R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M A

PiS wyrzuca członków przed wyborami. Sama "Warszawa naciskała"

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    11.12.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 141 ocen 0 / 0%
A A A
Jerzy Polaczek, były minister transportu w rządzie PiS, Lidia Czechak (radna i sekretarz PiS Jarocin) i Janusz Krawiec (przewodniczący zarządu PiS w Jarocinie), dyrektor DPS KotlinJerzy Polaczek, były minister transportu w rządzie PiS, Lidia Czechak (radna i sekretarz PiS Jarocin) i Janusz Krawiec (przewodniczący zarządu PiS w Jarocinie), dyrektor DPS Kotlin fot. Bartek Nawrocki/archiwum portalu

Przed dzisiejszymi wyborami w jarocińskim kole PiS-u z partii wyrzucono wszystkich działaczy z Żerkowa, w tym byłego kandydata na burmistrza.

R E K L A M A

Dzisiaj wieczorem w kole PiS Jarocin zebranie, w trakcie którego członkowie partii dokonają wyboru władz na kolejną kadencję. - U nas to w zasadzie formalność - mówi w rozmowie z portalem Lidia Czechak, radna i liderka partii w Jarocinie. Wszystko wskazuje na to, że pięcioosobowy zarząd komitetu terenowego PiS-u, któremu przewodniczy Janusz Krawiec, pozostanie w niezmienionym składzie.

Tymczasem niedawno Zarząd Okręgowy partii wyrzucił z jej szeregów wszystkich członków żerkowskiego nieformalnego koła i jednego z Jarocina. Jest wśród nich Tomasz Gogulski, były kandydat PiS-u na burmistrza Żerkowa. O sprawie zrobiło się głośno dzisiaj [ZOBACZ TUTAJ].

 

Jak wylicza ten ostatni w ten sposób komitet terenowy PiS-u zmniejszył się o dobre 30 procent. Dlaczego dokonano wykluczenia? Sekretarz okręgu Błażej Wojtyła nie odpowiedział jeszcze na pytania portalu. - Wyciągał nasze wewnętrzne, partyjne ustalenia na zewnątrz, dlatego zarząd uznał, że w tej sposób szkodzi partii - mówi krótko jeden z jarocińskich działaczy.

 

Gogulski tłumaczy, że ani on, ani jego koledzy do tej pory nie otrzymali informacji o decyzji władz okręgowych. Jeśli się tak stanie, działacz zamierza się odwoływać. „Widząc niekorzystne dla społeczeństwa zmiany kadrowe - chociażby w powiecie - ostatnia lawina skarg - składaliśmy i ponawialiśmy, jako koło PiS w Żerkowie, wnioski oparte o statut. Statut przewiduje obowiązki członka, z których wzorowo ja i koło Żerków się wywiązywaliśmy i prawa, z których chcieliśmy bezskutecznie skorzystać. Jakich praw zamierza PiS przestrzegać, skoro nie przestrzega przez siebie spisanego statutu?” - napisał w oświadczeniu dla portalu jarocinska.pl Tomasz Gogulski [CAŁOŚĆ ZOBACZ TUTAJ].

 

„W PiS Jarocin są ludzie, co do których toczą się postępowania CBA i prokuratur, a także z wieloletnimi zaległościami w składkach, którzy powinni być co najmniej zawieszeni, a dziś będą wybierać siebie do zarządu. Nie znam żadnej okoliczności działania przeze mnie na szkodę PiS, a co więcej, to ja byłem w tym marazmie najaktywniejszym członkiem.”

 

W kręgach lokalnej polityki słychać, że część odwołanych działaczy partii zapłaciła w ten sposób za zbyt mocne zbliżenie z Ziemią Jarocińską. Ale nie tylko. - O tym, co było ustalane, o czym rozmawialiśmy w naszym gronie, dwie godziny po spotkaniu można było przeczytać na forum portalu jarocinska.pl - tłumaczy szeregowy członek partii. - To denerwowało.

Janusz Krawiec, z którym udało nam się porozmawiać po południu, dziwi się, że decyzja o usunięciu z partii nie dotarła jeszcze do samych zainteresowanych. Sprawa, jak precyzuje, dotyczy 4 osób. Dlaczego usunięto je z partii?

