R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M A

Prace serwisowe. Obniżone ciśnienie wody

› Aktualności› Wydarzenia 10 miesięcy temu    24.11.2017
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. www.jarocinska.pl

Jarocin. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Obniżone ciśnienie wody w kranach.

 

R E K L A M A

PWiK informuje, że w dniach 25 i 26 listopada będą prowadzone prace serwisowe na wybranych stacjach uzdatniania wody w gminie Jarocin.

W związku z tym jutro i w niedzielę może występować obniżone ciśnienie na sieci wodociągowej, a tym samym w punktach poboru wody. Spółka przeprasza za utrudnienia.

Przypominamy, że dzisiaj w nocy mieszkańcy części ul. Wrocławskiej i osiedla Konstytucji 3 Maja nie będą mieli wody.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
R E K L A M A
R E K L A M A