ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AA1 - Fundacja_procent
R E K L A M A

Podpisali ważną umowę, choć burmistrz nie ukrywa obaw. Czego dotyczy?

› Aktualności› Samorząd 3 miesiące temu    9.10.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 7 ocen 0 / 0%
A A A
Burmistrz Dariusz Strugała podpisuje umowę zz Marzeną Wodzińską, członkiem zarządu województwa wielkopolskiego Burmistrz Dariusz Strugała podpisuje umowę zz Marzeną Wodzińską, członkiem zarządu województwa wielkopolskiego  fot. Materiały UMiG w Jaraczewie

Za kilka miesięcy powinien powstać Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Jaraczewie.
 

 

 

Inwestycja ma kosztować 871.236,16 zł. Samorząd z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego zdobył 597.823,76 zł. Burmistrz Jaraczewa Dariusz Strugała i skarbnik gminy Patrycja Wieruszewska-Dziergaczow podpisali umowę z Marzeną Wodzińską, członkiem zarządu województwa wielkopolskiego.

 

Zgodnie z harmonogramem, inwestycja powinna być zrealizowana do 31 sierpnia przyszłego roku.

Burmistrz Dariusz Strugała ma obawy, czy uda się PSZOK wykonać w terminie. Niepokoi się, że może być problem w znalezieniu wykonawcy lub ten zażąda więcej pieniędzy niż samorząd ma przewidziane na ten cel.

 

Czytaj również:  Wzrosną opłaty za śmieci [ZOBACZ TUTAJ]

 

PSZOK do zbiórki przedmiotów z tworzyw sztucznych, metalu, drewna, zużytych opon czy gruzu z niewielkich remontów powstanie w Jaraczewie - za Stacją Kontroli Pojazdów.
 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ astra
3 miesiące temu ocena: 50%  8
Zobaczcie w jakich pokoju burmistrz umowę podpisuje jakie piękne widoki z góry ma na tych na dole żyjących . Jak sie z góry patrzy to i perspektywy życia są inne.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pegaz
3 miesiące temu ocena: 50%  7
To, co ????nie ma kosztorysu inwestorskiego, i projektu. Przecież wykonawca musi to widzieć, a przetarg będzie.???//czy koszty będą większe, tak jak ze stołówką przy szkole.??????i czy będzie tak jak z targowiskiem. ?????Punkt potrzebny ,ale do tej pory ,można te rzeczy wystawiać , ( choć bardzo rzadko-to złe) i darmo biorą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pytający
3 miesiące temu ocena: 86%  6
Super że opony będzie można oddać. A czy taki stary telewizor kineskopowy też coś takiego można oddać?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Maryś
3 miesiące temu ocena: 67%  5
Nareszcie! Brawo Panie burmistrzu! Czemu tylko tak późno? Ostatnio mnie w Jarocinie skasowali za wyburzoną sciankę ponad 500 zł! Masakra jakaś
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kat
3 miesiące temu ocena: 38%  4
Dają swoje czy nasze? No to w Jaraczewie śmietnik ogromny będziemy mieli
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kata kat
3 miesiące temu ocena: 25%  3
No trzeba przyznać że gdyby gj robila konkurs na najglupszy kole tarz to myślę że ten kat ma pewne podium
~ kat
3 miesiące temu ocena: 45%  2
Ach tak to nie śmietnik to punkt zbiórki odpadów - no super nazwa dla mnie to neologizm po to by ludzi ogłupić. No chyba, że od razu będzie tu recykling i kasę za to będzie jeszcze można dostać ale nie do kieszeni urzędników tylko ludzi mieszkających w "mieście" Jaraczewo
~ Kat kata
3 miesiące temu ocena: 64%  1
Jaki śmietnik? Zapoznaj się najpierw jaką rolę pełni taki pszok, dlaczego się je buduje i dla kogo. Jak narazie to znowu zabłysnąłeś brakiem wiedzy, tak jak z tymi kaucjami za butelki. Przecież ten pszok jest dla nas!
R E K L A M A