R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Prezydent miał być w środę. "Dostaliśmy zapewnienie" [WIDEO]

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    21.09.2015
Bartek Nawrocki
komentarzy 64 ocen 37 / 24%
A A A
 fot. Bartek Nawrocki

Już w najbliższą środę prezydent Andrzej Duda miał odwiedzić Jarocin na zaproszenie władz miasta i powiatu.

R E K L A M A

- Dostaliśmy zapewnienie, że pan prezydent spotka się z mieszkańcami na rynku, 21 września nastąpiła zmiana terminu - tłumaczył w trakcie dzisiejszego briefingu prasowego sekretarz Michał Fijałkowski.

Kiedy prezydent może odwiedzić nasze miasto i dlaczego władze zabiegają o wizytę? ZOBACZ WIDEO

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 9 głosów: 37 (24%) 28 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (64)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ BHO
ponad rok temu ocena: 100%  64
Z wizytą głowy państwa jest jak z inwestorem. Miał być ale nie ma.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Piotek
ponad rok temu ocena: 92%  63
Ten młody co się tak cieszy? żal
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ forum zamknięte
ponad rok temu ocena: 76%  62
Bardziej jak na wizytę Dudy czekamy na konferencję komitetu referendalnego! To są naprawdę wartościowi ludzie a nie jakieś pionki. (piszę tak, bo chcę w końcu mieć komentarz z zielonymi łapkami)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kamilo
ponad rok temu ocena: 39%  61
Nie mogę uwierzyć w to, jak wielu ludzi potrafi tylko narzekać - wiecznie, na wszystko. W głowie to się nie mieści. Każde starania, sukcesy okazują się być nie na tyle dobre, a każde potknięcie jest wyolbrzymiane do rang porażek. Tak się kończy życia przed ekranem TV, gdzie siedząc na kanapie jest się ekspertem od wszystkiego. Nie myli się tylko ten, który nic nie robi...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do tak może być
ponad rok temu ocena: 33%  60
nie przesadzaj - admin ojarocinie w 3 lata nie dałby rady - cała kadencja 4 letnia i mamy u nas Eldorado. Regulska i Frankowska zostałyby minstrami bez teki, a Martuzalski startowałby na gubernatora w zamian za Schwarzenegerra. W TVP przed wiadomościami grana byłaby pieśń na cześć Jarocina a w Golinie w strefie swoje główne siedziby miałyby firmy Mercedes, Intel oraz Nestle, a Jarocin byłby najbogatszą gminą w Polsce.
R E K L A M A
~ tak może być
ponad rok temu ocena: 47%  59
gdyby ekspert z ojarocinie.pl był u władzy w 3 lata Jarocin prześcignąłby Dubaj... A komitet referendalny dbałby o ludzi niczym rycerze okrągłego stołu...
~ Makarewicz
ponad rok temu ocena: 75%  58
Wiem, że Jarocin jest zagłębiem postkomunistycznym i większość głosowała tu ostatnio na komorowskiego vel szczynukowicza i PO. Nie wiem po co by miał tu przyjeżdżać prawicowy prezydent RP Duda, skoro tu miał nikłe poparcie czerwonych wyborców PRLu bis??? Obecne władze także nie są prawicowe, lecz neoliberalne, bardzo szkodliwe dla ludzi, tak samo jak postkomuniści.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Makarewicz
ponad rok temu ocena: 77%  57
Na pewno prawdą jest, że prezydent Duda i jego żona Konhauser-Duda są pochodzenia żydowskiego... ale {obecnie to mało istotny fakt, bo oni są z Polakami zasymilowani, w przeciwieństwie do komoruskich}, nie wiem który sędzia "pisowski" skazywał i za co byłego prezydenta komorowskiego i czy w ogóle komor był skazany i za co???. Wiem tylko o jednym pisowskim, stalinowskim sędzi, niejakiemu Andrzejowi Kryże, który skazywał w stanie wojennym hurtem niekoniecznie solidarnościowych "działaczy", lecz typowych opozycjonistów, prawdziwych patriotów polskich. Wiem na pewno i myślę, że pan/i, że Duda już drugi raz wnosi ustawę o przywróceniu pierwotnego wieku emerytalnego dla Polek i Polaków: 60 i 65 lat [jest "zaklepanym" prezydentem RP od zaledwie 6 sierpnia], gdy natomiast ustawę 67 lat dla obu płci Polaków, komoruski podpisał bez zmrużenia okiem. To tyle, chyba, że pan/i pociągnie dalej ten wątek, to jestem do dyspozycji, nie chowając głowy w piasek przed tzw. umownie opinią publiczną.