 

- Co do pana Gogulskiego i innej członkini, bardzo mocno na to naciskała Warszawa z tej racji, że oboje słali na Nowogrodzką (siedziba PiS - przyp. red.) już od jakiegoś czasu, wiele pretensji, stąd presja, żeby to zakończyć - mówi przewodniczący Krawiec. - Nigdy przeciwko Tomkowi „nie knułem”, jak on sugeruje. Pan Tomek przedstawiał mi te pisma, które trafiały na Nowogrodzką, prosiłem by nie robił tego w ten sposób. Ale on wciąż podnosił, że oni nie są beneficjantami tej dobrej zmiany.

 

Tymczasem były działacz partii mówi wprost o polityce „jarocińskich Misiewiczów”. Z kolei Krawiec przypomina, że nawet jeśli ktoś był „proponowany na stanowiska w określonych instytucjach”, to musiał spełniać wymogi dotyczące między innymi wyższego wykształcenia.

- W przypadku choćby wspomnianego PCPR-u dochodzą jeszcze specjalistyczne kwalifikacje, czego chociażby pan Tomasz nie posiadał - wyjaśnia Krawiec. Czy to dobrze, że PiS wyrzuca przed wyborami tych, którzy krytykują partię? - Krytyka merytoryczna jest potrzebna i oczekiwana, ale tutaj dochodziło już do ekscesów, które z krytyką nie miały nic wspólnego - podsumowuje przewodniczący.

Wieczorne zebranie wyborcze PiS, jak poinformował przewodniczący, będzie zamknięte dla mediów.

[AKTUALIZACJA 12 grudnia, 9.00]

 

Na wieczornym zebraniu wybrano Zarząd Terenowy PiS w Jarocinie. W jego skład weszli - Lidia Czechak, Janusz Krawiec i Henryk Jamrozik. Wybrano też dwóch nowych członków zarządu – Patryka Kulkę i Waldemara Wojtkowiaka.

 

