ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AA1 - Fundacja_procent
R E K L A M A

Powiat jarociński ma nowego inspektora nadzoru budowlanego

5 miesięcy temu    5.08.2019
Anna Konieczna
komentarzy 4 ocen 4 / 75%
A A A
Starosta Lidia Czechak i nowy Inspektor Nadzoru Budowlanego Wojciech RodziakStarosta Lidia Czechak i nowy Inspektor Nadzoru Budowlanego Wojciech Rodziak fot. Starostwo Powiatowe Jarocin

Nastąpiła zmiana na stanowisku Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Jarocinie. Spowodowana była odejściem na emeryturę poprzedniego, wieloletniego inspektora Henryka Zalewskiego. Starosta Lidia Czechak wybrała już jego następcę.

 Powołano go w drodze konkursu, który przeprowadził Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego. Ostatecznego wyboru - spośród trzech kandydatów dokonała starosta jarociński.
 

 

 

 

Lidia Czechak zdecydowała, że od 1 sierpnia nowym inspektorem nadzoru w powiecie jarocińskim będzie Wojciech Rodziak. Na swoim profilu w mediach społecznościowych napisała: „Panie Wojtku witamy w drużynie powiatu jarocińskiego. Powodzenia.” I podpisała umowę z nowym szefem inspektoratu na czas nieokreślony.
 

 

Wojciech Rodzak razem z żoną i synem mieszka w Golinie. Do tej pory prowadził własna firmę i świadczył usługi w zakresie nadzoru budowlanego.
 

 

W związku z powołaniem na stanowisko muszę zawiesić działalność, bo byłby to konflikt interesów. Nie mogę przecież odbierać swoich budów - mówi Wojciech Rodziak. - Nie chciałbym jednak z dnia na dzień zostawiać „na lodzie” tych osób, którym nadzorowałem budowy. Dlatego jestem już umówiony w tej sprawie z Wojewódzkim Inspektorem Nadzoru Budowlanego. Chciałbym się dowiedzieć, czy mam jakiś czas na uporządkowanie moich spraw. Wcześniej tego nie robiłem, bo nie byłem pewien czy zostanę wybrany - dodaje.

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 3 głosów: 4 (75%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ od kogo jest?
5 miesięcy temu ocena: 100%  4
pani starościno Czechak, jest pani pewna że jest jakaś druzyna powiatu? jeden drugiego kopie po duuu....ie, podgryza, donosi itp. i to ma być drużyna? A ci którzy już w tej pseudo drużynie nie są to jak pani im podziekowała? I pani mówi o drużynie???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ od kogo jest?
5 miesięcy temu ocena: 50%  3
to gość z PSL u czy z PISu ????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Adam
5 miesięcy temu 2
Wojtek powodzenia na nowym stanowisku
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
5 miesięcy temu 1
Swoich budów? Swoich budow...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A