~ ;-)
ponad rok temu ocena: 56%  56
Panie Makarewicz, czy to nie czasami kolega z partii pana Prezydenta A.Dudy skazywał Prezydenta Komorowskiego w 1980 ? Akurat to panu prezydentowi A. Dudzie bliżej jest do PRLu bis.
~ ss20
ponad rok temu ocena: 74%  55
Podobno jutro ZJ ma ogłosić że w piątek w drodze powrotnej z USA papież Franciszek na chwile wdepnie do ratusza
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wiktor
ponad rok temu 54
z domu katz, mówi ci to coś ha, ha, ha, haaa
~ >>>
ponad rok temu ocena: 25%  53
Tak się popisujesz a nawet nie wiesz jak na nazwisko ma pzpież
~ ojarocinie...
ponad rok temu ocena: 25%  52
Mam wrażenie że autor tej strony ma ogromne kompleksy i działa na szkodę mieszkanców....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ antykomuna
ponad rok temu ocena: 86%  51
Nie bardzo wiem z kim prezydent ma debatować z tymi złodziejami,co za patologia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ DOP
ponad rok temu ocena: 33%  50
ciągnie swój do swego......
~ skompromitowana władza się boi
ponad rok temu ocena: 78%  49
Strach przed referendum jest ogromny dlatego władze ogłosiły że nie ma kasy na referendum, może to być skutkiem zapłacenia kary 20 tys za błąd Kaźmierczaka przy festiwalu a także to cena kilkudziesięciu tys zł za pogaduchy Pawlickiego w radiu L
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MARNOTRAWIENIE
ponad rok temu ocena: 85%  48
Dodałbym jeszcze 10.000 sztuk listu do mieszkańców, bezowocne wyjazdy do Turcji, podziwianie parków w zachodniej Europie i pobyt Forum Ekonomiczne w Krynicy. Do tego należy dodać wyjazdy zastępców i pewnie zrobi się niezła, okrągła sumka.
~ obywatel
ponad rok temu ocena: 40%  47
Nie głosowałem na obecnego Prezydenta. Został jednak wybrany w demokratycznych wyborach , więc należy mu się szacunek. Dałem mu kredyt zaufania. Szkoda, że na razie nie przekonał mnie do siebie, bo niestety angażując się w kampanię PIS-u pokazuje, że nie jest Prezydentem wszystkich Polaków. Mam nadzieję, że po kampanii wyborczej Prezydent zauważy też innych Polaków, nie tylko tych związanych z PIS.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Cezar
ponad rok temu ocena: 80%  46
Tylko co tu się w Jarocinie zmieni, że Duda tu przyjedzie? I co? zmieni nam słabą, kulejącą np. służbę zdrowia?, gdzie coraz trudniej się dostać tutaj do lekarza POZetu? Czy załatwi kolejną karetkę pierwszej pomocy w pełni wyposażoną z klimatyzacją, aby więcej uratowała tutaj ludzi? Otóż nic się takiego nie stanie, nic się nie zmieni po jego przyjeździe tutaj i wyjeździe, to on nam... gwarantuje.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ;-)
ponad rok temu ocena: 0%  45
Przyjedzie i uczyni cud. Bo przecież Polacy na to za-słu-gu-ją !
~ +60
ponad rok temu ocena: 70%  44
- ale w Jarocinie chcieliście Bronka , chcieliście równiez Pawlickiego, byłyby dwie porażki- na całe szczęście jest jedna - Pawlicki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ZHP
ponad rok temu ocena: 45%  43
Średnio przepadam za pis, ale po tym co platforma wyczynia z Kopaczową na czele, to już tą partią rzygam. Walczak jest młody i na niego zagłosuje, bo się troszczy o powiat. Skoro prezydent nie pogardził zaproszeniem od niego to ma mój głos.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ TAK DLA PIS
ponad rok temu ocena: 28%  42
TAK dla Andrzeja Duda TAK dla PiS TAK dla Bartosza Walczaka, bo to najbardziej ogarnięty kandydat z naszego regionu. Sam fakt jak próbują go zniszczyć w przedbiegach na forum...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ NIEZJ
ponad rok temu ocena: 75%  41
Nie kompromituj się. Krajowi działacze PiS-u przekonają się niedługo co z nich za "ogarnięci kandydaci".
