ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1

Powiat przegrał w sądzie. Musi zapłacić duże odszkodowanie

› Aktualności 4 miesiące temu    28.02.2019
Anna Konieczna
komentarzy 121 ocen 13 / 54%
A A A
Ireneusz LamprechtIreneusz Lamprecht fot. B. Nawrocki (archiwum)

Został dyscyplinarnie zwolniony z pracy w starostwie w 2017 roku tuż po odwołaniu starosty Bartosza Walczaka i zmianie powiatowej władzy. Sprawę oddał do Sądu Pracy. Domagał się przywrócenia na zajmowane wcześniej - eksponowane stanowisko i odszkodowania rzędu od 160 do 190 tysięcy złotych. Proces się właśnie zakończył. Sąd przyznał mu rację i teraz nowy starosta ma kłopot, bo jego funkcja jest zajęta a w kasie nie ma wolnych 190 tysięcy.

 

Ireneusz Lamprecht (ZJ) - bo o nim mowa, był sekretarzem powiatu. Kiedy na początku 2017 roku nastąpiła zmiana władzy - odwołano starostę Bartosza Walczaka, a na nowego włodarza powiatu powołano Teodora Grobelnego - został zwolniony z pracy w trybie dyscyplinarnym. Starosta wręczył mu wypowiedzenie, mimo braku zgody Rady Miejskiej Jarocina. Lamprecht był wówczas miejskim radnym i jest nim do tej pory [szczegóły sprawy zobacz TUTAJ].

 

Sprawa trafiła do Sądu Pracy. Były sekretarz wnioskował o przyznanie odszkodowania za niesłuszne zwolnienie oraz utracone z tego powodu dochody w granicach od 160 do 190 tysięcy złotych.

 

W międzyczasie starosta Grobelny powierzył funkcję sekretarza powiatu Janowi Bartczakowi [o nowym sekretarzu i poważnym problemie z jego oswiadczeniem lustracyjnym - czytaj TUTAJ]. Pod koniec ubiegłego roku skład sędziowski orzekł, że Ireneusz Lamprecht został zwolniony niesłusznie i nakazał przywrócenie go do pracy na tym samym stanowisku, czyli sekretarza powiatu. Starostwo złożyło jednak apelację od tego rozstrzygnięcia. Dzisiaj - 28 lutego, odbyła się rozprawa kończąca proces. Sąd odrzucił apelację powiatu i przyznał, że zwolnienie Lamprechta odbyło się niezgodnie z prawem.

 

 

- Przyznaję, że mam satysfakcję z tego, że sąd w całej rozciągłości podzielił moje racje i że ta niesprawiedliwość, której doświadczyłem została naprawiona - podkreśla Lamprecht.

 

To nie jedyna sprawa, która toczy się przed Sądem Pracy, a która została wytoczona powiatowi przez byłego pracownika. Kolejną wniósł Przemysław Masłowski, dyscyplinarnie zwolniony w 2017 roku ze stanowiska dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie. Podobnie, jak Lamprecht domaga sie on przywrócenia do pracy i odszkodowania. Jego sprawa jest jednak jeszcze cały czas w toku. [wiecej na ten temat - przeczytasz TUTAJ]  

 

Przywrócony na stanowisko sekretarz powiatu Ireneusz Lamprecht ma 7 dni na zgłoszenie się do pracy w starostwie. Co w tej sytuacji z obecnym sekretarzem Janem Bartczakiem? Czy powiat będzie miał teraz dwóch sekretarzy i skąd starostwo weźmie pieniądze na odszkodowanie zasądzone Lamprechtowi?


Z problemem nagrommadzonych przez poprzedniego starostę spraw pracowniczych oraz wykonaniem postanowienia Sądu Pracy w procesie Lamprechta, będzie musiał się zmierzyć Lidia Czechak (PiS), wybrana w listopadzie ubiegłego roku na starostę jarocińskiego.

 

Próbowaliśmy się skontaktować z panią starostą, nie odbierała jednak telefonu. Jak tylko uda nam się uzyskać jej komentarz w sprawie i odpowiedź na nasze pytania, opublikujemy je na portalu jarocinska.pl oraz w papierowym wydaniu "Gazety Jarocińskiej".   

