R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Projekt "Pięknieje wielkopolska wieś" - do zgarnięcia nawet 30 tysięcy złotych

› Aktualności 11 miesięcy temu    12.02.2018
Joanna Pera
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Unsplash

Jarocin. Wielkopolska. Projekt. Rewitalizacja wsi. Pięknieje wielkopolska wieś. Powiat jarociński.

 

R E K L A M A

 

Trwa nabór wniosków do ósmej edycji samorządowego konkursu "Pięknieje wielkopolska wieś". Dofinansowanie można otrzymać na budowę i remonty wiejskich świetlic, zieleńców czy placów zabaw albo organizację lokalnych imprez i upamiętnianie wydarzeń. Kwota wsparcia jednego projektu wynosi nawet 30 tysięcy złotych.

Pomoc kierowana jest do sołectw, które aktywnie uczestniczą w procesie odnowy wsi. Środki na dofinansowanie projektów wyłonionych w ramach konkursu otrzymuje gmina.

Aby wziąć udział w konkursie, gmina musi złożyć wniosek lub wnioski (maksymalnie 3) o dofinansowanie projektów planowanych do realizacji w sołectwach uczestniczących w programie „Wielkopolska Odnowa Wsi 2013 - 2020". Sołectwo musi być uczestnikiem programu na dzień składania wniosku. Lista sołectw uczestniczących w programie opublikowana jest na stronach internetowych: www.umww.pl oraz www.wow.umww.pl.

Więcej o programie "Pięknieje wielkopolska wieś" w jutrzejszym wydaniu "Gazety Jarocińskiej". 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ wiemcomówię
11 miesięcy temu ocena: 100%  1
Pic na wodę fotomontaż. Więcej zachodu i ograniczeń, wymogów, a możliwość uzyskania dofinansowania prawie zerowa. Mieszkańcy mogą myśleć, że to takie proste, ale tak nie jest. Bardzo dużo zależy od gminy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A