R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Społeczne
R E K L A M AB2 - Stimi
R E K L A M A

Pracujecie za granicą? A może chcecie wrócić? Nie tylko na święta

› Daj znać ponad rok temu    14.04.2017
Redakcja
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Uniwersalne portalu

Święta Wielkanocne w Polsce kojarzą się również ze spotkaniami rodzinnymi. Dłuższy weekend służy odwiedzinom najbliższych. Na naszym terenie wybieramy się zwłaszcza tam, gdzie mocno podtrzymywana jest tradycja wielkanocnych Niedźwiedzi. Ale nie jest to regułą.

R E K L A M A

Jarociniacy wracają też na święta z pracy za granicą. Wielu decyduje się na to właśnie teraz w Wielkim Tygodniu. Ci, którzy na chleb zarabiają w Niemczech, Holandii, Skandynawii, na wyspach brytyjskich, lub w innych zakątkach Europy. Widać to w sklepach i na ulicach, gdzie co chwila przejeżdża auto z obcą rejestracją.

- Dawno cię nie widziałem. Przyjechaliśmy. Jesteśmy, ale tylko na moment i niedzielę wieczorem już wracamy - słychać nierzadko.

Gazeta przygotowuje materiał o mieszkańcach Ziemi Jarocińskiej, którzy zdecydowali się na emigrację zarobkową, jak również o tych, którzy postanowili z różnych przyczyn wrócić do kraju. Czy rzeczywiście na Zachodzie wciąż łatwej znaleźć dobrze płatną pracę? Czy powrót na nasz teren się opłaca? A może decydują względy rodzinne, albo możliwość uzyskania 500 plus? Czy obawiacie się zmian związanych z Brexitem?

Jesteście za granicą? Pracujecie? A może wróciliście, lub zamierzacie wrócić? Znaleźliście pracę w Jarocinie? Prosimy o kontakt na naszych profilach społecznościowych, na DAJ ZNAĆ lub pod adresem j.nowak@jarocinska.pl

     

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Inwestor z Korei Północnej
ponad rok temu ocena: 33%  7
Już jestem . Przyjechałem żeby inwestować .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zonk
ponad rok temu ocena: 100%  6
KIM ! Jesteś ?
~ Jarocin-porażka
ponad rok temu ocena: 86%  5
Wracać ? Ale po co .... inwestora nie ma, pracy za normalne pieniądze też, za to będzie rewitalizacja, kanalizacja, koncerty disco-polo itd.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jacekpl
ponad rok temu ocena: 100%  4
Przemiany gospodarcze zaczęliśmy od sprzedaży najlepszych zakładów w ręce zagranicy ,potem prywatyzacja gdzie tylko by sprzedać lub zlikwidować , nagonka na państwowe zakłady że molochy są złe ,odbudować miejsca pracy które były wcześnie będzie trudno .Państwo Środka jak zaczynało w latach 80-tych jak teraz stoi druga lub pierwsza gospodarka świata . https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ edek
ponad rok temu ocena: 82%  3
burmistrz tylko podkreslam tylko potrafi przed wyborami miec inwestora no i po wyborach juz nie ma ludzie w jarocinie zarabiaja smieszne pieniądza i po co mam wracac by zapiepszać na pesje burmistrza i jego przydupasow z ziemi jarocinskiej?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ kot filemon.
ponad rok temu ocena: 100%  2
Prace w naszym mieście można znaleźć tylko za jaka pensje 1500 zl na opłaty a co dalej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lola
ponad rok temu ocena: 92%  1
Bzdury to co piszecie. Wrocic do jarocina? Po co? 500 plus uzyskac? Najpierw to dajcie prace w jarocinie!!!! I godnie zarobic!!! Masakra o czym piszecie w tej gazecie! !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A