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Redakcja

Powiązane

+ 7 głosów: 13 (54%) 6 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (121)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ quinny
2 miesiące temu ocena: 100%  121
to była zwykła ustawka - my (podatnicy) płacimy a oni (zwalniający i poszkodowany) się dzielą
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ louisjackson
3 miesiące temu 120
Thanks for sharing these useful information! This is really interesting information for me. http://hotmailsignin-login.com... > www.hotmail.com...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nikt
3 miesiące temu ocena: 100%  119
odszkodowanie dla tego Pana powinna zapłacić ta osoba, która tego Pana zwolniła bezpodstawnie, a nie my podatnicy. Może wtedy ktoś by się pięć razy zastanowił co robi, jak zdrowy rozsądek zasypia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zainteresowany
4 miesiące temu ocena: 50%  118
Proponuję napisać książkę "Zwolniony za sukces" i pozbierać kasę ze sprzedaży książki - może na promocję zaprosić Pospieszalskiego???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ K3
4 miesiące temu ocena: 60%  117
Czemu do starosty dzwonicie? Przecież powiat ma rzecznika prasowego.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ działał na szkodę
4 miesiące temu ocena: 100%  116
Kiedy radni Starostwa poinformują o ZŁOŻENIU DONIESIENIA do Prokuratury o przestępstwie NA SZKODĘ Powiatu w związku z tym, że były Starosta (jak bezspornie wynika z informacji gazety i wyroku Sądu) DZIAŁAŁ NA SZKODĘ Powiatu. Są dowody i wyrok sądu, że działał niezgodnie z prawem ! Czy jest informacja, że naprawił wyrządzoną szkodę w kwocie około 190tys+ odsetki? bo brak informacji gazety w tej sprawie ?! a z każdym dniem SZKODA w publicznym budżecie rośnie o odsetki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Szczera
4 miesiące temu ocena: 63%  115
Nauczyciele którzy tego dnia będą strajkować powinni być zwolnieni i nie powinni w ogóle wykonywać tego zawodu to jest parodia co oni robią...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Samuel
4 miesiące temu ocena: 96%  114
A ten Bartczak ,co to się opieszale z lustracją spieszył,a na koniec TeOdór oświadczenie zgubił ,to jest jeszcze
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wraca Irek na białym koniu. Hip hip. Hurra.
4 miesiące temu ocena: 76%  113
A teraz rozwinąć czerwony dywan przed Panem Sekretarzem Ireneuszem. Na końcu dywana komitet powitalny w osobach Lidia Czechak, Kasia Szymkowiak i Mirosław Drzazga. Koniecznie wielki bukiet kwiatów. Ładne przeprosiny dla Pana Irka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Budżet powiatu już zaktualizowany?
4 miesiące temu ocena: 95%  112
Niech im asystuje Teodor Grobelny z taką wielką kopertą jak w teleturniejach dla wygranego z napisem GŁÓWNA WYGRANA : 190.000. GRATULUJEMY!
~ Miło będzie popatrzyć
4 miesiące temu ocena: 86%  111
Teraz to ale będą super sweet focie. Sekretarz i dwie Panie z zarządu. Gratuluję Pani Starosto. Super decyzja z przyjęciem Ireneusza.
~ a co na to wice starostowa
4 miesiące temu ocena: 96%  110
gdyby Kasia Szymkowiakowa wzięła do ręki kpodeks pracy to mucha nie siada, nie byłoby pomyłki. skoro jest wicestarostą to na bank doskonale zna takie prawne rzeczy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ chochlik
2 miesiące temu 109
czyli to nie był przypadek
~ Ciekawe czy będzie z tego wydarzenia sweet focia?
4 miesiące temu ocena: 90%  108
Ciekawe czy będą kwiaty na powitanie Irka? Ciekawe czy go nowy starosta przeprosi w imieniu Pana Teodora Grobelnego który go niezgodnie z prawem zwolnił?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Męska Przyjaźń 4ever
