R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Prawie dwa lata znęcał się nad partnerką. Rozciął jej palec nożem do tapet. Trafił do aresztu

› Aktualności› Na sygnale 11 miesięcy temu    5.12.2017
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 6 ocen 2 / 50%
A A A
 fot. www.jarocinska.pl

28-letni mieszkaniec gminy Jarocin trafił na trzy miesiące do aresztu. Miał się znęcać fizycznie i psychicznie nad partnerką.

R E K L A M A

- Pokrzywdzona zdecydowała się poinformować o tym fakcie policję po niemal dwóch latach znoszenia upokorzeń i wyzwisk. Jak wynikało ze zgłoszenia, jej partner stawał się nadpobudliwy, gdy spożywał alkohol. Wszczynał awantury domowe, wyzywał konkubinę słowami wulgarnymi. Niszczył sprzęt domowy. Mężczyzna stosował wobec swojej partnerki również groźby - relacjonuje mł. asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 Prawie dwa lata kobieta znosiła i ukrywała zachowania partnera. Dopiero, gdy ten podczas szarpaniny rozciął jej palec nożem do tapet, zaczęła poważnie obawiać się jego gróźb i złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na jej szkodę - dodaje policjantka.

Policjanci, którzy zajęli się sprawą, zebrali bardzo bogaty materiał dowodowy potwierdzający psychiczne i fizyczne znęcanie się nad konkubiną przez zatrzymanego.

Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty za znęcanie się nad rodziną i uszkodzenie mienia. Policja prokuratura wnioskowały o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd Rejonowy w Jarocinie postanowił, że 28-latek spędzi trzy najbliższe miesiące w areszcie.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat więzienia.


 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ szybki
11 miesięcy temu 6
takiego to do kicia i ze by sie tam nim zajeli
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Piętnować zbója
11 miesięcy temu ocena: 87%  5
Zamykać , karać i upubliczniać wizerunek żeby ludzie wiedzieli co to za patologiczny typ . Kiedyś do tego służył pręgierz na rynku .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 23
11 miesięcy temu ocena: 50%  4
zgadzam się, a Ty Nika kobieta i co? o drugiej kobiecie tak źle mówisz??szok
~ ichno
11 miesięcy temu ocena: 67%  3
Skończmy z pretensjonalnym jarocińskim myśleniem, ze "jak nie mam faceta, kobiety" jest ze mna coś nie tak! Znam bardzo dużo super mądrych "singli", oni po prostu nie szukaja na siłę, to są czesto mądrzy ludzie, ktorzy na swój sukces tez pracuja sami! Chwała singlom! Chociaż i im, życze by sie szczesliwie, ale szczęsliwie zakochali!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nika
11 miesięcy temu ocena: 37%  2
co za głupia kobieta ze dwa lata pozwoliła się nad sobą znęcać
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ ichno
11 miesięcy temu ocena: 78%  1
Są takie co dla dóbr materialnych tj. pieniędzy i luskusów, znosza takie traktowanie tak CAŁE ŻYCIE! NAJPIERW KONKUBENT niszczy poczucie własnej wartości danej kobiety, to pózniej jest uzalezniona, nie chce nawet kontaktu z dawnymi znajomymi, aż nagle jest całkiem od niego uzalezniona i to sie zdarza rowniez w rodzinach o wysokim statusie materialnym, z wyzszym wykształcenie, bo pieniadze i wykształcenie, nie swiadcza o człowieku! Natomiast dla owej PANI Z ARTYKUŁU! BRAWO! JEST PANI DZIELNA! DWA LATA TO ZALEWDWIE 24 MIESIACE, TO NIE AZ TYLE, CO NIEKTÓRZY MYŚLĄ. Teraz zacznie Pani nowe życie! Lepsze i nalezy wierzyc w siebie, kobiety czesto nie wierza w siebie , tylko przegladają sie w oczach mezczyzny, zwłaszcze dziewczyny z małych miejscowosci jak Jarocin, bo myslą, ze trzeba miec faceta by byc szczesliwym! Tak fajnie miec faceta, ktory nas kocha i szanuje, a nie na siłę, bylejakiego, byle kolezanki nie obśmiały w małomiasteczkowym klimacie, ze "o nie ma faceta coz z nia nie tak"!!
R E K L A M A
R E K L A M A