~ obeznany
ponad rok temu ocena: 33%  40
Siemka etatowi hejterzy jarocińskiej - ale zabolał fakt, że prezydent Andrzej Duda może przyjechać do Jarocina na zaproszenie starosty... Jak Was boli wszystko co nie jest związane z PO, Stanisławem Martuzalskim oraz komitetem referendalnym. Ile kosztują wasze usługi bo wciąż te same osoby plują i saczą jad pod każdym komentarzem. Ilu z Komitetu Referendalnego działa na forum? Hanki chyba nie ma bo jutro rozprawa...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obeznany bardziej niz obeznany
ponad rok temu ocena: 86%  39
No siemka urzedowy hejterze rzadzacych, ale was zabolal fakt ze ostatnio ludzie zaczeli zauwazac ze wciaz pojawiaja sie takie same komentarze, o tresci ze zmienionymi paroma slowami, probujace ulepszyc wizerunek starosty albo rzadzacych, i probujecie teraz obrocic kota ogonem, bo nagle wszyscy zaczeli pisac ze to jarocinska ma swoich ludzi od pisania komentarzy. Ile kosztuja te wasze uslugi, bo wciaz te same osoby pluja jadem, lub pisza to samo jak gimnazjalisci albo roboty pod kazdym komentarzem lub artykulem. Ilu z urzedu lub zj dziala na forum? Roberta chyba nie ma bo powinien siedziec w pracy... :)
~ info do obeznanego
ponad rok temu ocena: 86%  38
Chyba nie jesteś aż tak obeznany. Oczywiście, twoim zdaniem jak zawsze rację ma tylko ZJ i jej wyznawcy. Myślę jednak, że próba poklejenia komitetu i jakiejś partii (szczególnie PO) nie udała się. Zmień więc płytę.
~ obywatelRP
ponad rok temu ocena: 32%  37
To wspaniałe wyróżnienie dla naszego miasta i regionu, a dla mieszkańców szansa na uścisk dłoni,wymianę zdań z prezydentem RP,oraz okazanie prezydentowi wsparcia w czasie gdy stał się obiektem kpin,ironii, niezrozumiałej nachalnej krytyki ze strony obozu władzy i niektórych mediów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do boju
ponad rok temu ocena: 26%  36
Staszek był z partii rządzącej gdy piastował urząd a prezydenta z PO nie potrafił do Jarocina zaprosić. Walczak kandyduje na posła i jak widać lepiej mu wychodzi lobbowanie, jak staremu samorządowcowi - Staszkowi z warzywniaka
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sukces
ponad rok temu ocena: 33%  35
Wcześniej zawsze były kłótnie na linii starostwo - gmina. Teraz panowie burmistrz ze starostą potrafią znaleźć wspólny język i to procentuje. :) Słowa Andrzeja Duda cenniejsze niż pieniądze, więc jeżeli zapewnia, to zapewnia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ uradowana
ponad rok temu ocena: 32%  34
Grunt, żę Andrzej Duda przejedzie :) Parę dni w tą czy w tą nie robi różnicy. Miło że starosta i burmistrz pomyśleli nad zaproszeniem takiej osobistości do Jarocina :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ BHO
ponad rok temu ocena: 37%  33
Odczytuje to tak : głosować na PiS ale nie na kandydatów z Jarocina, głosować na tych co skutecznie mogą coś dla naszego wspólnego dobra zrobić?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Polak
ponad rok temu ocena: 28%  32
Komuchów takich jak Matkowski i wielu innych komuchów którzy po wkroczeniu sowietów do Polski byli zwykłymi sprzedawczykami powiinno sie załadować i w bydlęce wagony i wgonić do Moskwy bo tam byli ich zwierzchnicy! Kto popierał w Polsce komunizm nie powinien nazywać się Polakiem bo te osoby były ZDRAJCAMI!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MATKOWSKI
ponad rok temu ocena: 81%  31
Słuchaj DURNIU 2 MATKOWSKICH leży w KATYNIU brat mojej matki Jan Lewoniewski jako ochotnik bronił Grodna przed sowietami. A Ja jestem SOCJALISTĄ a nie komunistą. Ale to do ciebie i tobie podobnych na pewno nie trafi.
