R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Jacek Kmieć
R E K L A M AB1 - ZJ_kandydaci_01
R E K L A M A

Potrącenie na torach, zadymienie w bloku

› Aktualności› Na sygnale 11 miesięcy temu    6.11.2017
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot.  Internauta

Pracowity poranek mają jarocińscy strażacy.

 

R E K L A M ASRT - Adam Pawlicki

Ledwie zdążyli wrócić z wypadku na torach, gdzie doszło do potrącenia pieszego, a już otrzymali kolejne wezwania. Tym razem dyżurny operacyjny PSP zadysponował zastęp ochotników z Cielczy. Zaczęło się tlić pogorzelisko po pożarze kompleksu budynków.  

Kwadrans po godzinie 7.00 straż przyjęła zgłoszenie o zadymieniu na klatce schodowej w bloku na osiedlu Konstytucji 3 Maja w Jarocinie. Na miejsce udały się dwa zastępy ratowników.

- Trwa ustalanie przyczyn powstania zadymienia – informuje Bartosz Majsnerowski - dyżurny operacyjny Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie.

R E K L A M AAR1 - PSL_kandydaci
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
R E K L A M A
R E K L A M A