Pogrom na koniec przygotowań

Pogrom na koniec przygotowań - Zdjęcie główne

Prawdziwy popis skuteczności pokazali piłkarze Jaroty Jarocin w meczu towarzyskim przeciwko Białemu Orłowi Koźmin Wlkp.

Wielkie strzelanie rozpoczął w 10. minucie Hubert Antkowiak, a niespełna kwadrans później mecz mógł się właściwie zakończyć, bo po trafieniach Mateusza Molewskiego i ponownie Antkowiaka - było już 3:0. Przed przerwą wynik podwyższył jeszcze Christian Nnamani, który kilka dni temu podpisał kontrakt z JKS-em (więcej we wtorkowym wydaniu "Gazety").

Po zmianie stron goście ruszyli do ataku i zdołali strzelić kontaktowego gola, ale na niewiele się to zdało, bo w 57. minucie było już 5:1 dla Jaroty po rzucie karnym i faulu na zawodniku testowanym. Jarota - ku uciesze niewielkiej grupiy kibiców - nie zamierzała na tym poprzestać. Do siatki ponownie trafił Molewski, który zanotował hattricka, a wynik na 7:1 ustalił w 87. minucie Krzysztof Matuszak.

Jarota: Sebastian Kmiecik - Piotr Skokowski (77. Mateusz Dunaj), zawodnik testowany, Dawid Piróg, Jakub Czapliński (68. Jacek Pacyński) - Jacek Pacyński (46. Michał Grobelny), Łukasz Rylukowski, Krzysztof Matuszak, Mateusz Molewski (77. Dawid Krzyżaniak) - Christian Nnamani (46. zawodnik testowany), Hubert Antkowiak (68. Christian Nnamani)

Jarota Jarocin - Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 7:1 (4:0)
1:0 - Hubert Antkowiak (10.)
2:0 - Mateusz Molewski (17.)
3:0 - Hubert Antkowiak (20.)
4:0 - Christian Nnamani (44.)