~ MATKOWSKI
ponad rok temu ocena: 71%  30
Brawo panie Starosto! Zaprosicie PREZYDENTA RP, by objął patronat nad "niby początkami" Powstania Wielkoposkiego, które miały się zacząć w Jarocinie. Po tych "panach" siedzących przy stole prezentowanym powyżej NIGDY BYM SIĘ NIE SPODZIEWAŁ, że będą chcieli uczcić POWOŁANIE RAD ŻOŁNIERSKO-ROBOTNICZYCH w Jarocinie. Bo o o tym wspomina Starosta i to miało miejsce na początku listopada 1918r. Jako SOCJALISTA chylę głowę przed ich niewiedzą. Wasi Dziadowie, którzy do tego Powstania doprowadzili walcząc o POLSKĘ i je wygrali, przewracaja się w grobie NAD GŁUPOTĄ WNUKOW. PRZYPOMINAM, NARODY TRACĄC PAMIĘĆ TRACĄ ŻYCIE.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Niestety ...
ponad rok temu ocena: 45%  29
Popłuczyny PZPR - owskie takie jak Unia Pracy co do ktorej sie wasć umizgiwaleś (za diengi ) bo do porządnej roboty sie nie kwapiłeś , skutecznie doprowadziły ten kraj do ruiny .
~ MATKOWSKI
ponad rok temu ocena: 68%  28
nie TO tacy jak Ty i ci za stałom roz....dzili wsio dla diengów i kariery po FESTIWALU WOLNOŚCI w 80 ROKU. dzisiaj nie ma już nic. tylko bieda i uchodźcy!!!
~ obywatel
ponad rok temu ocena: 31%  27
Dziadki walczyli a tacy jak ty i podobni rozpieprzyly Polske
~ Tak dla PiSu. Nie dla kukułczych jaj
ponad rok temu ocena: 66%  26
Niech Pana Prezydenta nie zapraszają ludzię chcący wykorzystać Go w kampanii wyborczej. Pawlicki i jego Walczak partii nie lubią. Pawlicki u Pospieszalskiego powiedział coś w tonie - partie nie powinny rządzić w samorządach itp. Walczak siedział wtedy na trybunach i klaskał. Dzisiaj podczepili się pod PiS. i Gibasiewicz - kolega ludzi z PO - http://gazetaostrowska.pl/o-cz...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gwiazdy Ekranu
ponad rok temu ocena: 80%  25
Walczak i Gibasiewicz to jakiś absurd. A Pawlicki już się nie pokazuje? Strach przed referendum go obleciał? Czy może go schowali bo bali się że znowu coś palnie w stylu "szczury", "żółte papiery", albo jeszcze obieca inwestora i miejsca pracy!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wrog
ponad rok temu ocena: 79%  24
Prezydent ma Cie gdzies starosto.Obecnie przebywa za granica i nie mogl planowac podrozy do Jarocina by sie z toba spotkac.Ma wazniejsze sprawy na glowie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarociniak
ponad rok temu ocena: 42%  23
Jezeli wizyta zostanie odwołana stanie sie to ze szkodą dla jego mieszkańców . Niestety nie wszyscy to rozumieją . Zacietrzewienie identyczne jak u Kargula i Pawlaka . Polska to dziwny kraj ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Piotrek
ponad rok temu ocena: 80%  22
Rzeczywiście to jest wydarzenie bo oprócz marketów, zakładu gospodarki odpadami, "centrów" handlowych Jarocin nie wiele ma do zaoferowania...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ obywatelRP
ponad rok temu ocena: 43%  21
Taki mamy niestety współczesny obraz Polski ,,Zielona Wyspa" Ryżego.
~ 3xJ
ponad rok temu ocena: 73%  20
Wszędzie tam gdzie ma pojawić się Prezydent RP na długo wcześniej bez wiedzy zainteresowanych [tym razem władz Jarocina] służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo robią rekonesans ,jeśli prezydent zmienił zdanie i nie przyjechał w umówionym terminie to w języku dyplomatycznym znaczy tyle ze w Jarocinie jest niebezpiecznie lub burmistrz i starosta nie zasługują na ten zaszczyt .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 3xJ
ponad rok temu ocena: 100%  19
fernando bardzo mi cię żal ze nie znasz podstawowych procedur jakimi kieruje się Prezydent RP JEŚLI CHODZI O BEZPIECZEŃSTWO.Kłania się przedmiot szkolny wiedza o społeczeństwie nieuku
~ fernando
ponad rok temu ocena: 37%  18
He,he,he ... BOR przyjechał do Jożina wyniuchać "co tam, panie w Jarocinie" a ten naskarżył, jak to Jożin, że Pawlicki to taki brzydal, że niegodzien i że w ogóle je beee... 3XJ stuknij się zdrowo w mózgownicę, może to coś jeszcze da ;-)
~ Bingo
ponad rok temu ocena: 65%  17
I taka jest prawda.
