ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1

Plebiscyt sportowy. Szansa na pierwsze bonusowe SMS-y

› Aktualności› Wydarzenia 5 miesięcy temu    11.02.2019
Anna Legowicz-Gogołkiewicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Anna Legowicz-Gogołkiewicz
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2018 Roku. Szansa na pierwsze bonusowe SMS-y

 

Już we wtorek 12 lutego pojawi się pierwsza okazja, aby zdobyć podwójną liczbę głosów dla swojego faworyta w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Roku. Przypominamy, że jest o co walczyć, bo pula nagród dla zwycięzcy ma wartość aż 500 zł. Nagrody otrzymają także zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca.

 

Co należy zrobić, aby wysyłając jednego SMS-a twój faworyt zgarnął aż 6 punktów? To bardzo proste. Wyślij SMS-a pod nr 7148 (koszt to 1,23 zł) z numerem kandydata jutro (we wtorek 12 lutego) między godzinami 16:00 a 20:00.

Jutrzejsze bonusy przeznaczone są dla sportowców, śledźcie na bieżąco nasz portal, bo niedługo dowiecie się, kiedy policzymy podwójnie SMS-y dla trenerów.

 

Ponadto w jutrzejszym wydaniu "Gazety Jarocińskiej" opublikujemy kupon warty aż 10 punktów!

 

Konkurs na Najpopularniejszego Sportowca jest rozdzielony na dwa etapy. Pierwszy trwa do 18 lutego do godziny 12:00. Do drugiego etapu dostanie się 10 kandydatów, którzy otrzymają najwięcej punktów w głosowaniu SMS-owym oraz z kuponów publikowanych w Gazecie Jarocińskiej. Głosowanie zakończy się 26 lutego o godzinie 23:59.

Głosowanie na Najpopularniejszego Trenera natomiast przebiega w jednym etapie i kończy się 26 lutego o godzinie 23:59.

Przypominamy zasady, jak głosować:

1) Aby oddać głos na Najpopularniejszego Sportowca wystarczy wysłać SMS pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT) w treści wpisując: „gj.sport.numer kandydatki/kandydata” (np. gj.sport.66). Każdy SMS to 3 punkty.

Aby oddać glos na Najpopularniejszego Trenera wystarczy wysłać SMS pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT) w treści wpisując: „gj.trener.numer kandydatki/kandydata” (np. gj.trener.16). Każdy SMS to 3 punkty.

2) Druga możliwość to wypełnić i wyciąć kupon z „Gazety Jarocińskiej”, a następnie wysłać lub przynieść go do siedziby Południowej Oficyny Wydawniczej (Jarocin, ul. Kasprzaka 1a). Każdy kupon daje 5 punktów.

UWAGA! W najbliższym numerze Gazety Jarocińskiej, która ukaże się 12 lutego znajdzie się kupon do głosowania o wartości 10 punktów!!!

UWAGA! Już we wtorek 12 lutego w godzinach 16:00 - 20:00 będzie można zdobyć pierwsze premiowane SMS-y.

Obserwujcie informacje na jarocinska.pl, a dowiecie się, kiedy będzie można zdobyć kolejne premiowane punkty zarówno z SMS-ów, jak i kuponów.

Lista kandydatów do tytułu Najpopularniejszy Sportowiec 2018 roku:

SMS POD NUMER 7148 (KOSZT 1,23 Z VAT)

1. Patrycja Adamkiewicz – AZS AWF Warszawa – taekwondo sms: gj.sport.1

Brązowa medalistka Mistrzostw Europy Seniorów w rosyjskim Kazaniu. Młodzieżowa Mistrzyni Europy w Warszawie (obroniony tytuł z 2017 roku!). Brązowy medal w Światowym Grand Prix w Paryżu. Złota medalistka Multi European Games w Płowdiw i Slovenia Open w Mariborze. Srebrna medalistka Polish Open Warsaw Cup. Brązowa medalistka Turkish Open. Piąta zawodniczka zawodów Światowego Grand Prix w Rzymie i dziewiąta w finale tej imprezy w Fujairah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Mistrzyni Polski w kategorii seniorów i młodzieżowców. Aktualnie piętnasta zawodniczka w rankingu olimpijskim w swej kategorii, z ogromnymi szansami na wyjazd na Igrzyska do Tokio.

2. Mateusz Andrzejczak – LKS Ippon Jarocin – judo sms: gj.sport.2

Wywalczył drugie miejsce w Pucharze Polski dzieci we Wrocławiu i turnieju w Oleśnicy. Srebrny medalista Mistrzostw Wielkopolski dzieci.

