R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASMOG_A1
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 06.03-13.03

Przekazali samochód, który gmina Kotlin kupiła w 2015 roku [FOTO, VIDEO]

› Aktualności› Wydarzenia 8 miesięcy temu    10.07.2018
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 9 / 89%
A A A
 fot. Lidia Sokowicz

Ksiądz kanonik Jerzy Rychlewski, powiatowy kapelan strażaków i proboszcz ze Sławoszewa, dokonał poświęcenia samochodu oraz figurki patrona - św. Floriana dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Książęcej. Kapłan jako strażak był bardzo zainteresowany wyposażeniem samochodu i zaraz po odłożeniu kropidła ochoczo wsiadł do środka.

 

R E K L A M A

 

Straż w Woli Książęcej liczy obecnie 23 członków czynnych, 3 honorowych i 9 w młodzieżowej drużynie pożarniczej. W trakcie obchodów 90-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Książęcej podkreślono, że praca z młodzieżą daje wymierne efekty, ponieważ połowa czynnych członków wywodzi się z młodzieżowej drużyny. W trakcie uroczystości wręczone zostały medale, dyplomy oraz pamiątkowe statuetki. Część oficjalną poprzedziła uroczysta parada z udziałem orkiestry dętej z Kobylina oraz msza św. polowa, koncelebrowana przez trzech proboszczów z Twardowa, Witaszyc i Sławoszewa. 

 

 

W części oficjalnej przedstawiono historię jednostki w Woli Książęcej

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 8 głosów: 9 (89%) 1 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A