R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Kandydaci - Szymkowiak
R E K L A M A

Płacił składki, choć nie był członkiem PiS-u: To jest podłe...

› Aktualności ponad rok temu    29.01.2017
Anna Konieczna
komentarzy 61 ocen 2 / 50%
A A A

Ponad 2 tysiące złotych zapłacił starosta jarociński Bartosz Walczak na poczet składek członkowskich w Prawie i Sprawiedliwości. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jego deklaracja członkowska nie została nigdy rozpatrzona, a co za tym idzie, nigdy do tej partii nie należał.

Starosta komentuje cała sytuację w ostrych słowach. - To jest tak podłe, nie fair i nieuczciwe. Nie postępuje się tak, jak się jest normalnym, rozsądnym człowiekiem. Nie oszukuje się ludzi - mówi oburzony Walczak, który, jak twierdzi przez około rok płacił po 200 zł miesięcznie skarbnikowi jarocińskich struktur PiS-u.

Włodarz powiatu twierdzi, że kiedy się dowiedział, jak naprawdę wygląda jego członkostwo w PiS-ie, nie chciał „robić problemu” działaczom lokalnych struktur partii. - Ale niespodziewanie któregoś grudniowego dnia przed Bożym Narodzeniem dostałem przekaz pieniężny w wysokości tych zapłaconych przeze mnie składek - mówi włodarz powiatu.

Szef jarocińskiego PiS-u Janusz Krawiec przyznaje: - Nie ukrywam, trochę było bałaganu. Ja nie wiedziałem, jaka jest sytuacja członkowska w PiS-ie. W ubiegłym roku w czerwcu był zjazd okręgowy. A, że panu Walczakowi zależało na tym, żeby uczestniczyć w tym zjeździe, to jednorazowo wpłacił zaległe składki. Żadnych innych składek na bieżąco nie regulował - zapewnia Krawiec, który w połowie grudnia został zwolniony przez starostę ze stanowiska dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Kotlinie.

Szef jarocińskich struktur PiS-u przyznaje, że takich osób, które - podobnie jak Bartosz Walczak bezpodstawnie płaciły składki członkowskie, może być więcej.

Więcej w najnowszym wydaniu „Gazety Jarocińskiej”.