4 miesiące temu ocena: 44%  107
Może Ireczek, Kelnerek Hejterek i Towaroznawca wybiorą się na weekendowy wypad do SPA? Takie z nich misie pysie słodziaki.
~ czy powie?
4 miesiące temu ocena: 96%  106
czy o p. Irku też rzecznik Szczepaniak siostrzeniec Drzazgi powie że to niezły towar?
~ Mogą czuć się zagrożone. Hehehe
4 miesiące temu ocena: 79%  105
Wątpię. Ma ładniejszy uśmiech niż Panie z zarządu.
~ Ciekawe co tym razem wymyślą. Warto patrzyć na ręce władzy
4 miesiące temu ocena: 82%  104
Może znowu go zwolnią. I za dwa lata znowu będą musieli zapłacić?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ warte zastanowienia
4 miesiące temu ocena: 39%  103
http://www.jrs.org.pl/uncatego...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jaką szkołę Jurij kończyłeś? Na pewno nie Akademię Ekonomiczną
4 miesiące temu ocena: 43%  102
Wypad z tymi wypocinami. Doucz się najpierw.
~ mieszlaniec
4 miesiące temu ocena: 38%  101
bardzo ciekawa lektura na stronie "JRS JAROCIN"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Cateringowa
4 miesiące temu ocena: 80%  100
Ciekawa? Wg mnie zwykle leczenie kompleksów, po przegranych wyborach. Do tego lider opuścił pokład, bo powiatowe korytko było ważniejsze.
~ Może napisz coś o swoim guru referendalnym Kasi Arbuzowatej?
4 miesiące temu ocena: 79%  99
Wypad z tym jarocinskim hejterkiem eklerkiem
~ Autoreklama
4 miesiące temu ocena: 81%  98
Jerzy, lokowanie produktu? Kiepski produkt.
~ Żołnierz Stasia, teraz Kasi
4 miesiące temu ocena: 77%  97
Tu jest ciekawiej. Tam blubry chorego z zawiści mądrali który marzy wrócić do władzy. Jednak sam na tyle mało znaczący, że zawsze próbuje się podczepić pod kogoś.
~ działał na szkodę
4 miesiące temu ocena: 83%  96
Teraz Starostę do PROKURATURY za DZIAŁANIE NA SZKODĘ Powiatu. Są dowody i wyrok sądu, że popełnił błąd. NIECH SPŁACA ze swoich a nie z naszych publicznych pieniędzy!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ również działał na szkodę, nie jest lepszy. Przyganiał kocioł garnkowi
4 miesiące temu ocena: 43%  95
Burmistrza też do PROKURATURY, za DZIAŁANIE NA SZKODĘ gminy. Jest wyrok sądu, że popełnił błąd i zwolnił niesłusznie. NIECH SPŁACA ze swoich, a nie z publicznych pieniędzy.
~ Czysta dyskryminacja w praktyce
4 miesiące temu ocena: 92%  94
Prawo tutaj jest zero jedynkowe. Jeśli pracownik jest radnym, to jest potrzebna zgoda rady. Teodor Grobelny bezczelnie (bo chyba nie jest takim imbecylem, żeby tego nie rozumiał) Ireneusza zwolnił bez zgody rady miasta. Działał w mojej opinii z premedytacją. Celem nadrzędnym było zwolnienie osoby bo należała do stowarzyszenia ZJ konkurencyjnej wobec PSL. Został zwolniony za poglądy. Czyli z najniższych pobudek.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jest też Drzazga
4 miesiące temu ocena: 100%  93
a zapomniałeś o tym że za plecami Grobelnego stał i zionął Drzazga???
~ Szpital wychodzi na prostą
4 miesiące temu ocena: 96%  92
Myślą że rządzenie polega tylko na braniu kasy i dziekeniu koryta. Dwa lata to było za mało żeby poznać "efekty" rządzenia koalicji PO PSL PiS. Efekty zaczęły pojawiać się już w tym roku. Niesłuszne zwolnienia i konieczność zapłaty dużych pieniędzy, schroniska, marazm w budowie dróg etc Za chwilę eksploduje gów... w szpitalnym wentylatorze.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gonada
4 miesiące temu ocena: 100%  91
Czym się chwalić? Cirka 5 milionami strat?
~ Kolejny rekord specjalisty i doradcy
4 miesiące temu ocena: 100%  90
Pochwalił się Lesio wynikiem za 2018?
~ To jest skandal
4 miesiące temu ocena: 96%  89
Palenie świeczek przed sądem nie pomogło?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Heniu Malina
4 miesiące temu ocena: 96%  88
Powiat może płacić. Stać go. "Szpital wychodzi na prostą" wg Martuzalskiego. Leszek Mazurek to wysokiej klasy specjalista, co udowodnił w sądzie m. In. przedstawiając zaświadczenie z dwudniowego kursy menadżera oświaty. Radzi sobie, pieniędzy z powiatu nie potrzebuje pewnie. Tak dobrze rządzi że dał nawet lekarzom w tamtym roku 1milion na podwyżki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ I POzamiatane
4 miesiące temu ocena: 100%  87
W 2018 5baniek strat, w 2019 pewnie będzie z 6 baniek.
~ Janek przyjaciel bogatych
4 miesiące temu ocena: 100%  86
Janku Szczerbaniu już wiesz czemu w grudniu musiałeś dać 600.000 z powiatu do szpitala.
~ Ja
4 miesiące temu ocena: 100%  85
Widzę że nie wygodne komentarze zostały usunięte!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tico
4 miesiące temu ocena: 96%  84
Ci nasi mądrzy włodarze powinni mu teraz zapłacić z własnej kieszeni i z własnej wypłaty
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Folwark zwierzęcy
4 miesiące temu ocena: 100%  83
To trzeba jasno powiedzieć. Decyzję o rozwiązaniu umowy podpisał starosta Teodor Grobelny z partii PSL. Ta decyzja politycznie obciąża PSL i osobiście Pana Teodora. Chciałbym poznać komentarz do zaistniałej sytuacji Pana Teodora, Pani Katarzyny Szymkowiak, Pana Karola Matuszaka, Pana Marcina Półrolniczaka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Słoma z butów
4 miesiące temu ocena: 100%  82
Chłopska partia, wieśniackie zachowanie.
~ Specjalista od solo ze starszym Panem.
4 miesiące temu ocena: 100%  81
A chcesz w sznupę?
~ Zagubiony w akcji
4 miesiące temu ocena: 100%  80
To się Teodor Grobelny nie POPISAŁ. Od początku wiedziam, że facet o zarządzaniu i podejmowaniu decyzji ma małe pojęcie. Teraz doszło, że nawet zwolnić nie potrafi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nie wiem jak to ogarnąć
4 miesiące temu ocena: 100%  79
Teodor nie podejmował decyzji samodzielnie
~ Gosia
4 miesiące temu ocena: 100%  78
Gonada pewnie mu obiecał że palenie zniczy przed sądem z pewnością zostanie dostrzeżone i wygrają.
~ Kodeks pracy był dla niego nie do ogarnięcia
4 miesiące temu ocena: 100%  77
Zadanie go przerosło
~ Poziom depresji
4 miesiące temu ocena: 100%  76
Czemu mnie to nie dziwi?
~ czak kuder
4 miesiące temu ocena: 100%  75
a sławny prawy miro wpuścił w kanał tełodóra i teraz Lidię a sam podobno ma jakieś klopociki z niedorzecznikiem i tym z kontroli. ktoś napisze coś o tym w gazecie ?? bo chetnie posłuchalibysmy ....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ola
4 miesiące temu ocena: 100%  74
ciekawe czy jak pojawią się zarzuty prokuratorskie to starostowa usunie ich z urzędu czy będzie miała prawo za nic, zresztą nie bedzie miała nic do gadania!
~ Samuel
4 miesiące temu ocena: 100%  73
Niech bulą solidarnie TeOdór i mira$288 !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ !
4 miesiące temu ocena: 40%  72
Błazen!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ frot
4 miesiące temu ocena: 100%  71
Obciążyć finansowo tego co złe zwolnił i już niech się władza uczy porządku. Nic tak nie panięta się jak uderzenie po kieszeni!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Niech żyje sprawiedliwość!!!!!!!
4 miesiące temu ocena: 86%  70
Najgorsze jest to, że Panowie bawiący się polityką z rażącą niedbałością spowodowali konieczność wydatkowania publicznych pieniędzy na wypłatę odszkodowań za bezprawne zwolnienie z pracy tylko dlatego Lamperht to człowiek Pawlickiego tak znienawidzonego przez władze powiat (PIS-PSL-PO). To jest skandal, te osoby powinny być ukarane zakazem pełnienia funkcji publicznych dożywotnio a także obciążeni kwotą równa 190 tys. zł czyli odszkodowaniem jakie musi wypłacić powiat..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ !
