ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AMedyk A1_02_2020
R E K L A M A

Problemy z jelitami? Przeczytaj to koniecznie!

6 miesięcy temu    10.08.2019
Anna Konieczna
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Mieszkańcy gminy Jarocin mogą poddać się bezpłatnym badaniom profilaktycznym jelita grubego. Zostaną one poprzedzone spotkaniem edukacyjnym.

 

R E K L A M A

 

Wszystko przeprowadzi Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu realizuje projekt pod nazwą „Profilaktyka nowotworów dolnego odcinka przewodu pokarmowego realizowana przez OPEN S.A. na terenie całej Wielkopolski”. Przedsięwzięcie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

 

[burmistrz Jarocina za kierownicą nowegi auta - zobacz TUTAJ]

 

 

Spotkanie edukacyjne odbędą się w środę - 11 września o 17.15 w JOK-u (sala widowiskowa pl. Festiwalu Muzyki Rockowej 1). Natomiast przygotowany materiał do badania będzie można oddać tydzień później - 18 września między godz. 12.00 a 16.00 (sala nr 4 w JOK-u)

 

 

[produkują prąd ze śmieci - zobacz TUTAj jak to robią]

 

 

Bezpłatne badania profilaktyczne obejmą:

- badanie na krew utajoną w kale

- w przypadku nieprawidłowego wyniku powtórne badanie na krew utajoną w kale

- w przypadku podwójnego dodatniego wyniku bezpłatną, niewymagającą skierowania kolonoskopię (łącznie z pokryciem kosztów dojazdu do Poznania)

 

 

Warunki udziału w projekcie:

- wiek 50-67 lat

- udział w spotkaniu edukacyjnym poprzedzającym badanie

- wypełnienie ankiety monitorowania

- dostarczenie w wyznaczonym terminie próbki do badania

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ zaskoczony
6 miesięcy temu 1
Ciekawe; przed rokiem takie badania nie były ograniczone przedziałem wiekowym!!! To starsi już za takie badania muszą płacić? No to ładnie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A