3. Maja Bierła – MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.3

Złota medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Jarocinie w walce sportowej i brązowa medalistka w dwuboju technicznym. Trzykrotnie stawała na podium zawodów Pucharu Polski (1. miejsce w Olsztynie, 2. miejsce w Ostrowcu Świętokrzyskim i 3. miejsce w Zalasewie).

4. Igor Bogaczyński - MKS Jedynka Jarocin – lekkoatletyka sms: gj.sport.4

Brązowy medalista Mistrzostw Międzywojewódzkich Młodzików w biegu na 300 m i srebrny medalista Mistrzostw Wielkopolski w biegu na 100 m. W Mistrzostwach Polski U-16 zajął dwunaste miejsce w biegu na 300 m.

5. Natalia Drzewiecka – UKS Przełaj Żerków – lekkoatletyka sms: gj.sport.5

Brązowa medalistka Mistrzostw Międzywojewódzkich Młodzików w biegu na 80 m ppł. Srebrna medalistka Mistrzostw Wielkopolski na tym samym dystansie. Złota medalistka Halowych Mistrzostw Wielkopolski Młodzików w biegu na 60 m ppł.

6. Mateusz Dunaj – JKS Jarota Jarocin – piłka nożna sms: gj.sport.6

Utalentowany wychowanek Jaroty Jarocin, który w poprzednim sezonie przyczynił się do utrzymania drużyny w III lidze, a w obecnym jest już podstawowym zawodnikiem drużyny.

7. Bartosz Gabrysiak – MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.7

Złoty medalista Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Jarocinie w walce sportowej i srebrny medalista w dwuboju technicznym. Zajął drugie miejsce w zawodach Pucharu Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wywalczył także srebrny medal w Międzynarodowym Turnieju w taekwondo olimpijskim „Bydgoszcz Cup”.

8. Bartosz Golec – MLUKS Victoria Jarocin – kolarstwo sms: gj.sport.8

Złoty medalista Mistrzostw Międzywojewódzkich Młodzików w kolarstwie górskim MTB w wyścigu wspólnym i srebrny w sztafecie (wraz z Mileną Jędrzejak). Srebrny medalista Mistrzostw Międzywojewódzkich Młodzików w Żerkowie w kolarstwie szosowym w wyścigu wspólnym. Złoty medalista Pucharu Polski w kolarstwie szosowym w Gostyniu. Drugi zawodnik klasyfikacji generalnej Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego Kobyla Góra – Ludwików – Droszew.

9. Michał Gościniak – WKS Witaszyce – piłka nożna sms: gj.sport.9

Kapitan WKS-u Witaszyce. Motywuje zespół do walki na boisku oraz pracy na treningach. W ubiegłorocznych meczach spędził na boisku najwięcej minut ze wszystkich graczy WKS-u. Jest studentem poznańskiego AWF-u i w klubie z Witaszyc już szkoli następców w kategorii żaków.

10. Kacper Gowgiel – UKS Piątka Jarocin – lekkoatletyka sms: gj.sport.10

Podwójny srebrny medalista Ogólnopolskich „Czwartków lekkoatletycznych” w biegu na 300 m. Drugie miejsce wywalczył zarówno w finale na otwartym stadionie jak i w hali. Wspólnie z kolegami zajął siódme miejsce w finale ogólnopolskim sztafetowych biegów przełajowych w Garczynie (wcześniej brązowy medal w Mistrzostwach Wielkopolski SZS) oraz dziesiąte miejsce w finale ogólnopolskim w czwórboju lekkoatletycznym w Inowrocławiu (wcześniej złoty medal w Mistrzostwach Wielkopolski SZS).

11. Aleksandra Grygiel – LKS Ippon Jarocin – judo sms: gj.sport.11

Dwukrotnie zajmowała trzecie miejsce w zawodach Pucharu Polski Seniorów w judo. Była także brązową medalistką zawodów Pucharu Polski Seniorów w sumo.

12. Marta Haczyk – UKS Przełaj Żerków – lekkoatletyka sms: gj.sport.12

Wicemistrzyni Polski młodzików w chodzie na 3000 m. Brązowa medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Srebrna medalistka Halowych Mistrzostw Wielkopolski. Zdobyła także złoty medal Ogólnopolskich Zawodów w chodzie sportowym w Zaniemyślu.

