R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Prawie 60 osób na rowerach jechało w Jarocińskim Ośrodku Kultury

› Sport i rekreacja› Drużynowe 5 miesięcy temu    1.12.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Atlas Fitness Club/Maraton Spinning 2018/AVF Studio

Jarocin. Atlas Fitness Club. JOK. Jarociński Ośrodek Kultury. Spinning. Maraton Spinningowy w Jarocinie.

 

R E K L A M A

 

 

Maraton spinningowy zorganizowany po raz kolejny przez Atlas Fitness Club w Jarocine trwał aż 3 godziny. W piątkowy (23 listopada) wieczór w rytmie muzyki lat 80 na rowerach jechało prawie 60 osób w sali Jarocińskiego Ośrodka Kultury. Kolorowe stroje, światła i klimatycznie przystrojone wnętrze na pewno sprawiły, że uczestnicy wydarzenia zapamiętają ten wieczór na bardzo długo.

 

Co to jest spinning? To energiczna jazda na rowerach stacjonarnych w grupie przy odpowiednio dobranej muzyce przez prowadzącego zajęcia dj’a. Towarzyszy temu na pewno wysiłek i hektolitry potu, ale przede wszystkim świetna zabawa i przekraczanie własnych barier.

 

Ta forma aktywności jest treningiem wytrzymałościowo-kondycyjnym, który wspomaga proces odchudzania oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

 

CZYTAJ TAKŻE: Dwa rajdy RoweLOVE w konkursie wojewódzkim. Mają szansę na ogólnopolski finał [KLIKNIJ]

 

Uczestnicy jadą w tempie, który dobierany jest przez instruktora. Celem jest, aby tempo jazdy wiązało się z pokonywaniem naturalnego ukształtowania terenu, a moc i tempo pedałowania dyktowana jest rytmem muzyki.

 

Dla zainteresowanych, zajęcia ze spinningu odbywają się dwa razy w tygodniu w jarocińskim Atlasie.

Już 8 grudnia w Pleszewie na Hali Sportowej przy ul. Bolesława Krzywoustego 4 odbędzie się Mikołajkowy Maraton Fitness. Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu 637475393, 513360015.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
R E K L A M A
R E K L A M A