R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS kredyty do odwołania
R E K L A M A

Pochwal się swoim kotem. Na Dzień Kota upominki dla kociarzy

› Aktualności› Wydarzenia 11 miesięcy temu    8.02.2018
Lidia Sokowicz
komentarzy 3 ocen 2 / 100%
A A A

W Egipcie były czczone, a w średniowieczu nienawidzone i palone, bo uważano je za wcielenie lub atrybut czarownicy. Dziś nie wywołują już aż tak skrajnych emocji, choć ich posiadacze mogą opowiadać o nich godzinami. W internecie jest sporo (podobno ponad 2 miliony) filmików z kotami, a także memów o tej tematyce. Dlatego z okazji Międzynarodowego Dnia Kota chcemy zaprosić do opowiedzenia o swoich pupilach.  

 

R E K L A M A

 

Masz kota na punkcie kota? Twierdzisz, że koty są lepsze niż psy? Albo nie zgadzasz się z twierdzeniem, że koty są fałszywe i nie przywiązują się do ludzi? W Twoim domu rządzą koty? Albo masz dwa zwierzątka, które żyją pod jednym dachem, ale wcale nie jak przysłowiowy „pies z kotem”? A może z Twoim pupilem związana jest jakaś wyjątkowa historia? Świętujesz jakoś szczególnie Międzynarodowy Dzień Kota, który przypada 17 lutego? Napisz nam o swoich doświadczeniach, podziel się jakąś śmieszną lub wzruszającą opowieścią związaną z Twoim czworonogiem.

 

Na „kocie opowieści” wraz ze zdjęciami czekamy do czwartku 15 lutego. Można je przesyłać drogą mailową na adres: L.sokowicz@jarocinska.pl lub w komentarzach, jak również za pośrednictwem fanpage "Gazety Jarocińskiej" na Facebooku. Najciekawsze opublikujemy na łamach „Gazety Jarocińskiej”, a autorów nagrodzimy kubkami z podobizną ulubieńca.

 

Ci, którzy chcą świętować dzień kota (sobota 17 lutego) mogą się wybrać do kina "Echo" na specjalny pokaz słynnego filmu "Kedi", który rozpocznie się o godz. 15.00. Cały dochód - pieniądze z biletów oraz datków widzów - zostaną przekazane schronisku w Radlinie, które na wiosnę planuje remont kociarni.

 

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kicia
11 miesięcy temu 3
kicia byly juz wyniki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tb
11 miesięcy temu ocena: 0%  2
Przecież wiadomo, że wygra fota T. B.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SZCZERY
11 miesięcy temu ocena: 0%  1
jarek i jego pchlarz wygrają
R E K L A M A
R E K L A M A