13. Maksymilian Hałas – UKS Komorzanka – warcaby sms: gj.sport.13

Wraz z kolegami wywalczył brązowy medal X Drużynowych Mistrzostw Polski juniorów do lat 10 w warcabach klasycznych w Lipnie. Zdobył złoty medal w XI Mistrzostwach Polski juniorów do lat 10 w warcabach błyskawicznych, także w Lipnie. Wywalczył srebrny medal w XVI Mistrzostwach Polski Szkół i UKS-ów w warcabach klasycznych chłopców do lat 11 w Żerkowie.

14. Julia Idzikowska - MKS Jedynka Jarocin – lekkoatletyka sms: gj.sport.14

Zajęła szóste miejsce w Finale Ogólnopolskim "Czwartków Lekkoatletycznych" na dystansie 300 m. Czołowa zawodniczka Wielkopolski w swojej kategorii wiekowej w biegach sprinterskich i biegach przełajowych.

15. Patrycja Ignasiak – TKS Siatkarz Jarocin/Energetyk Poznań – siatkówka sms: gj.sport.15

Zawodniczka TKS Siatkarz grająca na wypożyczeniu w KS Enertgetyk Poznań. W sezonie 2017/2018 zdobyła złoty medal Mistrzostw Wielkopolski w kategorii kadetek oraz piąte miejsce w Mistrzostwach Polski w kategorii kadetek. Występowała także w zespole 3 ligowym, który zajął drugie miejsce w 3 Lidze Kobiet. W sezonie 2018/2019 wraz z juniorkami wywalczyły awans do finałów Mistrzostw Wielkopolski. Występuje także w zespole drugoligowym, który obecnie zajmuje 3 miejsce w grupie 1.

16. Sebastian Jakubiak – Sparta Jarocin – rugby sms: gj.sport.16

Najlepszy zawodnik Rugby Klub Sparta Jarocin w sezonie 2018. Zdobył 11 przyłożeń (55 punktów) w rozgrywkach pierwszej ligi rugby XV, znacząco przyczyniając się do zdobycia tytułu wicemistrza ligi.

17. Amelia Jankowska - UKS Komorzanka – warcaby sms: gj.sport.17

Zdobyła złoty medal X Drużynowych Mistrzostwach Polski w warcabach klasycznych juniorek do lat 10 w Lipnie. Przyczyniła się także do wywalczenia brązowego medalu XXV Drużynowych Mistrzostwach Polski w warcabach 100-polowych w kategorii juniorek do lat 10 w Dąbkach.

18. Dawid Jankowski – Pretorian Koźmin Wlkp. - sztuki walki sms: gj.sport.18

W 2018 roku zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski w brazylijskim ju jitsu w Gnieźnie, srebrny medal Otwartych Mistrzostw Polski w Poznaniu i złoty medal Mistrzostw Polski Cavalcanti w Luboniu. Ponadto trzykrotnie zdobywał srebrne medale w zawodach pucharowych – Winter Open w Luboniu, Open Gi w Luboniu i Invictus Cup w Mosinie.

19. Roksana Jędraszak – UKS Jedynka Jarocin – lekkoatletyka sms: gj.sport.19

Srebrna medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Mistrzostwa Polski U -18) w skoku w dal w Chorzowie, złota medalistka Mistrzostw Polski LZS U-18 w skoku w dal w Słubicach, złota medalistka Mistrzostw Wielkopolski U-18 w skoku w dal w Poznaniu

20. Milena Jędrzejak – MLUKS Victoria Jarocin – kolarstwo sms: gj.sport.20

Złota medalistka Mistrzostw Międzywojewódzkich Młodzików w kolarstwie szosowym w Żerkowie w wyścigu ze startu wspólnego oraz srebrna medalistka w jeździe indywidualnej na czas. Trzecia zawodniczka w klasyfikacji generalnej Kinder+sport Mini Tour de Pologne (dwa etapowe zwycięstwa - Zabrze i Katowice oraz drugie miejsce – Szczyrk). Złota medalistka Mistrzostw Międzywojewódzkich Młodzików w kolarstwie torowym w wyścigu ze startu wspólnego oraz w wyścigu punktowy i na 250 m ze startu zatrzymanego. Podobne wyniki osiągnęła również w Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich (1. miejsce w wyścigu ze startu wspólnego, 1. miejsce w wyścigu p unktowym i 2. miejsce w wyścigu na 250 m ze startu zatrzymanego). Wicemistrzyni Mistrzostw Międzywojewódzkich Młodzików MTB w wyścigu ze startu wspólnego w sztafecie mieszanej.

