R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASzkoła marszew a1 podstrona
R E K L A M A

Polali auto szampanem na 70-lecie jednostki OSP Rusko [ZDJĘCIA]

› Kultura i Rozrywka 8 miesięcy temu    25.06.2018
Joanna Pera
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Joanna Pera

70 lat jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Rusku. Uroczystości jubileuszowe. Druhowie i druhny. Gmina Jaraczewo. Powiat jarociński.

 

R E K L A M A

 

Msza święta, gratulacje, odznaczenia, przemowy, a także nowy sztandar dla jednostki oraz poświęcenie wozu strażackiego, który został podarowany druhom w ubiegłym roku. 

A wszystko to z okazji jubileuszu 70-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Rusku, która w ubiegłą sobotę obchodziła swoje święto. 

Uroczystość swoją obecnością uświetnił Kazimierz Grzelachowski - najstarszy członek jednostki, który został uhonorowany przez Dariusza Strugałę - burmistrza Jaraczewa odznaczeniem, co spowodowało,że nie potrafił ukryć łez wzruszenia.

Podczas obchodów jubileuszu odbyło się również symboliczne przybicie gwoździ do trzonu sztandaru, przecięcie wstęgi na samochodzie, który uprzednio poświęcił proboszcz parafii Rusko - ks. Mikołaj Graja oraz polanie auta szampanem - wszystko po to, aby służyło strażakom jak najdłużej. 

Szczegółowa relacja z wydarzenia w nadchodzącym wydaniu Gazety Jarocińskiej. 

Zobacz również: Racami witali nowy wóz strażacki 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ kat
  8 miesięcy temu ocena: 100%  1
  A był tam pierwszy sikawkowy miasta Jaraczewa?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A