Poszczególne funkcje w zarządzie koła, zostaną wybrane zgodnie ze statutem partii w ciągu dwóch tygodni.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (141)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ taka prawda
ponad rok temu ocena: 64%  141
Wyrzucili tych co się temu bajzlowi przeciwstawiali.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jest nas jeszcze 12 w PIS
ponad rok temu ocena: 100%  140
słyszałem że już nie ma kogo wyrzucić zostało tylko kilku etatowych biorących z rożnych źródeł kasę i klakierzy
~ Kiedy kolej na szefa
ponad rok temu ocena: 90%  139
A kiedy zabiorą się za szefa bo słyszałem że zajmuje sie nim prokuratura????
~ obraz jarocińskiej prawicy
ponad rok temu ocena: 100%  138
i oto obraz Jarocińskiego koryta- nepotyzm, hiperkrytycyzm i dziadostwo- daleko nie zajdziecie....
~ To komiyet pisiuar
ponad rok temu ocena: 75%  137
Co tam się dzieje _jedna stajnia augiasza _ kto ją oczyści -prezesie Kaczyński działaj....
R E K L A M A
~ 6 wspanisłych jedzie na Warszawę
ponad rok temu ocena: 74%  136
Widac wszystkich akyywnych bo az 6 członków reprezentuje powiatowy pis w jarocinie a reszta pilmije koryta w jarocinie_ żenada
~ Pan Tomek
ponad rok temu ocena: 67%  135
cóż za zrównoważona opinia. To już chyba Pana 132 post pod tym artykułem. Mam nadzieję, że teraz znajdzie pan ukojenie w strukturach ZJ. Tam potrzeba takich jak Pan.
~ Sędzia
ponad rok temu ocena: 81%  134
Za coś innego wyleciałes
~ obserwator
ponad rok temu ocena: 88%  133
ale w tym jarocińskim pisie macie bajzel ! dziwie się, że pozwalacie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Standardy w PIS JAROCIN
ponad rok temu ocena: 58%  132
Niech Jarocińska zapyta swojego tajnego informatora Henryka Szymczaka z Witaszyc - członka wysokopłatnej rady nadzorczej załatwionej mu przez pis - Szczerbań Drzazga który nie ma odwagi sie podpisać pod bzdetami, dlaczego żądał ograniczeń przyjęć ludzi chorych do szpitala, a także czy zasiadał jednocześnie w innej radzie z której został wyrzucony
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kelner pamiętasz
ponad rok temu ocena: 79%  131
Kelner i regina , pamiętajcie kto Lidce wbił nóż w plecy na wyborach
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ K orupcja U stawki L eserstwo K apusie narkotyk I dioci
ponad rok temu ocena: 76%  130
Myśmy też w zasadzie popierali każdego kto nam coś oferował
~ miro$ławny
ponad rok temu ocena: 83%  129
czyżby o mnie mowa ?
~ kolo
ponad rok temu ocena: 85%  128
A gdzie pan Kołek, Drzazga i mąż stanu pan Szczerban?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zapytanie do prezesa
ponad rok temu ocena: 82%  127
Ilu tam zostało normalnych?
~ Poprawwnie i Sprawiedliwie
ponad rok temu ocena: 58%  126
poza Zarządem! kołek wiadomo, nikt go nie chciał bo ma fuchę w radzie u pawlickiego wiec niech tam sobie siedzi, no a Pan Drzazga oraz Pan Szczerbań mają tak ważne stanowiska, że chcą dać szanse innych, choćby na ocenę ich działań. Póki co jest dobrze
~ komuna
ponad rok temu ocena: 71%  125
macie pis zrobia wszystkich w balona a panstwo polskie bedzie dyktatorskie precz z kotami
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pytanie nr2 do pisiu
ponad rok temu ocena: 87%  124
pytam ilu maja normalnych i bez odzewu czyżby juz teraz ich nie był?
~ RYN
ponad rok temu ocena: 83%  123
PODOBNO NA SZEFA PISU WYBRANO WCZORAJ LESZKA MAZURKA
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dYRO dPs
ponad rok temu ocena: 100%  122
TAM POTRZEBA FIGURANTA -NASZEGO Z POWIATU
~ A może MIRO
ponad rok temu ocena: 100%  121
a myślałem że Drzyzgę bo chce dalej dyrygować
~ m.
ponad rok temu ocena: 74%  120
Zwracam się z uprzejmym zapytaniem, czy poniższy wpis jest faktycznie cytatem osoby wymienionej w tekście? Z kolei Krawiec przypomina, że nawet jeśli ktoś był „proponowany na stanowiska w określonych instytucjach”, to musiał spełniać wymogi dotyczące między innymi wyższego wykształcenia. Jeżeli tak, to jest to jaskrawy przykład nepotyzmu, do którego Ta osoba się przyznaje. Jak to możliwe (niestety wszyscy w domowym zaciszu o tym wiemy), że w tym kraju w XXI wieku - proponuje się osoby na określone stanowisko. Przypomniało mi się w tej chwili zdanie takiego starszego człowieka o swoim synu (nomen omen prezesa w dużej firmie z naszych okolic) - cyt. " Głupi bo głupi ale na dyrektora się nada". Jeżeli takimi standardami będziemy myśleć i w ich imię działać do tylko się poddać i uciekać. Oby artykuł w gazecie był zwykłym przejęzyczeniem. Pozdrawiam Wszystkich.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ KONKURS NA DYRA dps -MINUS ZERO
