R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASMOG_A1
R E K L A M A

Przedstawienie o trudnych sprawach. O nazistach w teatrze

› Aktualności› Wydarzenia 4 miesiące temu    7.11.2018
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Spektakl jest próbą nowego spojrzenia na tragedię AuschwitzSpektakl jest próbą nowego spojrzenia na tragedię Auschwitz fot. Materiały organizatora

Przedstawienie „Album Karla Höckera” jest próbą zrozumienia historycznej tragedii Auschwitz z niezbadanej dotąd perspektywy sprawców. Wykorzystuje do tego techniki teatru dokumentalnego, improwizację i badania naukowe. W Jarocinie można go będzie zobaczyć w środę 28 listopada.

 

R E K L A M A

 

Poprzez wskrzeszanie zdjęć, widzowie stają się świadkami zwykłego życia pracowników i ich zwierzchników, którzy prowadzili obóz zagłady. To spektakl-hybryda zbudowany wokół pokazu slajdów pochodzących z oryginalnego albumu fotograficznego. Spektakl zostanie pokazany w kinie „Echo” w środę 28 listopada w ramach projektu Wielki Teatr w Małym Mieście, realizowanego przez Stowarzyszenie Jarocin XXI przy wsparciu finansowym gminy Jarocin, urzędu marszałkowskiego i ministerstwa kultury. Początek o godz. 19.00. Bilety w cenie 20 zł (przedsprzedaż) i 25 zł (po 21 listopada) do nabycia w kasie kina „Echo”, Kawiarni Filmowej, JOK-u oraz czytelni „Pod Ratuszem”.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A