21. Sandra Jędrzejak - MLUKS Victoria Jarocin – kolarstwo sms: gj.sport.21

Srebrna medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie torowym w Pruszkowie. Dwukrotnie brązowa medalistka w jeździe indywidualnej na czas w zawodach Pucharu Polski (eliminacje do OOM) w kolarstwie szosowym (w Gostyniu i Strzelcach Krajeńskich).

22. Szymon Juszczak - UKS Przełaj Żerków – lekkoatletyka sms: gj.sport.22

Dwukrotny srebrny medalista Mistrzostw Polski Młodzików w Bełchatowie w biegach na 110 m ppł i 200 m ppł. Srebrny medalista na tych samych dystansach w Mistrzostwach Międzywojewódzkich Młodzików w Poznaniu. Złoty medalista Mistrzostw Wielkopolski młodzików na 110 ppł i 200 ppł w Poznaniu. Złoty medalista Halowych Mistrzostw Wielkopolski młodzików w Kaliszu na 60 m ppł i skoku w dal.

23. Zuzanna Kaczmarek – Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.23

Siedemnasta zawodniczka Młodzieżowych Mistrzostw Europy U-21 w Warszawie. Brązowa medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Pleszewie. Piąta zawodniczka Mistrzostw Polski Seniorów w Bornym Sulinowie. Członkini kadry narodowej młodzieżowców. W 2018 roku startowała już w pięciu turniejach Pucharu Świata (Slovenia Open w Mariborze, Warsaw Cup, Belgium Open w Lommel, Lux Open w Luksemburgu, Israel Open w Ramlav i Dutch Open w Eindhoven).

24. Alicja Kowańdy – MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.24

Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Seniorów w Bornym Sulinowie. Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Juniorów w Pleszewie. Członkini kadry narodowej juniorek. Startowała w dwóch turniejach Pucharu Świata (Slovenia Open Maribor i Polish Open Warsaw Cup). Ma na swym koncie miejsca na podium zawodów Pucharu Polski (1. miejsce w Legionowie (senior) i Ostrowcu Świętokrzyskim, 2. miejsce w Legionowie (junior), Zalasewie i Olsztynie (junior), 3. miejsce w Olsztynie (senior)).

25. Szymon Krawczyk – Vosters Uniwheels – kolarstwo sms: gj.sport.25

Brązowy medalista Mistrzostw Europy Seniorów w Glasgow w wyścigu eliminacyjnym. Szóste miejsce Mistrzostw Europy Seniorów w Glasgow w wyścigu drużynowym i dziewiąte miejsce w Mistrzostwach Świata w wyścigu drużynowym. Trzy złote i jeden srebrny medal Mistrzostw Polski w kolarstwie torowym. Odnosił również sukcesy w wyścigach szosowych (2. miejsce na 5 etapie wyścigu Dookoła Rumunii, zwycięstwo w kryterium w Kaliszu i Grand Prix w Brnie).

26. Dawid Kuderczak – KLTC Konin – kolarstwo sms: gj.sport.26

W minionym roku zadebiutował w Mistrzostwach Świata w kolarstwie szosowym, zajmując w Innsbrucku 41. miejsce w jeździe indywidualnej na czas juniorów. Brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów w jeździe na czas, srebrny medalista Mistrzostw Polski w jeździe na czas parami i srebrny medalista w jeździe drużynowej.

27. Paweł Lewandowski - weteran – podnoszenie ciężarów sms: gj.sport.27

Mistrz Polski Masters w Gdańsku.

28. Aleksandra Łukomska – UKS Komorzanka Komorze – warcaby sms: gj.sport.28

Trzykrotna srebrna medalistka (warcaby klasyczne, aktywne i błyskawiczne) Młodzieżowych Mistrzostw Świata w warcabach klasycznych w Turcji w kategorii juniorów do lat 10. W minionym roku zajęła dwunaste miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w warcabach stupolowych (juniorki do lat 10) w Gomelu na Białorusi oraz siódme miejsce w XX Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Wilnie. Sześciokrotnie zdobywała złote medale Mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej (w warcabach klasycznych i stupolowych). Została powołana do kadry narodowej juniorek do lat 10.

29. Matylda Marcinkowska – UKS Taekwondo Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.29

Srebrna medalistka Mistrzostw Polski Juniorów w Pleszewie. Brązowa medalistka Technicznych Mistrzostw Polski w kategorii poomsae. Członkini kadry narodowej juniorek. Startowała dwukrotnie w zawodach Pucharu Świata (Slovenia Open Maribor i Belgium Open Lommel). Raz zajęłą drugie miejsce w zawodach Pucharu Polski (Legionowo) a trzykrotnie byłą trzecia (Olsztyn, Olecko, Zalasewo). Zajęła także trzecie miejsce w Pucharze Ambasady Korei w Warszawie.