ponad rok temu ocena: 100%  119
TE KONKURSY TO FIKCJA - MY TO WIEMY
~ Dojna zmiana
ponad rok temu ocena: 94%  118
To prawda dobra zmiana tak zatrudnia przesledzcie ich członków to się przekonacie
~ Żerków
ponad rok temu ocena: 70%  117
ile bym dał żeby móc zobaczyć akt wypierdzielenia guły z dostarczeniem pisma do rąk własnych!!! szkoda, że nie było relacji live a mogłem się zapisać do pisu!! :( no nic ... pewnie zwiesił głowę, zrobił się czerwony ... odwrócił na pięcie i ..... poszedł w siną dal.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wolne miasto Żerkow
ponad rok temu ocena: 63%  116
... wypełniło się. Wreszcie można wyjść z domu spokojnie i nie bać się, ze przyjdzie straszny pis i mnie załatwi.
~ Goguś szefem PISu
ponad rok temu ocena: 81%  115
To ilu teraz jest w PIS w Jarocinie ? oprócz 4 z rodziny Drzazgi którzy pracują w instytucjach powiatowych? On wice, jego siostry syn przy nim aparatem w starostwie, córka w szkole powiatowej, zięć w tablice w powiecie do samochodów wydaje. Czy jeszcze Drzazga ma kogoś z rodziny ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jan
ponad rok temu ocena: 100%  114
TYLKO PRZEWIEW I UPADEK MOŻE ZMIENIĆ DOJNĄ ZMIANĘ
~ Nowe drzewo dobrej zmiany
ponad rok temu ocena: 100%  113
doszczepi sie i się zmieści albo sklonujemy i sie poutyka
~ Drzewo układu PiSSiu
ponad rok temu ocena: 100%  112
ale jeszcze 3 pokolenie już pracuje -zrobimy drzewo genealogiczne ale boje się że dla pisiowców braknie gałęzi tyle tu nepotyzmu
~ Nic za darmo w pis
ponad rok temu ocena: 93%  111
Jeszcze nass jest ze siedmiu ale jak zwolnią sie wakaty i dorobimy trochę itratnych stanowisk do podzialu to moze byc nawet nas ze 12
~ rozbawiony
ponad rok temu ocena: 70%  110
tak o sobie może myśleć tylko guła z żerkowa
~ za mądrych i za bystrych PIS się pozbywa
ponad rok temu ocena: 73%  109
Goguś ma IQ 210 reszta 15 członków po IQ 6 to mają razem 90 przeciętniaka do piet mu nie dorastają ;)
~ brawo
ponad rok temu ocena: 75%  108
Wszystkim pasuje że taki Krawiec został szefem PISu w Jarocinie. 2,8 % poparcia. To PSL z 5% poparciem jest gigantem :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ szefo pisu januszek k
ponad rok temu ocena: 100%  107
to sie nazywa tupet
~ Ja presio Pisssi w Jarocinie
ponad rok temu ocena: 92%  106
do tego taki przedsiębiorczy pozyskuje dla DPS minus 1 złotych środków ale dla siebie to już 181 tysięcy na rok co nie jestem debeściak - przecież ideałami się nie najem miro jasio taca henio o tym wiedzą
~ Wiki
ponad rok temu ocena: 100%  105
Dałam na mszę
~ Dla nas liczy się kex publiczny lub państwowy
ponad rok temu ocena: 100%  104
To sie nazywa intuicja za 15 tysiecy co miesiąc kady - za to moge byc nawet 1 sekretarzem - co mi po ideai liczy śię kesz to moje i nasze pisowskie hasło
~ NEPOTYZM PIS
ponad rok temu ocena: 86%  103
Kulki też 4 w powiecie pracują?
~ Januszek spryciuszek
ponad rok temu ocena: 79%  102
Krawiec w ilu radach nadzorczych był ? w 4 ? Drzazga z 4 z rodzimy robi w strukturach powiatu? Czwórkami powoli szli !
~ mierny bierny ale wierny
ponad rok temu ocena: 88%  101
prezes sie cieszy były naciski Warszawy ze ma być
~ Karol
ponad rok temu ocena: 93%  100
Każdy tam chapie ile może. Ale o kolegach już nie myślą
~ heniu$ wybory
ponad rok temu ocena: 76%  99
kru$$$$$$$$$$$$$ odkąd z wieśniakami przystaje to i wiochmeństwo mu w krew weszło nawet sie nie przywita. ALE TO NIC KTO BY TEŻ CHCIAŁ TO GÓWNO JEGO ŁAPE W RECE TRZYMAC
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ henry
ponad rok temu ocena: 100%  98
oj nie
~ Mniej niż zero
ponad rok temu ocena: 68%  97
Ale ja jestem taki madry ze podzielilem glos na dwoje _ przecierz doradzam consultig girma witaszyce i w niej mozemy wszystko jak wlos mozna dzielic na 4 to glos na2 _ tak bylo lidka i jauszku kochany musicie mi uwierzyc- januszek ty to zrozumiesz bo przecież wiesz ze chwaliles sie ze pozyskales mnij jak zero środków dla dps przez 2 lata brania wyplaty na stanowisku od pozyskiwania kasy- ta praktyka widze śię przydala
