ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fundacja_procent
R E K L A M A

Przebiła autem barierki i wjechała do wody

› U sąsiada› Gostyń ponad rok temu    3.03.2017
Redakcja
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. www.gostynska.pl

U sąsiada niecodzienne zdarzenie drogowe. Tak zakończyła jazdę kierująca volkswagenem tiguanem, 47-letnia mieszkanka powiatu gostyńskiego - informuje portal gostynska.pl

R E K L A M A

Kobieta jechała z Pudliszek w kierunku Karca. W samochodzie była sama. Nagle zjechała na przeciwny pas ruchu, przebiła barierki i częściowo wjechała do głebokiego rowu. Samochód zatrzymał się pionowo przy moście. 

Na szczęście drzwi samochodu można było otworzyć, więc kierująca wyszła o własnych siłach. Przy wydostaniu się (także z wody) trochę pomogli jej kierowcy, którzy najechali na zdarzenie.

Jak doszło do kolizji? - Wszystko jest zgodnie z przepisami. Co się stało na razie nie wiemy. Trwają czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia –  mówili pracujący przy zdarzeniu policjanci z KPP w Gostyniu.

ZDJĘCIA - ZOBACZ TUTAJ

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Pulitzer
ponad rok temu ocena: 100%  3
"... i częściowo wjechała do głebokiego rowu. Samochód zatrzymał się pionowo przy moście. ... Przy wydostaniu się (także z wody) trochę pomogli jej kierowcy, którzy najechali na zdarzenie. Jak doszło do kolizji? - Wszystko jest zgodnie z przepisami." Nagroda Pulitzera murowana!!! Super dziennikarz zapomniał się podpisać? A może wstyd mu nie pozwolił?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ?...
ponad rok temu ocena: 100%  2
Telefon jeszcze dzwonił ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kosmetyczka
ponad rok temu ocena: 100%  1
To nie telefon. To szminka była.
R E K L A M A
R E K L A M A