4 miesiące temu ocena: 23%  69
Tak jak w gminie.
~ WSZĘDZIE DOBRZE NAJGORZEJ U NAS
4 miesiące temu ocena: 46%  68
PRACA W RAWICZU - NOWA FABRYKA FILTRÓW !!! http://www.rawicz.pl/files/Gaz... A W GMINIE JAROCIN UBOJNIA ?????? DLACZEGO ????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ JZ
4 miesiące temu ocena: 40%  67
ALE ZAUWAŻ ŻE NIE MAJĄ ZJ I ADAMA P. :-))))
~ Ddd
4 miesiące temu ocena: 80%  66
Bo mają S5. A S11 w polu
~ Koper
4 miesiące temu ocena: 32%  65
Awaria na Kopernika. Trzeci dzień pod rząd nie ma wody.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ POMOC
4 miesiące temu ocena: 0%  64
http://pomocafryce.org/wp-cont...
~ POMOC
4 miesiące temu ocena: 0%  63
http://pomocafryce.org/wp-cont...
~ POMOC
4 miesiące temu ocena: 0%  62
http://pomocafryce.org/wp-cont...
~ Zenek
4 miesiące temu ocena: 89%  61
Właśnie się dowiedziałem, że będzie jeszcze jedna afera związana z Powiatem za niesłusznie ściągnięte jakieś pieniądze.Podobno ta osoba już kompletuje dokumenty. Szkoda, że Lidka wzięła to stanowisko po takich poprzednikach, że teraz będą ją smarować.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ i jeszcze jedna
4 miesiące temu ocena: 100%  60
i jeszcze jedna!
~ takie życie
4 miesiące temu ocena: 92%  59
chciała być ważna wielka pani Lidia Czechak! wcale jej nie żałujemy
~ Ula
4 miesiące temu ocena: 29%  58
Anna Konieczna, proszę o odnośniki do artykułów, gdzie to Pawlicki płacił odszkodowania. Pieski szczekają.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Życie nie jest sprawiedliwe
4 miesiące temu ocena: 63%  57
Człowiek, który nigdy w życiu nie zhanbil się uczciwą i ciężka pracą, ma dostać 200 000 zł odszkodowania ?????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dwa razy po pół roku
4 miesiące temu ocena: 94%  56
Gonady nie przebił.
~ Życie nie jest sprawiedliwe
4 miesiące temu ocena: 37%  55
To kto go zwolnił i czy zgodnie z prawem nie zmienia faktu, że człowiek nie zhanbił się uczciwą i ciężką pracą i ma dostać 200 000 zł. Chyba nie ja muszę iść do psychologa ??? Co ????
~ Jeśli musisz się wyżalić idź do psychologa
4 miesiące temu ocena: 30%  54
Skąd możesz wiedzieć takie rzeczy?? Przebywasz z nim 24 godziny na dobę, jesteś z nim w pracy? Nie wiesz= nie komentuj i nie przelewaj swoich zalow. :)
~ twu !
4 miesiące temu ocena: 87%  53
ci mali mścici ludzie co go zwolnili i narazili powiat na ogromne koszty dzisiaj nie mają odrobiny wstydu i zajmuja stanowiska, Grobelny wieprzewodniczący Rady, Drzazga płatny członek zarządu, twu, twu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~ Zenek
4 miesiące temu ocena: 84%  52
W świetle prawa się należy więc ma dostać. Jak nieuki bez zapoznania się z przepisami go zwolnili to powinni odpowiedzieć personalnie.
~ Hahahha
4 miesiące temu ocena: 56%  51
Ciekawe czy odliczą mu chorobowe na które naciągał ZUS???
~ L4
4 miesiące temu ocena: 88%  50
Za takie coś powinien odpowiadać radca prawny który pozwolił na takie posunięcie. Ktoś musiał wydać opinię prawną w tym temacie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xyz
4 miesiące temu ocena: 100%  49
Panowie z powiatu maja swojego jedynego i wiekowo niby doswiadczonego radce prawnego, ktory jeszcze nie raz bedzie placil za swoja " pewnosc" tak jest jak sie pracuje pod czyjes dyktando.
~ Mini moj
4 miesiące temu ocena: 100%  48
A może działali bez radcy prawnego?
~ chciały za wszelką cenę władzy to mają
4 miesiące temu ocena: 86%  47
pracownicy starostwa podobno pękają z zadowolenia bo ta ekipa jak powiadają dziewczyny jest zupełnie nie do strawienia. Na pewno oficjalnie pogadają uśmiechną się przytakną i zażartują ale za plecami śmieją się i nabijają z tej nowej powiatowej dobrej zmiany i wice z partii chłopskiej, no cóż, mają co chcieli