~ Kto to zaprasza?
ponad rok temu ocena: 78%  16
Nie róbcie sobie kpin z Prawa i Sprawiedliwości. Nie będziecie przywłaszczać sobie Prawa i Sprawiedliwości. Kto to jest na tej konferencji? Bartosz Walczak nie mający za wiele wspólnego z Prawem i Sprawiedliwością. Witosław Gibasiewicz nie mający nic wspólnego z Prawem i Sprawiedliwością. Mirosław Drzazga wyglądający na zniesmaczonego obecnością w tym towarzystwie - takie samo macie odczucie? Siedzi tam za kare? i ten czwarty...nie znam klienta
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ prezydent dostanie info
ponad rok temu ocena: 81%  15
Pawlicki masz to jak w banku
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ss20
ponad rok temu ocena: 85%  14
Duda wydudał jarocinskich pisorów
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ prezydent dostanie info o opalonym
ponad rok temu ocena: 73%  13
Jest szykowane pismo do prezydenta z podaniem przepisów prawnych na podstawie których skazano burmistrza oraz jego wystąpienia w mediach o " żółtych papierach" o nazywaniu mieszkańców szczurami itd
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ fndo
ponad rok temu ocena: 50%  12
Domyślam się, że to pismo będzie równie wiarygodne jak ten materiał w tefałenie !!! No !!! To pogratulować dobrego samopoczucia ...
~ kat
ponad rok temu ocena: 70%  11
Niech Prezydenta ktoś uświadomi jacy ludzie rządzą Jarocinem bo będzie wielka wtopa. Lis i jego koledzy zrobią z tego wielka aferę
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ chłop
ponad rok temu ocena: 80%  10
co to briefing jarocin to wies i mówcie po ludzku
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarociniak
ponad rok temu ocena: 27%  9
Prezydent z pewnością zaszczyci mieszkańców oraz burmistrza swoja osobą ,mimo podstępnych knowań jego przeciwników politycznych . Bedzie to wizyta która wypromuje Jarocin bardziej niż Jarocinski festiwal . Jako obywatel tego miasta ciesze sie ze głowe panstwa podejmie człowiek godny , uczciwy i prawy jakim jest burmistrz Adam Pawlicki . Budowniczy tego miasta - wybrany na włodarza juz w pierwszej turze demokratycznych wyborów . Cieszmy sie zatem że prezydent panstwa odwiedzi Jarocin . To wielki splendor i honor dla mieszkańców oraz władz ....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kpiny
ponad rok temu ocena: 74%  8
godny, uczciwy i prawy?! Buaaa haa haa.
~ Marek Przymusiński
ponad rok temu ocena: 73%  7
Pragnę zwrócić uwagę, że w wideorelacji z briefingu "naszych władz" związanej ze spodziewaną wizytą w Jarocinie Pana Prezydenta Andrzeja Dudy głos zabierały właściwie trzy spośród czterech obecnych tam osób. Pan Mirosław Drzazga, coś tam bąknął, a może "mopsnął" i był wyraźnie przygnębiony. No cóż, tym razem się nie udało tak jak przy zmianie barw klubowych i promocji książki Adama Pawlickiego przez redaktora Jana Pospieszalskiego. Mam nadzieję, że Kancelaria Pana Prezydenta nie da się wprowadzać na tzw. lewe sanki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ yebany
ponad rok temu ocena: 75%  6
To taka ściema jak inwestor Pawlickiego :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarociniak
ponad rok temu ocena: 39%  5
Prezydent przyjedzie mimo ze podli ludzie kalaja wlasne gniazdo (miasto) dla osiagniecia osobistych korzyści . Głupców nie brakuje ... aż przykro .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nauczyciel
ponad rok temu ocena: 27%  4
Zamiast robić coś razem dla dobra gminy, lepiej ogłosić referendum i wszystko rozwalić. Głupota ludzka nie zna granic. Tylko patrzeć jak przyjdzie Niemiec i po krzykaczach pozamiata, a potem pokaże jak się rządzi, skoro sami nie potrafimy.
~ prawdziwy prawicowiec a nie ZJ
ponad rok temu ocena: 79%  3
Chcieli zrobić Czechakowej koło pióra ale Duda ich olał ciepłym moczem, swoją drogą co robi pani Czechak w PISie? Parzy kawę?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ G.P.
ponad rok temu ocena: 68%  2
mistrzowsko rozegrani ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec gminy
ponad rok temu ocena: 73%  1
Tak jak obiecałem , tak zrobiłem: poinformowałem ważne osoby, kto tak naprawdę rządzi w Jarocinie (mam nadzieję, że tylko do października), no i się posra.....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A