ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1

Podnieśli swoje kwalifikacje. Odebrali świadectwa i nagrody [ZDJĘCIA]

› Społeczeństwo› Ze szkół 5 miesięcy temu    31.01.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Zespół Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach

Jarocin. Zespół Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach. Szkoła Policealna. Słuchacze w zawodzie technik bezpieczeństwa i higieny pracy ukończyli szkołę.

 

 

 

W Zespole Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach kolejna grupa słuchaczy ukończyła szkołę policealną w zawodzie technik bezpieczeństwa i higieny pracy.

W poniedziałek (28 stycznia) w auli Szkoły Przyrodniczo-Biznesowej w Tarcach absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia szkoły, a 5 osób z najwyższą średnią ocen, otrzymało nagrody książkowe.

 

CZYTAJ TAKŻE: ŚWIADECTWA, które otrzymali dają im duże szanse na rynku pracy [ZDJĘCIA] [KLIKNIJ]

 

Na uroczystości pojawił się Jan Szczerbań, przewodniczący Rady Powiatu Jarocińskiego. Podkreślił on konieczność ustawicznego dokształcania się i zdobywania kolejnych kwalifikacji, co pomoże w odnalezieniu się na ciągle zmieniającym się rynku pracy.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Redakcja

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (5)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Mirka
  5 miesięcy temu ocena: 100%  5
  Gratulacje!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ana
  5 miesięcy temu ocena: 75%  4
  Przeglądam stronę Zespołu Szkół w Tarcach i widzę, że oferta zawodów jest bardzo ciekawa. Jest technikum z fajnymi kierunkami, Jest zaoczne liceum i szkoła policealna także z ciekawymi zawodami. Dyrekcja dobrze pomyślała.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ do ANA
  5 miesięcy temu ocena: 75%  3
  ale nie samymi tokarzami, elektrykami i murarzami żyje człowiek, potrzebni są też inni i ja znam osobę po tej szkole, która świetnie sie rozwija może w innym kierunku niz sie uczyła, ale ma swoja działalnosc masę zlecen i nie narzeka na to szkołę, to nie szkoła jest wazna, ale charakter człowieka, zeby prowadzic biznes i utrzymac sie na rynku wazny jest charakter! Natomiast bezrobotni w Jarocinie to większosc ludzie, którzy nie mają znajomosci, w JAROCINie bez tego ani rusz, dlatego ludzie wyjezdzaja z tego kraju, nawet Kaczynski załatwiał prace powinowatemu! To jaki przykład on daje?
  ~ Polak
  5 miesięcy temu ocena: 43%  2
  Ta szkoła produkuje bezrobotnych.Brakuje elektryków,instalatorów,murarzy,malarzy.tokarzy itp itd.
  ~ jacekpl
  5 miesięcy temu 1
  A teraz do popatrzenia na słupki i dobrego sampoczucia na noc https://pbs.twimg.com/media/Dy... https://www.wykop.pl/cdn/c3201... https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A