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rzecznik co unika mediów
4 miesiące temu ocena: 97%  46
Jest w pracy. Możecie dzwonić. Czeka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ k18
4 miesiące temu ocena: 97%  45
Nie odbiera do fotki na fejsika robi......
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kasia
4 miesiące temu ocena: 97%  44
Decyzję zresztą błędną podjął starosta Grobelny i to On powinien zapłacić odszkodkwanie. Ciekawe co z oświadczeniem lustracyjnym sekretarza Bartczaka?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xyz
4 miesiące temu ocena: 100%  43
Byly starosta Grobelny to figurant, ktory rzadko bywal w temacie, guru tej instytucji to dozywotny Miro- szkodnik powiatowy
~ Bartczaka powinni już dawno wywalić, pani Czec hakowa jak widać ma słabość do źle zlustrowanych
4 miesiące temu ocena: 97%  42
Facet dawno juz powinien być poza urzędem, ale widać nawet dla władz PISowskich nie przeszkadza zła lustracja i nie dopełnienie obowiazków, to jest jakaś patologia, kto inny byłby potraktowany po chamsku a ten gosciu łazi po tym urzędzie, niech spier...ala do normalnej uczciwej pracy, jeżeli coś umie ten cały Bartczak!
~ Mini moj
4 miesiące temu ocena: 85%  41
Ale jaja tam dzieją się ... Jednych zwalniają, innych zatrudniają (p. Rybacka która wygrała ostatni konkurs...) a jeszcze inny wraca po wyroku sądu. Takie rzeczy tylko w powiecie. Niech sobie panie starosty zrobią ze wszystkimi tymi osobami zdjęcie na fejsa najlepiej
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dziękujemy Panie Grobelny "muszę do kibelka"
4 miesiące temu ocena: 95%  40
No to premie dla pracowników powiatu poszły w PISdu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Puls członka
4 miesiące temu ocena: 93%  39
Trzymam rękę na pulsie.
~ Zenek
4 miesiące temu ocena: 94%  38
Czy ten Powiat kiedyś zrobi coś mądrego?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć
4 miesiące temu ocena: 92%  37
Najpierw musiałby się tam znaleźć jakiś mądry.
~ skarbnik
4 miesiące temu ocena: 97%  36
TEODOR przeprosić publicznie wszystkich wyborców za słuchanie innych M.D. i złe podejmowanie decycji i straty dla powiatu , tutaj sie prosi zgłoszenie niektórych osób do dyscypliny finansów publicznych za narażenie na stratę fiansów powiatu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kto na niego głosował?
4 miesiące temu ocena: 96%  35
Żeby przeprosić trzeba być człowiekiem honorowym. Znać swoją wartość. A TEO dór to były wiejski nauczyciel. Zadufany w sobie. Myślący że jest kimś wielkim. A w praktyce nawet swoi odstawili go z zarządu do oślej ławki, tak samo jak znawcę gonad i specjalisty ds strat w szpitalu.
~ Opona
4 miesiące temu ocena: 88%  34
Jeszcze schroniskom oddajcie kase
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ola
4 miesiące temu ocena: 94%  33
co tam panie Drzazga? cieszysz się? nie ma z czego co? dopdnie cię nie długo ta ludzka krzywda oj dopadnie jeszcze trochę i....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Przyjdzie Kryska na Matyska
4 miesiące temu ocena: 90%  32
Laleczka Voo Doo
~ Wynik
4 miesiące temu ocena: 20%  31
Jak to możliwe? Nie chodził do pracy przez dwa lata i teraz za to dostanie pełne wynagrodzenie? Jakiś obłęd. To nie jest normalny wyrok!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bilans
4 miesiące temu ocena: 91%  30
Tak ,to możliwe! jeżeli władza rządząca podejmuje złe decyzje , bez rozumu i wiedzy tylko słucha się głupich i cwanych doradców to za to się płaci obywatelu. Za to zapłacą pracownicy Starostwa Powiatowego w Jarocinie bo dla nich nie będzie pieniędzy na podwyżki Doświadczony pan. Mirek od oświaty szkolnej nie da pracownikom szłoł podwyżek , bo trza będzie zapłacić za ludzką mścitość . Rodzinka na swoim. No NIE
