R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M A

Ponad 500 strażaków walczyło ze skutkami nawałnicy. Teraz podziękował im burmistrz

› Różne ponad rok temu    15.10.2017
Redakcja
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Adam Majewski

Powiat jarociński. Wichura. Sierpniowa nawałnica. Straż pożarna

 

 

Słowa uznania, pochwały, grawertony, statuetki Św. Marcina i obiad - tak wyglądały podziękowania władz samorządowych dla strażaków, którzy uczestniczyli w usuwaniu skutków sierpniowej nawałnicy.

R E K L A M A

Z terenu gminy Jarocin ze żywiołem walczyło 544 druhów. Pomagali nie tylko poszkodowanym w gminie Jarocin, ale w Jaraczewie i Żerkowie, które zostały spustoszone przez silny wiatr.

Ochotnicy otrzymali od burmistrza Jarocina Adama Pawlickiego statuetki Św. Marcina, a od przedstawicieli pozostałych samorządów pamiątkowe grawertony.

Uroczystość odbyła się w piątek na jarocińskim rynku. Spotkanie zakończyło się obiadem w Jarocin-Sport.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (6)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
  ~ nie wspomnę
  ponad rok temu ocena: 33%  6
  Nie wspomnę o tym że z gminy kotlin niektóre jednostki również były zaangażowane do pomocy podczas nawałnic :)
  ~ aaa
  ponad rok temu ocena: 100%  5
  bylo to powiedziane ze jednostki z gm kotlin braly udzial. a jak masz problem to do wujta z tym
  ~ Zwykły człowiek
  ponad rok temu ocena: 83%  4
  Nie znam przypadku aby strażacy nie udzielili komuś pomocy. Ale znam przypadki nie uzasadnionych wezwań za co wzywajacy powinni otrzymać karę ale straż ludziom tego nie robi
  ~ kat
  ponad rok temu ocena: 81%  3
  No to się samorządy zrujnowały. A nagrody były naprawdę cenne. Proponuje aby takie same dawano urzędnikom - zamiast nagroź finansowych
  ~ Poszkodowana
  ponad rok temu ocena: 14%  2
  Nagrody za co u nas nikogo nie bylo do pomocy
  R E K L A M A
  ~ Wdf?!
  ponad rok temu ocena: 93%  1
  Po komentarzu nawet się nie dziwię że nie było nikogo do pomocy... strażacy mają to do siebie że wystarczy poprosić a niosą pomoc czego dowodem są prace podczas oraz po nawałnicy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A