R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Poskarżyli się staroście na wójta

› Społeczeństwo ponad rok temu    4.02.2018
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 9 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Anna Kopras-Fijołek

NOWE MIASTO. GMINA NOWE MIASTO. SKARGA NA WÓJTA

R E K L A M A

Mieszkańcy trzech bloków w Klęce napisali skargę na wójta gminy Nowe Miasto.

Poskarżyli się staroście, bo dowiedzieli się, że od września gmina zamierza odłączyć ogrzewanie - wspólnoty miałyby przejąć kotłownię i wspólnie ją użytkować lub zainstalować osobne w każdym z trzech bloków.

Tymczasem wójt uważa, że skarga jest bezzasadna. - Radni podjęli taką decyzję i zobligowali mnie, żeby rozwiązać temat kotłowni w Klęce - przekazać ją wspólnotom mieszkaniowym - tłumaczy Aleksander Podemski.

Co starosta zrobił ze skargą? Co na to nowomiejska rada?

Szerzej na ten temat we wtorkowym wydaniu "Gazety"

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (12)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ On
ponad rok temu 12
Komu gmina daje to daje na pewno nie blokowcom a ze ktoś ma jakieś zadłużenie to jego indywidualna sprawa patologia w nowym mieści jest dużo większa bo choć w klęce są ziolka to przynajmniej ludzie pracują a nie chodzą po opiekach na węgiel na jedzenie na stypendia bo takim po co pracować żeby 500 plus przekroczyło wolą siedzieć w domu i korzystać jak opieka i gmina daje
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jana
ponad rok temu ocena: 100%  11
Mieszkańcy liczcie tylko na siebie bo pan starosta jest bezbożnym człowiekiem nikomu nie pomoże tylko zaszkodzi ale niech pamięta że Bóg nie ruchliwy ale sprawiedliwy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Drogi nieodśnieżone
ponad rok temu ocena: 100%  10
Panie Wójcie Nowego Miasta dziś kolejny raz drogi gminne są nieodśnieżone! Dziś rano lodowisko na drogach gminnych Nowe Miasta nad Wartą!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Senior
ponad rok temu ocena: 20%  9
To jakaś paranoja ,teraz walczy się ze smogiem w całej Polsce a tutaj chcą by każdy blok miał swoją kotłownie .To jest jakieś chore
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ smok
ponad rok temu ocena: 29%  8
Gazową szanowny panie gazową.Na inną nie dostanie pan pozwolenia na budowę.
R E K L A M A
~ Nowomieszczanin
ponad rok temu ocena: 27%  7
Leony Wam to jeszcze trzeba bedzie obiady do domów za darmo dostarczać ...:D co Wy chcecie ? Macie prywatne mieszkania a Gmina ma utrzymywać te kotłownie ??wezcie Ja i sami oplacajcie utrzymanie. Phytopharm i Gmina Wam całe życie daje :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec
ponad rok temu ocena: 75%  6
Phytopharm oddal za darmo grunty i bloki Gminie. A ta na tym zarobila, wiec skonczcie gadac glupoty, nie znajac szczegolow. Gmina nigdy nie utrzymywala kotlowi, bo wszystkie koszty zwiazane z kotlownia mieszkancy blokow pokrywali z nawiazka. Srednio w ciagu roku na 1 bloku Gmina miala nadwyzke ok 4000zl. Wiec gdzie pytam sie gmina nas utrzywala. ~kruszwil - nieznam wiekszego imbecyla niz ty. Patologia jestes sam. A skoro twierdzisz ze polowa blokow nie placi czynszu, to skad Gmina ma te 4000zl rocznie na 1 bloku nadzywzki. Ty na to dajesz?????
~ kruszwil
ponad rok temu ocena: 30%  5
Tak to jest jak wójt wspomaga patologię. Połowa mieszkańców bloków nie płaci czynszu, a pozostałym wójt podnosi o 100%, aby zrekompensować to co gmina wydaje na " niezaradnych " jak to pan Aleksander określa. Nie wspomnę o drugiej części wiochy, gdzie niedawno zamieszkałe patusy mają swoje roszczenia, które Olek oczywiście dla świętego spokoju spełnia. Należy tez rozgraniczyć tych, którym ziółka życie ratują, ale przynajmniej pracują. A to, że w innym miejscu by się nie odnaleźli to już mentalność. I na tych, którzy pracę mają w du.pie, bo MOPS czy tam GOPS ich utrzymuje i mając kilka 500+ wychodzą dużo lepiej niż uczciwy człowiek na etacie. Dobra zmiana jak dla kogo.
~ Kwos
ponad rok temu ocena: 89%  4
Skarga uznana zostanie za bezzasadną każdą tak traktują starosta aby do października i tyle zaś wybory
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ymmm
ponad rok temu ocena: 100%  3
No raczej. Od lat wiadomo, że pracownicy UG są nie do ruszenia ,a co dopiero wójt . To tylko pomówienie ...... zapewne:-(
~ Michu
ponad rok temu ocena: 100%  2
W Nowym Mieście w ogóle ktoś to ogarnia?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zbychu
ponad rok temu ocena: 100%  1
Psychiatra
R E K L A M A
R E K L A M A