R E K L A M A
R E K L A M AAR1 - PSL_kandydaci
R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (62)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ kataryna
ponad rok temu ocena: 29%  62
jutro zegarmistrzu obudzisz się z ręką w nocniku cwaniaczku
~ zegarmistrz
ponad rok temu ocena: 85%  61
Bartuś! odliczamy... 10 h... i pa,pa
~ dzida
ponad rok temu ocena: 50%  60
kiedy dza.zga ureguluje 9.200 zł zaległych składek członkowskich w pis
~ Xxx
25 dni temu 59
Powinien uregulować bo zabrane stowarzyszanim powinny mu wystarczyć na pokrycie z premii która chyba dostał od grobelnego za swoją postawe
~ b-miś
ponad rok temu ocena: 95%  58
Ale ten Krawiec ciąży wam w żołądku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie spodziewaliście się takiego obrotu sprawy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hau, hau!!!!!!!!!!!!!!!!!
R E K L A M A
~ burek
ponad rok temu ocena: 86%  57
pieski burmisia już długo nie poszczekacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~ VIP
ponad rok temu ocena: 7%  56
Lawirować, oszukiwać, pozorować. Do tej pory głównie kojarzone z KODem, teraz również z jarocińskim PiS
~ opiekun
ponad rok temu ocena: 19%  55
Mirek niedługo to będzie sławny. Na całą Polskę. Potwierdzone info!
~ Agent Tomek
ponad rok temu ocena: 30%  54
a czemuż to? Czyżby kapował w PRL? ;)
~ Banger
ponad rok temu ocena: 17%  53
No a czego się można było po tej partii w jarocińskim wydaniu spodziewać? Nie na darmo Krawiec zdobył 2% głosów w wyborach na burmistrza...
~ Martin M
ponad rok temu ocena: 14%  52
To prawda że PiS jest w tym momencie na szczycie. Janusz rozdaje karty. Tylko, że... teraz są na szczycie, a od jutra równia pochyła w dół!
~ Kulululu
ponad rok temu ocena: 19%  51
Janusz się zachłyśnie sukcesem - spokojnie. Pracujemy z mokrą nad tym :)
~ ???
ponad rok temu ocena: 88%  50
to starosta czy śmieszny mały chłopiec?
~ Cygański Król Tumidaju
ponad rok temu ocena: 30%  49
Uwaga informuje tutaj moich sąsiadów że jutro punkt 20:00 rozpoczyna się uroczysty bankiet z okazji mojego niespodziewanego powrotu na szczyty, dlatego mogą występować takie zakłucenia życia publicznego jak: krzyki, głośna muzyka, odgłosy tłuczonego szkła, sporadyczne bijatykii, tudziesz serie z broni półautomatycznej. Czujta się poinformowani, a jako że znów będe elita to nawet nie macie co dzwonić na policje, bo nie przyjadą. Najleprzy białoruski spirytus już sie chłodzi od paru dni, ledwo sie powstrzymuje żeby samemu go nie wypić, Jędras obiecał że przyniesie pastylki i proszki dla amatorów mocniejszych wrażeń, tak oto będziemy celebrować i stawiać fundamenty nowej koalicji. Lechu chociaż już ma siódmy krzyżyk na karku i problemy z mobilnością obiecał że da pokaz brakedencu jednocześnie jodłując, liczy że w ten sposób udowodni że jest jedynym poważnym kandydatem na prezesa lecznicy. Będzie cała moja świta, Dziki-Miki, Hanka vel Oczy Kobry, Aldonka co ostanio procesa wygrała... Aż sam się sobie dziwie że mam taki talent do matactw, kłamst, lawirowania i oszukiwania, kiwłem już w swoim czasie wszystkich w tym miescie a niektorych to nawet po dwa razy a oni nadal łykają jak pelikany te moje brednie i propozycje współpracy, no nic dobra moja. I na koniec chciałbym się odnieść do insynuacji i pomówień jakobym nie miał planów co do tego co robić po przejeciu władzy. Otóż od lat w samorządzie przyswiecała mi jefna i ta sama myśl i życiowa filozofia której jestem wierny i którą i wam z całego serca polecam, a mianowicie: NIE POPIJAĆ GAZOWANYM! To ja lece Mordelasy bo jutro mój wielki dzień.
~ pol
ponad rok temu ocena: 100%  48
Adaś ty sam tego nie napisałeś.Przyznaj sie pomagał tobie fiutkowski te sformułowania ( jakobym) itd.
~ Kijowski Premium
ponad rok temu ocena: 13%  47
Gwarantuje, że pierwsze 100 dni nowych rządów egzotyki będą dla nas gorsze i bardziej kosztowne niż 2 lata działań Kijowskiego. Jarocin potrafi...
~ teczka SB
ponad rok temu ocena: 13%  46
Już jedzie z IPNu a w tej teczce bardzo znany człowiek. Od jutra jeszcze bardziej ważny. Takiej pompy przy publikacji teczki to nawet Wałęsa nie miał - gwarantuje :)
~ Dyspozytor pogotowia
ponad rok temu ocena: 11%  45
niby taki głupiutki Janusz, a pieniążki przytulał i w powiecie rozgrywał. Masakra!
~ pol
ponad rok temu ocena: 63%  44
Dyspozytor pogotowia -to już po pierwszym awansie.Na początku kierowca i to kiepski.
~ miś
ponad rok temu ocena: 77%  43
Pieski burmisia w akcji.Porazka boli, oj boli!!!!!!!!!!!!
~ Walu
ponad rok temu ocena: 38%  42
Jak wiele razy wspominałem to kółko wzajemnej adoracji co mamy w Jarocinie to nie PIS. To nie ludzie, którzy w cokolwiek wierzą - to zgraja amatorów, która poprzez sieć układów patrzy wpychać bliskich sobie nieudaczników wpychać gdzie popadnie na posady za państwowy Geld. Precz z nimi!
~ Janu$zex
ponad rok temu ocena: 18%  41
Nic w życiu mi się nie udało oprócz układu ze Stanisławem. Powiedziałem - dostaniesz co chcesz, ale podpisz deklarację. Podpisał. Nie ma już Platformy w Jarocinie. Czekam na medal za ten wyczyn!
~ komitet obrony kelnerów
ponad rok temu ocena: 50%  40
https://www.youtube.com/watch?...
~ ,./
ponad rok temu ocena: 83%  39
Obraz nędzy i rozpaczy a nie rozwój.
~ figa
ponad rok temu ocena: 70%  38
- ..normalny,rozsadny człowiek'' nie płaci składek organizacji której nie jest członkiem. Debil ?
~ komitet obrony kelnerów
ponad rok temu ocena: 33%  37
https://www.youtube.com/watch?...
~ zadowolona
ponad rok temu ocena: 45%  36
Jestem pracownikiem Starostwa od wielu lat i uważam, że zmiany które wprowadził STAROSTA powinny już być dawno temu.Stanowiska kierownicze winny zajmować osoby kompetentne z wiedzą, otwartością i wyrozumiałością w stosunku do innych ludzi - współpracowników, a nie jak to do tej pory było-duma wyniosłość i widzenie tyko swojego czubka nosa,swoich interesów ,,podlizustwo!!!Teraz dopiero jest OK.Każdy jest tam gdzie jego miejsce.
~ pol
ponad rok temu ocena: 50%  35
Ja przeciwko temu Panu Staroście nie mam nic .Młody ,miły grzeczny do ludzi sympatyczny,mógłby długo sprawować tą funkcję gdyby nie był slepo posłuszny panu A. Albo się ma ja.a. albo nie.
~ www
ponad rok temu ocena: 45%  34
DO P.STAROSTY-Kto tak pała nienawiścią w stosunku do Pana i p.Ryszarda ??Tylko ta osoba, która straciła to stanowisko,bowiem wypisywanie totalnych oszczerstw ile to powiat stracił na utrzymanie pana asystenty i na pana wypłaty mówi samo za siebie.Warto byłoby sprawdzić kto pisze te kłamstwa pod nick IZA I KOMISARZ WYBORCZY bo jak dla mnie to jedna i ta sama osoba.IZA czas pogodzić się z utratą stanowiska kierowniczką nie będziesz do końca życia.
~ www
ponad rok temu ocena: 71%  33
oczywiście najlepiej gdyby wtedy starostą został Szymczak:):):) Nie przebierałoby się nóżkami w miejscu z nerwów