30. Bartosz Mikler – MLUKS Victoria Jarocin – kolarstwo sms: gj.sport.30

Wicemistrz Polski w kolarstwie przełajowym w kategorii Elity mężczyzn i zwycięzca klasyfikacji generalnej przełajowego Pucharu Polski. Zajął drugie miejsce w Orlen Super Pucharze Polski w Koziegłowach. Zwyciężał w zawodach Pucharu Polski w Szczekocinach i Zielonej Górze, zajmował drugie miejsce w Nielubi i Mikołowie.

31. Julia Misiak i Julia Marciniak – TKS Siatkarz Jarocin – siatkówka sms: gj.sport.31

W 2018 r. zdobyły brązowy medal Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek w siatkówce plażowej i zakwalifikowały się do ćwierćfinału Mistrzostw Polski w tej konkurencji. Podstawowe zawodniczki „Siatkarza” w ubiegłym roku w czterech kategoriach wiekowych: młodziczkach (11. miejsce w Wielkopolsce w sezonie 2017/2018), kadetkach (8. miejsce w sezonie 2017/2018 WZPS), juniorkach (6. miejsce w sezonie 2017/2018 WZPS) i seniorkach (sezon 2018/2019).

32. Jakub Nowak – LZS Cielcza – piłka nożna sms: gj.sport.32

Młody, utalentowany skrzydłowy zespołu z Cielczy. Jeden z najlepszych strzelców w zespole. Przyczynił się do efektownego awansu drużyny do klasy okręgowej. Również w wyższej klasie rozgrywkowej należy do najlepszych graczy w zespole.

33. Wiktoria Ostojska i Oliwia Ławicka - TKS Siatkarz Jarocin – siatkówka sms: gj.sport.33

W minionym roku zdobyły złoty medal w Mistrzostwach Wielkopolski w siatkówce plażowej w kategorii minisiatkówki. Wywalczyły awans do Finału Mistrzostw Wielkopolski w minisiatkówce (hala), gdzie zdobyły piąte miejsce. Powołane do Kadry Wielkopolski, zarówno w odmianie plażowej jak i halowej.

34. Maciej Paterski – Wibatech R7 – kolarstwo sms: gj.sport.34

Wziął udział w Mistrzostwach Świata w kolarstwie szosowym w Innsbrucku, gdzie w wyścigu ze startu wspólnego pomagał liderom reprezentacji Rafałowi Majce i Michałowi Kwiatkowskiemu. Został górskim Mistrzem Polski w kolarstwie szosowym. Odnosił także zwycięstwa w wyścigach w Austrii, Czechach, Słowacji, Białorusi i Polsce.

35. Julia Pawełczyk - MKS Jedynka Jarocin – lekkoatletyka sms: gj.sport.35

Szósta zawodniczka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na dystansie 1500 m przez przeszkody. Zajęła czwarte miejsce w Mistrzostwach Polski LZS U-18 w biegu na dystansie 1500 m przez przeszkody. Medalistka Mistrzostw Wielkopolski na 1500 i 3000 m. Powołana do zaplecza Kadry Narodowej.

36. Anna Pawłowska - ZSP-B Tarce – podnoszenie ciężarów sms: gj.sport.36

Ósma zawodniczka Mistrzostw Polski Juniorów.

37. Wiktoria Pawłowska – ZSP-B Tarce – podnoszenie ciężarów sms: gj.sport.37

Zajęła szóste miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży i czwarte miejsce w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS. Uzyskała także dziesiąty wynik w punktacji Open w Międzynarodowym Turnieju w Białogardzie.

38. Tobiasz Potocki – GKS Żerków – piłka nożna sms: gj.sport.38

Jeden z najbardziej doświadczonych piłkarzy GKS-u Żerków. Ostoja obrony.

39. Anna Regulska - TKS Siatkarz Jarocin/Energetyk Poznań – siatkówka sms: gj.sport.39

Zawodniczka TKS Siatkarz grająca na wypożyczeniu w KS Energetyk Poznań. Powołana do Kadry Wielkopolski w Piłce Siatkowej Kobiet, biorącej udział w finale XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych w piłce siatkowej dziewcząt 2018. W sezonie 2017/2018 zdobyła złoty medal Mistrzostw Wielkopolski w kategorii kadetek oraz piąte miejsce w Mistrzostwach Polski kadetek. W sezonie 2018/2019 wraz z poznańskim zespołem, który ma na swoim koncie kompletem zwycięstw, zmierzają pewnie do udziału w finałach Mistrzostw Wielkopolski i walki o medale. Wraz z Juniorkami wywalczyły awans do finałów Mistrzostw Wielkopolski. Występuje także w zespole 2- go ligowym, który obecnie zajmuje 3 miejsce w grupie 1.

40. Weronika Smołaga - UKS Taekwondo Jarocin/MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.40

Dwukrotna brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zalasewie (w walce sportowej i dwuboju technicznym). Zajęła piąte miejsce w Polish Open Warsaw Cup. Trzykrotnie stawała na podium zawodów Pucharu Polski (drugie miejsce w Legionowie oraz trzecie w Zalasewie i Ostrowcu Świętokrzyskim. Członkini kadry wojewódzkiej kadetów.

41. Natalia Sobczak – MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.41

Podwójna medalistka Mistrzostw Międzywojewódzkich Młodzików w Jarocinie. W walce sportowej wywalczyła złoty medal, a w dwuboju technicznym brązowy. Ma na swym koncie także zwycięstwo w Międzynarodowym Turnieju w Taekwondo Olimpijskim „Bydgoszcz Cup”.

42. Szymon Staniewski - ZSP-B Tarce – podnoszenie ciężarów sms: gj.sport.42

Ósmy zawodnik Mistrzostw Polski Juniorów.

43. Kamil Stasiak – Grom Golina – piłka nożna sms: gj.sport.43

Jeden z kapitanów zespołu, zawsze oddany i w pełni zaangażowany, zarówno na boisku jak i w szatni. Dobry duch zespołu. Zawodnik który może grać na wielu pozycjach i zawsze wiele wnosi do drużyny.

44. Marta Stasik – MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.44

Srebrna medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zalasewie (walka sportowa). Wywalczyła piąte miejsce w Polish Open Warsaw Cup. Czterokrotnie stawała na podium zawodów Pucharu Polski (zwycięstwo w Ostrowcu Świętokrzyskim, drugie miejsce w Olsztynie i trzecie miejsce w Zalasewie i Legionowie). Członkini kadry wojewódzkiej kadetów.

45. Martyna Stasik - MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.45

Startowała w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy U-21 w Warszawie, gdzie zajęła siedemnaste miejsce. Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Seniorów w Bornym Sulinowie i Mistrzostw Polski Juniorów w Pleszewie. Ma na swym koncie pięć zwycięstw w Pucharze Polski (Legionowo (junior i senior), Olsztyn (junior i senior), Ostrowiec Świętokrzyski). Członkini kadry narodowej młodzieżowców.

46. Nikodem Staszak – LKS Ippon Jarocin – sumo sms: gj.sport.46

Brązowy medalista Pucharu Polski juniorów w sumo.

47. Aleksandra Styś – MKS Jedynka Jarocin – lekkoatletyka sms: gj.sport.47

Uczestniczka Mistrzostw Europy U-18 w Gyoer na Węgrzech. Liderka krajowych tabel wyników za rok 2018 na dystansie 2000 m z przeszkodami. Złota medalistka Mistrzostw Polski LZS U-18 w Słubicach na dystansie 1500 m przez przeszkody. Złota medalistka Mistrzostw Wielkopolski U-20 na 2000 m z przeszkodami. Członkini kadry narodowej.

48. Filip Strzykalski – UKS Piątka Jarocin – lekkoatletyka sms: gj.sport.48

Dziewiąty zawodnik finału ogólnopolskiego ”Czwartków lekkoatletycznych” w biegu na 300 m. Wspólnie z kolegami zajął siódme miejsce w finale ogólnopolskim sztafetowych biegów przełajowych w Garczynie (wcześniej brązowy medal w Mistrzostwach Wielkopolski SZS) oraz dziesiąte miejsce w finale ogólnopolskim w czwórboju lekkoatletycznym w Inowrocławiu (wcześniej złoty medal w Mistrzostwach Wielkopolski SZS).

49. Aleksandra Szymczak - MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.49

Srebrna medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zalasewie (walka). Piąta zawodniczka w Polish Open Warsaw Cup. Startowała także w Pucharze Świata w słoweńskim Mariborze. Zwyciężczyni zawodów Pucharu Polski w Zalasewie, Ostrowcu Świętokrzyskim i Olecku. Srebrna medlistka zawodów w Olsztynie i Bydgoszczy. Członkini kadry wojewódzkiej kadetów.

