ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AA1 Intermarche 09-16.12.19
R E K L A M A

Potrącenie siedmiolatki. Pomimo wysiłków ratowników dziecko zmarło

› Aktualności› Na sygnale 8 miesięcy temu    16.04.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 12 ocen 6 / 100%
A A A
 fot. Internauta jarocinska.pl

Kolejny wypadek dzisiejszego popołudnia. Po godzinie 13.00 służby ratunkowe otrzymały wezwanie do Goliny, gdzie zderzyły się dwa auta osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

 

Teraz ratownicy pracują w Roszkowie. Ze wstępnych informacji wynika, że doszło do potrącenia dziecka przez auto osobowe. 

 

Na miejscu jest Zespół Ratownictwa Medycznego oraz straż pożarna. Na pomoc załodze naziemnej karetki pogotowia przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Nieoficjalnie wiadomo, że trwa reanimacja  dziecka.

 

[AKTUALIZACJA 19:00]


Policja podała bardzo smutną informację. Pomimo wysiłków lekarzy i ratowników medycznych dziecka nie udało się uratować.

 

[ATUALIZACJA 19:30]

Policjanci ustalają okoliczności tragedii.


7-letnia dziewczynka została potrącona przez kierującego skodą octavia  Pomimo reanimacji dziecka nie udało się uratować – relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

Samochodem kierował 61-letni mieszkaniec gminy Jarocin. Był trzeźwy.

 

[AKTUALIZACJA]

 

 - Dziewczynka została potrącona podczas jazdy na hulajnodze - mówi asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy KPP w Jarocinie. - Jest jeszcze za wcześnie, aby jednoznacznie wskazać, kto ponosi odpowiedzialność za wypadek. Musimy przesłuchać świadków i wykonać wszystkie czynności procesowe - wyjaśnia policjantka.     
 

 

Kierowcy samochodu zatrzymano prawo jazdy.
                   

 

 

Dziewczynka jest trzecią osobą, która straciła w tym roku życie na jarocińskich drogach. Dokładnie dwa tygodnie temu doszło do śmiertelnego wypadku na DK 15 w Golinie [ZOBACZ TUTAJ].

 

ZOBACZ TUTAJ - Tego nie przeczytasz w internecie - NAJNOWSZE wydanie Gazety Jarocińskiej. Dostępna również TUTAJ [KLIK]

 

W lutym również tragedia rozegrała się w Roszkowie. W wyniku zderzenia dwóch aut życie stracił 79-letni mieszkaniec Roszkowa.

 

Pięć lat temu do śmiertelnego wypadku z udziałem dziecka doszło w Suchorzewku [ZOBACZ TUTAJ]

 

Czytaj również: Trzech nietrzeźwych uczestników ruchu kołowego zatrzymała w ubiegłym tygodniu jarocińska policja. Jeden z nich spowodował kolizję [ZOBACZ TUTAJ]

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  


 

+ 6 głosów: 6 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A