R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M A

Pogotowie ratunkowe i straż pożarna w budynku parafialnym

› Aktualności› Na sygnale 8 miesięcy temu    8.02.2018
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 3 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. www.jarocinska.pl

Jarocin. Straż pożarna. Zespół Ratownictwa Medycznego. Służby w akcji    

R E K L A M A

 

Co się dzieje w Domu Św. Józefa w Jarocinie? Jest pogotowie ratunkowe i straż pożarna - pytają internauci za pośrednictwem DAJ ZNAĆ

- Jest zgłoszenie o podejrzeniu obecności tlenku węgla w budynku - informuje mł. kpt. Mirosław Hybiak, oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie.

Na miejscu pracują dwa zastępy straży pożarnej: JRG i OSP Jarocin. Był również Zespół Ratownictwa Medycznego. Załoga karetki udzieliła doraźnej pomocy osobom przebywającym w budynku. Nie była konieczna hospitalizacja.

[AKTUALIZACJA]

Strażacy zakończyli działania. Urządzenie pomiarowe wykazało obecność tlenku węgla w budynku. Trujący gaz wydobywał się z  niedogaszonego popiołu, który był składowany w piwnicy   

To już drugie wezwanie do tego typu zdarzenia w tym tygodniu. W poniedziałek te same służby interweniowały na ul. Tęczowej w Jarocinie [ZOBACZ TUTAJ]    

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ anna
8 miesięcy temu ocena: 0%  3
Buudynek Sw.Józefa jest jedno pietrowy nie dwu
~ ministrant
8 miesięcy temu ocena: 100%  2
ciekawe jak tlenek węgla dostał się z piwnicy na drugie piętro? Na zdjęciu widać przewietrzane pomieszczenie na drugim piętrze.
~ Do ksindza dobrodzieja
8 miesięcy temu ocena: 100%  1
A kto to widział gorący popiół trzymać w piwnicy ?
R E K L A M A
R E K L A M A