50. Joanna Szymczak - MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.50

Dwukrotna brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zalasewie (walka i dwubój techniczny). Piąta zawodniczka w Polish Open Warsaw Cup. Trzykrotna srebrna medalistka zawodó Pucharu Polski (Legionowo, Olsztyn, Ostrowiec Świętokrzyski). Członkini kadry wojewódzkiej kadetów.

51. Jan Tomczak – weteran – lekkoatletyka sms: gj.sport.51

Brązowy medalista Mistrzostw Świata Masters w Maladze w lekkiej atletyce. Mistrz Polski Masters i rekordzista Polski Masters w skoku w dal.

52. Patrycja Tomczak – UKS Komorzanka – warcaby sms: gj.sport.52

Srebrna medalistka XXII Mistrzostwach Polski juniorek do lat 13 w warcabach klasycznych w Lipnie. Złota medalistka XVI Mistrzostwach Polski Szkół i UKS-ów w warcabach klasycznych dziewcząt do lat 11 w Żerkowie. Powołana do kadry Polski juniorek do lat 13.

53. Dariusz Walczak - UKS Piątka Jarocin – lekkoatletyka sms: gj.sport.53

Czwarty zawodnik finału ogólnopolskiego ”Czwartków lekkoatletycznych” w biegu na 300 m. Wspólnie z kolegami zajął siódme miejsce w finale ogólnopolskim sztafetowych biegów przełajowych w Garczynie (wcześniej brązowy medal w Mistrzostwach Wielkopolski SZS) oraz dziesiąte miejsce w finale ogólnopolskim w czwórboju lekkoatletycznym w Inowrocławiu (wcześniej złoty medal w Mistrzostwach Wielkopolski SZS).

54. Natalia Wosiek – MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.54

Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Juniorów w Pleszewie. Piąta zawodniczka w Polish Open Warsaw Cup. Startowała także w zawodach Pucharu Świata w Słowenii i Belgii. Dwukrotnie stawała na najniższym stopniu podium w zawodach Pucharu Polski w Olsztynie i Legionowie. Członkini kadry narodowej juniorów.

55. Michalina Wróbel - MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo sms: gj.sport.55

Podwójna medalistka Mistrzostw Międzywojewódzkich Młodzików w Jarocinie. W walce sportowej wywalczyła złoty medal, a w dwuboju technicznym brązowy. Ma na swym koncie także medale zawodów Pucharu Polski (zwycięstwo w Ostrowcu Świętokrzyskim i trzecie miejsce w Zalasewie) oraz zwycięstwo w Międzynarodowym Turnieju w Taekwondo Olimpijskim „Bydgoszcz Cup”.

56. Jakub Wyduba - ZSP-B Tarce – podnoszenie ciężarów sms: gj.sport.56

Siódmy zawodnik Mistrzostw Polski Juniorów w podnoszeniu ciężarów. Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (trzynaste miejsce). Najlepszy zawodnik, wg klasyfikacji Open, Międzynarodowego Turnieju w Białogardzie.

57. Nikodem Zaremba/Daniel Mrówczyński/Jakub Wolski/Mateusz Andrzejczak – MKS Jarocin – siatkówka sms: gj.sport.57

Zespół, który wywalczył wicemistrzostwo Wielkopolski w minisiatkówce chłopców w zawodach rozgrywanych w Jarocinie oraz dziewiąte miejsce podczas ogólnopolskiego turnieju finałowego Kinder+Sport w minisiatkówce w Zabrzu.

58. Amadeusz Zdrojewski - MKS Jedynka Jarocin – lekkoatletyka sms: gj.sport.58

Reprezentant Polski na Mecz Międzynarodowy drużyn lekkoatletycznych U-23 w Krakowie. Siódmy zawodnik Mistrzostw Polski U-23 w biegu na 400 m. Mistrz Polski LZS w biegu na 400 m.

59. Krystian Zdrojewski – MKS Jedynka Jarocin – lekkoatletyka sms: gj.sport.59

Szósty zawodnik Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-23 w Rudzie Śląskiej na dystansie 10000 m i Mistrzostw Polski U-23 w Sieradzu na dystansie 3000 m z przeszkodami. Srebrny medalista Mistrzostw Polski LZS U-23 w Słubicach na dystansie 5000 m i brązowy na dystansie 3000 m z przeszkodami.

