Pojechali na Mistrzostwa Polski. ZOBACZ z czym wrócili [GALERIA]

› Aktualności› Wydarzenia 15 dni temu    27.11.2019
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%

W ubiegłą sobotę w Markach odbyły się XVII Mistrzostwa Polski w warcabach atywnych 64-polowych.

R E K L A M ALombard sródtekstowy 06-14.12.2019

W zawodach wystartowało 72 zawodników z całej Polski. Mistrzostwa rozgrywano w kategoriach: juniorzy i juniorki oraz mężczyźni i kobiety bez ograniczeń wiekowych.

Zawodnicy Komorzanki spisali się bardzo dobrze, zdobywając w sumie 4 medale: 2 złote i 2 srebrne.

[Wolontariuszki z Żerkowa z bardzo ważnym wyróżnieniem. Zobacz szczegóły TUTAJ].

W kategorii juniorek medal otrzymała Amelia Jankowska oraz Patrycja Tomczak, która zdobyła tytuł Mistrzyni Polski. Oczywiście znakomicie wystąpił również Kacper Rogowski, który zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Polski. Oczywiście dobre miejsce i srebrny medal zdobyła znan wszystkim Aleksandra Łukomska. Trenerami zawodników, jak zwykle byli Andrzej Ziaja i Elżbieta Kowalska-Ziaja.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -