R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M A

Pisze pracę i potrzebuje waszej pomocy. Pomożecie?

› Aktualności 9 miesięcy temu    23.01.2018
Redakcja
komentarzy 12 ocen 0 / 0%
A A A

Patryk Jerszyński pisze pracę licencjacką. Chce wiedzieć wszystko o aktywności turystycznej mieszkańców Jarocina. Aby ją napisać musi poznać odpowiedzi na kilka pytań. Prosi o pomoc w wypełnieniu ankiety.

 

R E K L A M A

 


Patryk Jerszyński jest studentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na wydziale Turystyki i Rekreacji. Pisze pracę licencjacką, której tematem jest „Aktywność turystyczna mieszkańców miasta Jarocin”.


Zawsze interesowało mnie gdzie i jak Jarociniacy spędzają swoje urlopy bądź czas wolny. Stąd w mojej głowie stworzył się pomysł na ten temat pracy poza badaniami w pracy poruszam temat infrastruktury turystycznej Jarocina


Patryk prosi o wypełnienie ankiety, jest anonimowa. Jeśli chcesz mu pomóc i odpowiedzieć na kilka pytań kliknij tutaj

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (12)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ -/-
8 miesięcy temu ocena: 100%  12
A co ma napisać ten co nie wyjeżdża wcale bo go nie stać ?
~ anna
8 miesięcy temu ocena: 100%  11
To samo chcialam napisac nie kazdego stac na wyjazd
~ lic
8 miesięcy temu ocena: 100%  10
Z tej ankiety nie dowie się nic o aktywności turystycznej mieszkańców. Pytanie czy wydajesz więcej niż 2,5tyś na wakacje - jeżeli jadę do Jarosławek to nie. Jeżeli jadę gdzieś dalej to tak, bo zakładamy że jedziemy z rodziną a nie jako single. Czy bierzesz 500+ kolejne pytanie bez wniosków, gdyby było pytanie gdzie jechałeś na przełomie ostatnich lat to byłby jakiś wniosek, a tak to co wiemy, czy biorę czy nie biorę jadę nad morze z rodziną i wydaje 2,5 koła. Jedynie pytanie gdzie jedziesz coś tam mówi.
~ hmmm
8 miesięcy temu ocena: 100%  9
ankieta jak do referatu szkolnego, a nie pracy dyplomowej. Sytuacja materialna poprawna, dobra, zadowalająca. Myślałam, ze w tego typu pytaniu powinno być zastosowane stopniowanie, a nie wszystkie trzy warianty na jednym poziomie. Moja sytuacja jest i dobra i zadowalająca i poprawna. To którą odp powinnam wybrać?
~ Adam
9 miesięcy temu ocena: 67%  8
Ankieta mało przemyślana i dostarczająca niewiele informacji. Ale trudno spodziewać się pracy naukowej wysokich lotów po studencie AWF
R E K L A M A
~ cały rok
9 miesięcy temu ocena: 100%  7
Palermo kanaryjskie
~ DNO
9 miesięcy temu ocena: 80%  6
setki jarociniaków pisze prace licencjackie, magisterskie itd itd. i nikt nie pisze przygłupawych informacji o tym w lokalnej hmmm, no właśnie, nawet trudno mi nazwać tą stronkę internetową. Patryk Jerszyński ma jakieś parcie na szkło? czy może ludzie muszą się dowiedzieć, że być może zostanie licencjatem ? (gdy zda egzamin) Uświadomcie go, że ten tytuł to w dzisiejszych czasach żadne osiągnięcie. Już na prawdę nie macie o czym pisać ?[ red.:Podawanie linków jest niezgodne z regulaminem. Jeśli chcecie się Państwo promować zapraszamy do naszego biura reklamy. ]
~ dno
9 miesięcy temu 5
no i wszystko jasne :) dziękuję za korektę i informację, oczywiście przepraszam i obiecuję, że się nie powtórzy. Mam nadzieję, że w tym momencie znikają wszystkie linki z wszystkich komentarzy, czy tylko akurat te ?
~ typowy PJA
9 miesięcy temu ocena: 100%  4
Cały rok do Środy do pracy, a urlop przed blokiem. Jak chwilówka wpadnie to do Mielna na dwa dni lub wypad na Jarosławki.
~ kolo
9 miesięcy temu ocena: 89%  3
Sycylia, - z dziadkami i wnukami
~ Rm
9 miesięcy temu ocena: 100%  2
RODOS. Ul sw ducha cale lato
~ anna
8 miesięcy temu 1
Ja wakacje ul. Swietego Ducha przez
R E K L A M A
R E K L A M A