na wspomnienia przy kawie i ciastach.

 

O tym, kto z gminy Kotlin otrzymał w tym roku medale, czytaj w kolejnym wydaniu "Gazety Jarocińskiej", który ukaże się we wtorek 17 lipca.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A