R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1b - VitaMed
R E K L A M A

Przesyłki międzynarodowe tanio i bez umowy do Niemiec

ponad rok temu    19.06.2017
Artykuł partnera
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

DHL Parcel udostępnia nadania do 28 krajów Europy, w tym do Niemiec, w punktach partnerskich w Polsce. Teraz wszyscy mogą wysyłać paczki tanio i bez umowy za Odrę! W DHL czas doręczenia za granicę wynosi nawet 2 dni.  

R E K L A M A


Niemcy słyną z piwa, samochodów i dbałości o porządek. Polacy często podróżują do tego kraju - niektórzy turystycznie, inni w celach zarobkowych. Niezależnie od celu wyjazdu i czasu pobytu, DHL Parcel umożliwia wysyłanie przesyłek do bliskich w Niemczech. 

Przesyłki międzynarodowe można nadawać w sieci punktów partnerskich DHL Parcel   i jego Punktach Obsługi Klienta. Niskie ceny, śledzenie przesyłek online na stronie http://sprawdz.dhl.com.pl/, powiadomienia o wyjściu paczki za granicę oraz o jej doręczenie do odbiorcy to główne atuty oferty.

 

Propozycja skierowana jest do klientów indywidualnych, a także firm, które nie mają umowy z DHL. Mogą oni wysyłać przesyłki do 28 krajów Europy:

  • wygodnie – za pośrednictwem sieci lokalnych punktów DHL Parcel; 
  • bezpiecznie – każda przesyłka objęta jest ubezpieczeniem do 500 Euro w cenie;
  • szybko – przewidywany czas doręczenia do Niemiec wynosi 2 dni.

DHL Parcel obsługuje przesyłki w całej Europie. Ma wiedzę o zwyczajach zagranicznych odbiorców paczek i dostosowuje usługi do ich potrzeb. Dla Niemców istotne są punkty odbioru osobistego, w których o dogodnej porze odbierają paczki. DHL Parcel posiada około 20 000 takich punktów w Niemczech. Przesyłkę może doręczyć także kurier. W przypadku nieudanej próby doręczenia, paczka trafi do punktu odbioru. Tam będzie oczekiwać na odbiorcę przez 7 dni kalendarzowych.


Nadania przesyłek krajowych i międzynarodowych w punktach DHL 

DHL Parcel rozwija w Polsce sieć punktów nadania i odbioru osobistego. Obecnie liczy ona 1800 punktów, w skład których wchodzą m.in.: stacje benzynowe, sklepy i salony prasowe, lokalne punkty usługowo – handlowe. Do końca roku planowany jest rozwój sieci o kolejne 4500 punktów.

Przesyłki międzynarodowe i krajowe można wysyłać w ponad 1100 punktach partnerskich: Inmedio, Relay, 1minute oraz w lokalnych punktach usługowo – handlowych. Charakteryzują się one elastycznymi godzinami pracy:
- prawie 90% otwartych jest minimum do godziny 21;
- 80% otwartych jest w soboty;
- ponad 50% otwartych jest w niedziele.
Punkty nadania można zobaczyć na mapie dostępnej na stronie https://parcelshop.dhl.pl/mapa?type=fm.

Ile kosztuje paczka międzynarodowa DHL Parcel?

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A
R E K L A M A