R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Po Disco Stars Festiwal: Uczestnicy i organizator są zgodni w jednym [WIDEO]

9 miesięcy temu    15.06.2018
Weronika Przewoźniak
komentarzy 7 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Bartek Nawrocki

Za nami tegoroczny DSF 2018. Druga edycja zapoczątkowanego w zeszłym roku Disco Stars Festiwal odbyła się ze zdecydowanie mniejszym rozmachem. Uczestnicy bawili się na parkowej polanie - tylko przez jeden dzień. Organizator i uczestnicy zgodni są w jednym - kolejny festiwal disco musi odbyć się znów w Roszkowie.

 

R E K L A M A

Mimo zdecydowanie mniejszej publiki niż przed rokiem - organizatorzy DSF mają pozytywne odczucia. - Jesteśmy zadowoleni, pogoda dopisała, publiczność również. Co najlepsze? Dwugodzinne show Ich Troje. Są też rzeczy, które będzie trzeba poprawić. Na strefie gastronomicznej następnym razem musi stanąć namiot-hala, aby w razie deszczu można się schować - odpowiada Bartosz Walczak z PR.Motion.

 

Imprezę rozpoczął koncert premier. Na scenie walczyły świeże twarze w świecie disco. A było o co! Główna nagroda, czyli możliwość nagrania własnego teledysku trafiła do formacji Boys Band. - Według mnie poziom był wysoki. Zespoły poważnie podeszły do konkursu. Wybór zwycięzcy był jednogłośny. Przeważyło to, że mieli m.in. perkusistę. Podobało mi się jak grali. Myślę że mają szansę na zrobienie kariery. Bardzo im tego życzę - tłumaczy Kamil Bachorz, dziennikarz Radia Elka, szef jury [ZOBACZ ZDJECIA TUTAJ]

 

Po godzinie 18.00 oficjalnie imprezę otworzył burmistrz Adam Pawlicki. Zespół Andre szybko rozgrzał jarocińską publiczność, której co i raz dokuczał padający przelotnie deszcz. - Powiedzcie mi, czy Jarocin to stolica disco polo? – zapytał słuchaczy Paweł Marcysiak, wokalista zespołu. W odpowiedzi z publiki padło gromkie „tak”.

 

Organizatorzy zapowiadali Michała Wiśniewskiego wraz z zespołem Ich Troje jako główną gwiazdę wieczoru. I rzeczywiście koncertu w wykonaniu czerwonowłosego artysty z ekipą słuchała największa liczba festiwalowiczów śpiewając, że „zawsze z nimi chciała być”. Jednak to na nocny występ zespołu MIG czekali najwierniejsi fani sceny disco. Podczas rozmów z nami zapewniali, że przyszli na imprezę dla twórców takich hitów jak ,,Wymarzona", ,,Nie ma mocnych na Mariolę’’ czy ,,Miód malina".

 

Według informacji organizatora na imprezę sprzedano około 3,5 tysiąca wejściówek. Wśród uczestników pojawiły się bardzo odmienne opinie dotyczące festiwalu. - Jest naprawdę bardzo fajnie. Zupełnie jak w zeszłym roku. Chociaż teraz jest zdecydowanie lepszy dojazd. Nie widzę żadnych minusów. Jestem fanką większości zespołów, które dziś występują, więc nastawiłam się na świetną zabawę - mówiła Zuzia.

 

Natomiast Janusz był bardzo rozczarowany - W tym roku lipa. Całkowita lipa. Brakuje tej atmosfery, co była w Roszkowie. Rok temu byłem bardzo zadowolony- fajna muzyczka, ciekawy klimacik. A dziś? Ludzie sprzedawali bilety na OLX po 15 zł, bo im się „odechciało” iść. I mieli całkowitą rację. To są takie większe dożynki. Chociaż czasem i na dożynkach jest więcej ludzi - krytykował mężczyzna [ZOBACZ WIDEO]

 

 

Nasuwa się pytanie, czy będzie trzeci Disco Stars? I gdzie? Bezpośrednio po festiwalu internauci w sondzie na portalu jarocinska.pl wskazują, że Jarocin nie jest dobrym miejscem na tego typu przedsięwzięcie. - Planujemy kolejną edycję, ale w zupełnie innej formule w Roszkowie pod Jarocinem - rozwiewa wątpliwości Bartosz Walczak.

Gdzie powinien odbywać się Disco Stars Festiwal?

ankieta dodana 03.06.2018, ilość wszystkich głosów: 928
Nad zalewem w Roszkowie
56%
W parku w Jarocinie
9%
Trudno powiedzieć
1%
Wszędzie dobrze
1%
Nigdzie
32%
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Nicky
9 miesięcy temu ocena: 100%  7
No naprawdę Amerykę odkryli że jednak lepiej w Roszkowie, eh...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kamil 160kg
9 miesięcy temu ocena: 100%  6
Według mnie to była porażka
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 21
9 miesięcy temu ocena: 100%  5
schlebiać gustom czy je kształtować ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Halinka Januszowa
9 miesięcy temu ocena: 100%  4
Won z Jarocina! Nawet Janusz tak mówi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sandra z Bieździadowa
9 miesięcy temu ocena: 100%  3
Najważniejsz żeby Pawcio i Bartek z zespołu Tu Boys dali czadu .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ Hmmm
9 miesięcy temu ocena: 100%  2
Jak dla mnie szkoda parku, w który teraz idzie dużo pieniędzy, by go ładnie odnowić. Może lepiej by było by polana została dla ludzi np. na pikniki rodzinne i by był zakaz wpuszczania tam psów. Czy po to ładowane są pieniądze w rewitalizację parku, by robić w nim koncerty i niszczyć to, co właśnie powstaje?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Antydisco
9 miesięcy temu ocena: 94%  1
Janusz dobrze gada, dożynki. Tam Walczak moze nawet byc starosta! Disco polo to nie muzyka!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A