 

Lista kandydatów do tytułu Najpopularniejszy Trener 2018 roku:

SMS POD NUMER 7148 (KOSZT 1,23 Z VAT)

1. Anna Bednarek – TKS Siatkarz Jarocin – siatkówka sms: gj.trener.1

Trener minisiatkówki drużyn „Dwójek”, „Trójek” i „Czwórek”. W sezonie 2017/2018 jako jedyny klub w Wielkopolsce TKS Siatkarz awansował do finału rozgrywek minisiatkówki w Wielkopolsce we wszystkich kategoriach. Sama jako zawodniczka Jankowa Przygodzkiego w sezonie 2017/2018 zagrała w garażach o wejście do 2 Ligi Kobiet. W sezonie letnim zagrała z powodzeniem w kilku turniejach piłki siatkowej plażowej, a także na Mistrzostwach Polski nauczycieli. Od sezonu 2018/2019 zawodniczka Siatkarza w 3 lidze kobiet.

2. Jakub Chlebowski – TKS Siatkarz Jarocin – siatkówka sms: gj.trener.2

Trener Julii Misiak i Julii Marciniak. A zatem także zdobywca brązowego medalu Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek w siatkówce plażowej. Trener kadetek i juniorek. Zawodnik 3 – cio ligowego zespołu SALOS Ostrów Wlkp.

3. Mirosław Czajka – GKS Żerków i JKS Jarota Jarocin – piłka nożna sms: gj.trener.3

Trener GKS-u Żerków oraz drużyn młodzieżowych Jaroty Jarocin.

4. Mateusz Gościniak – MKS Jedynka Jarocin – lekkoatletyka sms: gj.trener.4

Trener m.in. reprezentantów Polski (Aleksandry Styś i Amadeusza Zdrojewskiego), medalistów Mistrzostw Polski (Roksana Jędraszak).

5. Paweł Janas – JKS Jarota Jarocin – piłka nożna sms: gj.trener.5

Wiosną 2018 roku prowadził drużynę juniorów starszych Jaroty. Był także trenerem kadry Kaliskiego OZPN z rocznika 2007, z którą wygrał prestiżowy turniej piłkarski w Niemczech. W minionym roku uzyskał także licencję trenerską UEFA A.

6. Piotr Kryś – LZS Grom Golina – piłka nożna sms: gj.trener.6

Trener grupy młodzieżowej młodzik. W zeszłym roku zespół ten zajął pierwsze miejsce w II lidze okręgowej młodzika młodszego, a obecnie zajmuje drugie miejsce w młodziku starszym. Zaangażowany w pracę z młodzieżą.

7. Aleksander Matuszewski – LZS Cielcza, Lech Poznań Football Academy, oddziały Kotlin i Jarocin – piłka nożna sms: gj.trener.7

Trener LZS-u Cielcza, z którym w minionym sezonie zanotował błyskotliwy (bez porażki w sezonie!) awans z A klasy do klasy okręgowej.

8. Szymon Mikler – MLUKS Victoria Jarocin – kolarstwo sms: gj.trener.8

Trener Sandry Jędrzejak, srebrnej medalistki OOM w kolarstwie torowym. Przyczynił się również do sukcesów sportowych swego brata Bartosza.

9. Piotr Skokowski – JKS Jarota Jarocin – piłka nożna sms: gj.trener.9

Z drużyną juniorów młodszych Jaroty wygrał ligę wojewódzką. Wiosną walczyć będzie o awans do Centralnej Ligi Juniorów.

10. Jacek Tomczak – Ippon Jarocin – judo sms: gj.trener.10

Wychowawca i trener wielu pokoleń judoków. W minionym roku spośród jego wychowanków kolejne sukcesy odnosili m.in. Patryk Hetmańczyk i Aleksandra Grygiel.

11. Zdzisław Witczak – WKS Witaszyce – piłka nożna sms: gj.trener.11

Trener WKS-u Witaszyce, z którym wywalczył awans do klasy okręgowej. W niej zespół z Witaszyc był rewelacją rundy jesiennej. Ogromne sukcesy odnosi również w pracy z młodzieżą w Antonio Jarocin. Jego podopieczni z rocznika 2007 grali w turnieju finałowym WZPN w kategorii Orlików.

12. Jakub Worsztynowicz – UKS Taekwondo Jarocin – taekwondo sms: gj.trener.12

W 2018 roku trener Kadry Narodowej Juniorów Młodszych i trener Kadry Wojewódzkiej.

Z zawodnikami klubu Taekwondo Jarocin w 2018 roku osiągnął wynik 66,50 pkt w Systemie Sportu Młodzieżowego Ministerstwa Sportu, co jest największym dorobkiem w historii klubu.

13. Roman Wyduba – UKS Przełaj Żerków – lekkoatletyka sms: gj.trener.13

Trener podwójnego srebrnego medalisty Mistrzostw Polski Młodzików Szymon Juszczaka.

REGULAMIN

 

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A