~ :)
ponad rok temu ocena: 70%  32
Jeśli starosta jest wybrany spośród radnych to są oszczędności. Jeśli starosta jest z nadania i zatrudnia sobie jeszcze asystenta, to są to dodatkowe koszty. Taka prawda.
~ RASowy KABAN
ponad rok temu ocena: 71%  31
Kaban z Bartusiem brali 12 000 + 3500 zł tj 15 500 zł + zus =20 000 obaj nie bedacy radnymi W nowym układzie odchodzi te 20000 a staszek i szklany dydek kompensuje 10 000 z 2500 diety czyli mniej bedzie
~ www
ponad rok temu ocena: 63%  30
sprostowanie-nie pana RYSZARDA TYLKO RASIA))) pozdr.
~ Jo
ponad rok temu ocena: 43%  29
Krawiec jesteś tak samo fałszywy jak cały PiS
~ joo
ponad rok temu ocena: 58%  28
Gdyby nie Krawiec ,to patologia w powiecie dalej by funkcjonowała z bartusiem na czele.Krawiec miał odwagę przeciwstawić się co skutkowało jego wywaleniem z pracy,
~ Miro
ponad rok temu ocena: 45%  27
Trzeba złoźyć donos do prezesa Jarosława . Jutro napisze meldunek !
~ upublicznić ciekawą historię
ponad rok temu ocena: 52%  26
Nazwisko ordynatora który wystawił kwity Parzyszowi ? To teraz tajemnica ZJ ?
~ Skazany za ...
ponad rok temu ocena: 29%  25
Wiem ale nie powiem !
~ Holigans remizowy
ponad rok temu ocena: 50%  24
Tym który zaordynował Parzyszowi szpital był huligan z Goliny niejaki Sznupa
~ pracownik
ponad rok temu ocena: 73%  23
Do Komisarza - Starosta cię zwolnił,to teraz piszesz te bzdury!!! Gdybyś siedziała na swoim ciepłym stołeczku ,to byś nawet nie pisnęła p.B-to.
~ pRAWY I SPRAWIEDLIWY
ponad rok temu ocena: 55%  22
Jak on i kosina mógł brać udział w wyborze delegatów wybierających kaczora ? kaczor nielegalnym prezesem wybranym przez nie członków PISt
~ Komisarz Wyborczy
ponad rok temu ocena: 43%  21
Na kampanie miał limit 3000 zł wydał 300 000 zł / 3000 głosów = 100 zł / 1 głos
~ wielki brat patrzy
ponad rok temu ocena: 83%  20
głos za flaszke po 20 z ł miał by 5 x tyle głosów Wystarczyło by mu podwoić i był by posłem Tłumaczyłem to mu , ale słuchał tylko głupiego kabana który sie na tym dorobił.
~ na poprawę humoru
ponad rok temu ocena: 100%  19
https://www.youtube.com/watch?...
~ .
ponad rok temu ocena: 86%  18
~ Skazany za ...
ponad rok temu ocena: 81%  17
Ciekawe, kto mu tak kazał zrobić ?
~ Wojciech R
ponad rok temu ocena: 66%  16
Opalony konkubent Agniechy chciał przez kelnera przejąć nasz PIS ale dzięki panu Krawcowi ta podła akcja się nie udała
~ Mira$$$
ponad rok temu ocena: 63%  15
My z Januszkiem bardzo lubimy pieniążki, ja wejde z każdym w koalicje, lewica, ludoecy, prawica, mędrcy z Syjoniu, zielone ludziki z Marsa, czy tam nawet puąta kolumna Putina, mi to wszystko za jedno, byle się szekle zgadzały. Mój życiirys jest trgo najleprzym dowodem, od dwudziestu lat wycieram sie na różnych urzędachca w piprzednim systemie bie miałen oporów żeby donosuć na kogo się da vyli dostać bon do Pewexu czy chociażby rolke papieru toaletowego. Janusz to jest jeszcze większy aparat, w pięciu radach nadzorczych zasiadał, kiedy jeszcze muał czas na to dyrektorowanie w Kotlinie, to chyba tylko sam Najjaśniejszy Jarosław raczy wiedzieć. A teraz jak jest w Polsce dojna zmiana to trzeba korzystać, Najjaśniejszy Jarosław już 20 lat temu sformułował złote motto naszej politycznej formacji: TKM...
~ PIS + Jarocin = OK (tak miało być)
ponad rok temu ocena: 44%  14
https://youtu.be/nPBJaNOgEcc...