~ Teodor masz honor przeprosisz Pana Irka. MASZ?
4 miesiące temu ocena: 90%  29
Ty nie jesteś normalny. Po to jest kodeks pracy, aby pracownika szanować a nie traktować jak szmatę. To nie XIX wiek.
~ Era
4 miesiące temu ocena: 72%  28
Gratulacje dla Pana Irka za wygraną życzę powodzenia. A teraz niech te madrale płacą z własnych kieszeni A nie naszych podatków wystarczy że PiS nas okrada
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Irek czekamy co zrobisz
4 miesiące temu ocena: 81%  27
Irek żebyś teraz czasem im prezentu nie zrobił i przypadkiem nie kombinował, że nie stawiasz się w powiecie do roboty. Nie czas teraz na bycie fajnym dla wszystkich. Chyba nie zapomniałeś jak cię dwa lata temu potraktowali. Oni nadal rządzą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ewula
4 miesiące temu ocena: 92%  26
nie wiecie jak się czuje teraz były V-ce starosta Miruś D. i niejaki Teoś były starosta powiatu jar.z Cerekwicy ? chyba ze wstydu na ulicę nie wyjdą , bo ludzie będą na nich palcem wytykać.
~ fajna fucha za nic
4 miesiące temu ocena: 45%  25
Też chciałbym przytulić 190 tyś
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dno moralne
4 miesiące temu ocena: 80%  24
Za nic? Za to że go zeszmacili. Dali mu wilczy bilet, zwolnili dyscyplinarne, polecieli z tym do mediów. Sponiewierali go. Poniżyli w oczach opinii publicznej etc. Nie bójmy się napisać kto to osobiście zrobił. STAROSTA KOALICJI PO PSL PIS. Pan Teodor Grobelny. Powinien Irka teraz ten pan publicznie przeprosić. Ciekawe czy będzie miał w sobie Pan były nauczyciel, który wychowywał nasze dzieci w szkole na tyle honoru żeby to zrobić. Wątpię. Media powinny tego dopilnować.
~ Ja
4 miesiące temu ocena: 95%  23
Niech były starosta Grobelny spłaci ze swoich pieniędzy to odszkodowanie skoro go nie słusznie zwolnił !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ eglor
4 miesiące temu ocena: 25%  22
To tak jak Pawlicki, też powinien płacić odszkodowania ze swojej kieszeni.
~ Czytając efekty, myślę że tak.
4 miesiące temu ocena: 93%  21
Znawca gonad i służby zdrowia w szczególności specjalista ds. strat, prywatnie mąż Pani Mecenas Małgorzaty doradzał pisać wypowiedzenie Irkowi?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dowiemy się teraz przy okazji tego newsa
4 miesiące temu ocena: 95%  20
A ten co jest teraz sekretarzem w końcu wiemy czy współpracował z aparatem represji komunistystycznej? Media skupiły się tylko na tym, że starosta Grobelny "zapomniał" wysłać jego oświadczenia lustracyjnego do IPNu. Ale co było w tym oświadczeniu. Bo nie wyobrażam sobie współpracy starosty z PIS z kimś kto np. był donosicielem albo współpracownikiem SB za komuny.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kręgosłup moralny? A co to takiego?
4 miesiące temu ocena: 96%  19
Jej PSL nie przeszkadza, Drzyzga nie przeszkadza. Jak się dzieli koryto ideały chowa się do kieszeni. Szkoda że prezes Jarosław to toleruje.
~ Powiatowy kabaret
4 miesiące temu ocena: 95%  18
Pani Lidka Czechak z PIS pewnie mocno zajęta reformowaniem finansów szpitala z Mazurkiem z PO. Zapytajcie rzecznika prasowego tego od "przy takich towarach... " co unika mediów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Szpital wychodzi na prostą
4 miesiące temu ocena: 95%  17
Panie były (na szczęście) starosto z koalicji rządzącej powiatem PIS PSL. Prosimy o komentarz.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ "Trzymam rękę na pulsie" właśnie czytam jak trzymał. Ciekawe gdzie i komu?
4 miesiące temu ocena: 94%  16
Też nie znajdzie raczej czasu. Leci pewnie do kibelka, bo "chce mu się siku".
R E K L A M A