R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pociąg do pracy... w Poznaniu

› Praca 7 miesięcy temu    31.07.2018
Artykuł sponsorowany
komentarzy 0 ocen 5 / 20%
A A A

Każdego dnia do pracy w Poznaniu dojeżdżają dziesiątki tysięcy osób mieszkających poza miastem. Przekonują ich do tego atrakcyjne warunki zatrudnienia oferowane przez tamtejsze firmy, a teraz również jeszcze szybsze i łatwiejsze dojazdy. Od niedawna także na trasie Poznań - Jarocin kursuje Kolej Metropolitalna. Dzięki temu do stolicy Wielkopolski możemy dojechać już w niecałą godzinę.

Do korzystania z tego środka transportu zachęcają również poznańscy pracodawcy. Zatrudniająca obecnie niemal 2000 osób fabryka opon Bridgestone zapewnia nawet bezpłatny transport autobusem do firmy z dworca PKP w Poznaniu. Dojeżdżający w ten sposób do stolicy Wielkopolski pracownicy przyznają, że często zajmuje im to mniej czasu niż przedostanie się z jednego końca miasta na drugi. Bezpłatny autobus to nie jedyny argument, jakim Bridgestone Poznań przekonuje do podjęcia pracy. Każdy nowy pracownik podpisuje umowę o pracę bezpośrednio z firmą i już na okresie próbnym otrzymuje pensję w wysokości 4500 zł brutto miesięcznie. Gdy umowa jest przedłużana, wypłata wzrasta do 5000 zł brutto miesięcznie. W tym roku firma Bridgestone Poznań podjęła decyzję nie tylko o podwyżkach, ale i o dodatkach rocznych, które od przyszłego roku mogą wynieść nawet 3000 zł brutto na osobę. Dodatkowo w 2019 r. wprowadzi ubezpieczenie płatne przez pracodawcę oraz pracowniczy program emerytalny. Wszystko po to, aby jeszcze lepiej dbać nie tylko o obecną sytuację pracowników, ale również o ich przyszłość Poznański Bridgestone zadbał również o cały pakiet benefitów socjalnych, które czekają na każdego pracownika i jego rodzinę. Skorzystać można m.in. z prywatnej opieki medycznej, abonamentu na telefon i internet na preferencyjnych warunkach, dofinansowania do karty sportowej, pakietów startowych w zawodach biegowych i rowerowych czy dopłat do posiłków w firmowej kantynie.

Obecnie poznańska fabryka Bridgestone rekrutuje m.in. OPERATORÓW MASZYN DO PRODUKCJI OPON.
CV można przesyłać mailowo na adres: produkcja@bridgestone.eu Więcej informacji nt. Bridgestone Poznań oraz aktualnie poszukiwanych pracowników można znaleźć na stronie www.bridgestone-poznan.pl

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 5 (20%) 4 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A
R E K L A M A