~ .
ponad rok temu ocena: 78%  13
Startował z listy PIS, a potem wbił nóż w plecy. I nawet składek nie płacił. Jednorazowo wpłacił kasę bo chciał być na zjeździe. Pajac
~ Iza
ponad rok temu ocena: 70%  12
Ile stracił powiat na wypłaty dla starosty, którego nie wybrano do rady powiatu. Ile kosztuje powiat utrzymanie asystenta starosty Rasia.
~ aaa
ponad rok temu ocena: 69%  11
Do Izy- Teraz nagle interesujesz się kosztami utrzymania asystenta starosty???? Więcej miały osoby zatrudnione przed nim.Może zainteresujesz się jakie były koszty ich utrzymania.Dobrze zrobił STAROSTA zwalniając TYCH NIEROBÓW!!!!!I I TU IZUNIA CIĘ BOLI
~ Iza
ponad rok temu ocena: 63%  10
W życiu nie oddałabym cwaniakowi tych 2 tysiaków. Startował z listy pis do sejmu i nie płacił składek?
~ Anna
ponad rok temu ocena: 95%  9
a Co moze zrobic Pani Lidka Czechak ona zawsze jest po tej stronie ktora wgrywa na dwoch ramionach plaszcz nosi nie wychyla sie nawazniejsze sie utrzymac
~ Rew
ponad rok temu ocena: 75%  8
A on startował do wyborów z listy pis
~ Walek
ponad rok temu ocena: 45%  7
Przez takie koło ja Jarocin PIS traci bo w Jarocinie w PIS to tylko Paweł Tadeusz i może Lidka reszta to nie dorośli nie mylić z niskim wzrostem.
~ ola
ponad rok temu ocena: 62%  6
Zapamiętajcie sobie raz na zawsze dopóki Lidka jest w PIS to nigdy tam nie włoży swoich macek Pawlicki.
~ polactwo
ponad rok temu ocena: 70%  5
no mnie własnie zastanawia najbardziej, ze po nieudanej próbie przejęcia pisu przez ZJ przy wielkiej pomocy drzazgi i krawca, lidka nie zrobiła tam porządku. To przeciw lidce wystawiono ogromna kampanie do sejmu. Gdyby nie ta zagrywka mielibyśmy posła z partii rządzącej. Dlatego choć pisu nie cierpię uważam, że działanie pawlickiego drzazgii walczaka i krawca były na szkodę całego naszego regionu.
~ Kov
ponad rok temu ocena: 32%  4
Czyste zlodziejstwo, przywlaszczanie czlonkowskich skladem.
~ polactwo
ponad rok temu ocena: 73%  3
AP nagle stwierdził ze w kolejnych wyborach PIS będzie ważnym graczem. Bardzo sie tego przestraszył i oddelegował kolegę wraz z całą hordą pachołków zj do PISu. Oczywiscie w Jarocinie pan krawiec oraz drzazga nie ograneli tematu, promujac mlodego stroste na listy w wyborach do parlamentu. i o mały wlos im sie to udalo. Cale szczescie ze poza jarocinem fungkcjonuja politycy i nie pozwolili przywłaszczyć sobie przez bartusia statusu czlonka partii. nie dla psa kiełbasa. Ten sam los powinien teraz spotkac drzazge i krawca którzy sobie stołeczki załatwiali kosztem wszystkich mieszkanców bo byli gotowi firmować to nawet nazwa partii. Żenada! szach mat, nie ma cie w sejmie nie ma cie w starostwie nie ma cie a partii. W Mc Donald's spotkajmy sie!
~ G.P.
ponad rok temu ocena: 91%  2
"Kluczowym elementem kontroli społeczeństwa jest strategia polegająca na odwróceniu uwagi publicznej od istotnych spraw i zmian dokonywanych przez polityczne i ekonomiczne elity, poprzez technikę ciągłego rozpraszania uwagi i nagromadzenia nieistotnych informacji." JAK JEST W JAROCINIE Z MANIPULACJĄ SPOŁECZEŃSTWEM ?
~ kasaZaCzlonkowstwo?
ponad rok temu ocena: 81%  1
Panie Bartku nie jestem członkiem ani sympatykiem PIS- ale nikt pana nie zmuszał do wplat ani nikt nie powiedzial ze za pieniadze wplacone kupi pan sobie członkostwo w partii, jeśli tak bylo to ten proceder nazywa sie łapówka
R E K L A M A
R E K L A M A