ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1

Po festiwalu kolejne spotkanie podróżnicze. Tym razem o Indiach i PRL-u w kawiarni

› Kultura i Rozrywka› Zapowiedzi 11 miesięcy temu    17.07.2018
Lidia Sokowicz
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Przez całe wakacje Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin zaprasza na spotkania w ramach projektu „Podróżniczy regał na nudę”. Tematem przewodnim trzeciego weekendu będą Indie.

 

 

W piątek 20 lipca na tarasie przy kinie odbędzie się pokaz filmu „Jedz, módl się, kochaj”. Początek o godz. 20.00. W niedzielę 22 lipca na jarocińskim rynku zaplanowano: indyjskie warsztaty dla dzieci (godz. 15.00), spotkanie z Robertem „Robbem” Maciągiem zatytułowane „Tuk Tuk Cinema, czyli rzecz o Indiach, Gangesie oraz o wiecznie psującym się skuterze, Bolku i Lolku” (godz. 17.00) oraz koncert krotoszyńskiego zespołu „Tacy nie Inni” (godz. 18.30). Wstęp na wszystkie imprezy jest wolny. 

 

22 lipca było kiedyś obchodzone jako święto państwowe. Kawiarnia Filmowa zaprasza w niedzielę do podróży sentymentalnej w czasy PRL-u pod hasłem "Powróćmy jak za dawnych lat".

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jacekpl
11 miesięcy temu 1
O Korei Południowej filmik z kanału YT Geoje, Korea Południowa. Wyspa - miasto Samsunga https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji