ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Przed nami III Black Waves Fest - będzie się działo

8 miesięcy temu    6.10.2018
Anna Legowicz-Gogołkiewicz
komentarzy 7 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. jarocinska.pl/archiwum
Anna Legowicz-Gogołkiewicz
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Jarocin. Koncert. Black Waves Fest. Heavy metal. Black metal. Death metal. 

 

 

13 października ze sceny JOK Jarocin zabrzmią ciężkie dźwięki siedmiu zespołów biorących udział w III Black Waves Fest. Będzie black metal, doom metal, death metal, gothic metal, stoner metal i progressive experimental metal - ogólnie bardzo „metalowo”. 

 

 

Początek o godz. 18.00 (otwarcie bram - 17.30). Zacznie Planett Hell, potem wystąpią: Psychotropic Transcendental, który postanowił zagrać swój pierwszy koncert po 10 latach nieobecności właśnie w Jarocinie, następnie Kult Mogił, Cementery of Scream, Banisher i Corruption. Całość zakończy jedna z najciekawszych polskich grup black metalowych - wykonująca utwory tylko w języku polskim katowicka Furia, znana m.in. z napisania ścieżki dźwiękowej do „Wesela” Teatru Starego w Krakowie w reżyserii Jana Klaty. 

 

Bilety w cenie 40 zł (do 12 października) można nabyć w Spichlerzu Polskiego Rocka lub JOK-u w Jarocinie oraz na stronie www.sklep.blackwavesfest.pl oraz www.kupbilecik.pl. W dniu koncertu kosztować będą 45 zł. 

 

ZOBACZ JAK BYŁO NA BWF PRZED ROKIEM - [ZDJĘCIA TUTAJ]

 

Organizatorem imprezy jest 4 mieszkańców Jarocina (Łukasz Ratajski, Karina Muszalska, Maja Ratajska i Mateusz Svart Gałązka) pod egidą Jarocińskiego Stowarzyszenia Cooltura. Partnerami są Spichlerz Polskiego Rocka, Muzeum Regionalne, Biblioteka Publiczna w Jarocinie i Rock Browar Jarocin - Kontrapunkt. Koncerty wsparli finansowo gmina Jarocin i samorząd województwa wielkopolskiego. 

 

ZOBACZ JAK BYŁO NA BWF PRZED ROKIEM - [ZDJĘCIA TUTAJ]

Uwaga! Śledźcie facebooka „Jarocinska.pl” - będą do zdobycia bilety na to wydarzenie!

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ xd
8 miesięcy temu ocena: 20%  7
Wszystich odwaznych uczestników festiwalu, radzę posmiac sie z muzułmanów, albo szydzi z judaizmu?Nikt nie jest na tyle odważny? Czyżby patologia była tylko w KK WG WAS? skad taki ograniczony obraz swiata? swiat sie nie konczy na jednej religii KK! Poza tym moze jakas nieswiadoma nerwica eklezjogenna jak Nergala:) was dopadła:) Naśmiewanie sie z kogos, z religii jest dowodem na bak pomysłu na siebie, to nuda! Zawsze myślałam, że jak komuś udaje się wyszarpać z sideł śmiertelnej choroby, to pokornieje wobec losu i życia, ale patrząc na Nergala czy Durczoka to mam wrażenie, że oni poczuli się Bogami po odzyskaniu zdrowia !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Leon 666
8 miesięcy temu ocena: 100%  6
Szkoda że jestem na krypie,ŻYCZĘ ZDROWEJ I MIŁEJ IMPREZY ZIMNEJ WÓDKI I KOTA Z GRILLA HAIL BLACK WAVES,AVE PiS (Piekło i SaTan)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ E3
8 miesięcy temu ocena: 30%  5
z zachowania to GIMBUS! Patrzcie na mnie jaki jestem mroczny i jak ja to nie potrafie prowokowac i kogo obrazic!!
~ Leon 666
8 miesięcy temu ocena: 56%  4
AVE FFF
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nergal
8 miesięcy temu ocena: 94%  3
Organizatorzy znowu będą na gazie? ;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 3e
8 miesięcy temu ocena: 100%  2
Pani ładna blondynka? z nogami od dupy, az do ziemii będzie? Sama tak o sobie na facebooku pisała? Chyba pracuje w gazecie Jarocinskiej?
~ K3
8 miesięcy temu ocena: 91%  1
Mam nadzieję.