ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AA1 - Fundacja_procent
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

[Premiera] Jarociniacy w klipie RAP LOKAL AFTER!

› Kultura i Rozrywka› Wideo 2 dni temu 11:52    26.03.2020
Jakub Niewiada
komentarzy 1 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. Screenshot/Youtube

Jarocin. Rap Lokal After. Premiera teledysku pierwszej odsłony Rap Lokal After! Znaleźli się w nim artyści z Jarocina.

 

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA SRT

 

 

Parę dni temu miała miejsce premiera klipu w ramach akcji „Rap Lokal After”. Tym razem najlepsi wykonawcy z każdego miasta wystąpili razem we wspólnym klipie kręconym w Pabianicach.

Przypomnijmy, że „Rap Lokal” to ogólnopolska akcja charytatywna, która powstała w 2016 roku, kiedy to raper ESTE razem z lokalnymi artystami w Pabianicach zorganizowali koncert hip-hopowy oraz zbiórkę pieniędzy dla Łukasza, który porusza się na wózku inwalidzkim. Akcja cieszyła się bardzo ciepłym odzewem, przez co organizatorzy postanowili rozszerzyć wydarzenie o kolejne miasta.

 

- Idea jest prosta - mówi ESTE, założyciel akcji - nagrywamy piosenkę z klipem promującą talenty i piękno danego miasto, a potem gramy tam koncert, na którym wspieramy lokalnie potrzebujących. Muzyka oraz klip pełnią role promocyjną, ale również odkyrwa nowe talenty. Na naszym koncie mamy imprezy w Pabianicach, Końskich, Bełchatowie, Jarocinie oraz Chorzowie - dodaje artysta.

 

ZOBACZ WYWIAD Z SZAŁKIEM I ZUZĄ KULKĄ – ZWYCIĘZCAMI AKCJI, KTÓRZY REPREZENTOWALI JAROCIN W RAP LOKAL AFTER [KLIKNIJ]

 

- Rap Lokal After powstał w celu promocyjnym, chcemy żeby ten klip poszerzył zasięg naszych działań. Dzięki temu więcej ludzi się o nas dowie. Będziemy mogli dotrzeć bardziej do osób, którzy później będą mogli przekazać swoje środki w przyszłych „rap lokalach” - mówi przed naszą kamerą Szałek Słowa Ulic, jarociński raper i zwycięzca głosowania na Facebook’u.

Premiera klipu odbyła się po uzbieraniu 2000 polubień pod postem z zapowiedzią teledysku. Oficjalnie teledysk został wypuszczony do sieci 17 marca 2020.

 

Zobaczcie klip!

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA Ar2
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Sylwek Czereszewski
2 dni temu 1
Dobre, dobre
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A