R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M AB1b - VitaMed
R E K L A M A

Przez miesiąc ruch wahadłowy na moście w Nowym Mieście

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    5.04.2013
erzepczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Ruch wahadłowy wprowadzono na moście w Nowym Mieście. Część obiektu utraciła nośność.

Na przeprawie konieczna jest wymiana kilku elementów dylatacji na wyjeździe w stronę Jarocina.

R E K L A M A

- Najpierw trzeba wyciąć uszkodzone segmenty, potem ułożyć uzbrojenie, wykonać płytę i położyć asfalt - wyjaśnia Jerzy Helwig, dyrektor Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Rejon w Środzie Wielkopolskiej. Dodaje, że doraźny remont nie dał oczekiwanych efektów. - Elementy płyty są zawilgocone, a od dołu widać, że ten beton jest dużo słabszy - podkreśla szef średzkich drogowców.


Po moście można poruszać się tylko jednym pasem jezdni.  - Nikt  nie odważy się puścić ruchu całą szerokością drogi, bo to może się źle skończyć - uważa Helwig. Zaznacza, że próbowano zorganizować przejazd w jedną i drugą stronę, ale kierowcy nie przestrzegali ograniczenia prędkości do 20 km/h. W dzień ruch sterowany jest ręcznie, a w nocy sygnalizacją świetlną. Planowany jest remont  80 metrów kwadratowych przeprawy.


(era)

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A