~ Obserwator
ponad rok temu ocena: 95%  96
no jak to przywitał się Janusz. I wręczył piękną laurke za wielkie dokonania na rzecz partii
~ psychopata
ponad rok temu ocena: 93%  95
guła, s ci nie działa ? ($$$$$$$ ) bueheheheheeheh
~ przepracowani
ponad rok temu ocena: 79%  94
Może ktoś z gazety zainteresuje się jak kulki dostąły stołki od pis i za co ??? całe dnie na fb lajkują.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ LIDDDa
ponad rok temu ocena: 67%  93
a ta z ARMIR to co -żenada
~ kule hejtują
ponad rok temu ocena: 100%  92
nie tylko w dzień pracujemy nawet noca
~ Spiesxymy jak mozemy bo czas leci a wybory tuz tuz
ponad rok temu ocena: 100%  91
No i krus... i dps i w dps 4 poupychanyc zrodzin naszej partii no nie jamrozik. gizek. Szcerban i inni to dopiero przechowalnia rodzin z dojnej zmiany
~ K orupcja U stawki L eserstwo K apusie A lkochol
ponad rok temu ocena: 83%  90
za donosy ?
~ Werwa
ponad rok temu ocena: 63%  89
Lepszy news będą mieli jak zainteresują się słońcem Jarocina w Jarocie. Co tam się dzieje? Co tam się leje?
~ kru$$$$$$
ponad rok temu ocena: 82%  88
i ja tez
~ przegrana
ponad rok temu ocena: 73%  87
I co Pani Lidko pochwali się pani przed Warszawą swoją porażką ? jednak tylko misiewicze na pania głosowali na okręgu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lida
ponad rok temu ocena: 100%  86
ale mam tysiące śmiesznych lajków
~ kru$$$$$$$$
ponad rok temu ocena: 85%  85
Lideczka ja nie glosowałem na ciebie z tego wychodzi głos Twój i kulki to 4 malina 5 ja jednak nie wybacz
~ -0 z matematyki w pissu
ponad rok temu ocena: 80%  84
w Jarocinie nieudacznicy nie umiej liczyć miałam dużo więcej obiecanych
~ Jedziemy do Warszawy???
ponad rok temu ocena: 94%  83
Ja nie moge jechac ale z powiatu pojedzie nas chyba ze 7 -za bardzo niema poco bo tam nie będą nic rozdawac my ustawimy sie w kolejce po nowe rozdanie
~ Wielki brat patrzy
ponad rok temu ocena: 85%  82
Krawiec kiedy przeprosisz Pawła ? ty ślepy jesteś nie widzisz że chcą cie słuzby poróżnić z tymi co o tobie wiedzą sporo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czujny dyro dps
ponad rok temu ocena: 100%  81
on jest moim konkurentem może mi zabrać którąś Rade moze i DPS
~ wita$zyczanin
ponad rok temu ocena: 63%  80
12 października,spadł malina ze $wiecznika,z rady gówien wywalony fekaliami oblepiony.Pogrązona ulica piaskowa, i ona - zona. Malina popadł w depresje, może będa i inne represje.Szpital mu sie jeno ostał,by zakazu zasiadania i tam nie dostał.Miro$ławny pogrążony czemy ty heniu$ z rady wypierdolony?. Niemam dla ciebie więcej rad,pomimo twoich donosów i zdrad.Może klaster wołowina,kupi cie jako słonina?Ja na spęd cie zawioze i jako żywiec odstawie jako swinie c.W gównach heniek cie nie chcieli,a w szpitalu też na ciebie wszyscy wkurwieni Znowu heniek ci nie wyszło, widmo tysiaczków rychło prysło. Pocieszy cie kru$$i psychoterapeuta w klubowej tam gdzie zawsze o 18 niech zapamieta Jutro przejebiesz wybory,nawet jak wejdziesz, to i tak jak z rady będziesz rychło wypierdolony. Ostał ci jeno janu$zek od radowych lewych fuszek.On jednak ci nie pomoże, sam bowiem targa ,tylko dla siebie i to ile tylko może.Tak wiec upadł malina nisko ze wsi panisko
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Informator
ponad rok temu ocena: 100%  79
Do Jarka z Tym
~ Balada o dojnej zmianie
ponad rok temu ocena: 82%  78
Prawdziwa jarocinska ballada trzeba ja czesto puszczać
~ nie kcem ale muszem
ponad rok temu ocena: 90%  77
Nasz etatowy socjolok - rzecznik odwalił scenke jak to proponuje Januszka kandydaturę mimo ze on nie kce ale musi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nie moge ale musze
ponad rok temu ocena: 100%  76
tym razem musze
~ będzie miał to zapamietane
ponad rok temu ocena: 95%  75
Gratulacje dla nowego starego przewodniczacego, ale pamietaj kulki sam wyhodowałeś sobie i nadal donosza gdzie sie da maja to we krwi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ załatwimy to
ponad rok temu ocena: 100%  74
sie pozamiata
~ to my kulasy obserwujemy i analizujemy sytuację
ponad rok temu ocena: 50%  73
Jak za Janusza się zabiorą przejdziemy do nowego szefa -trza umieć pływać
~ dojna zmiana
ponad rok temu ocena: 86%  72
to dopiero będzie koziarstwo- powiat nic nie zrobi bo braknie na przydupasów
~ miro$ławny
ponad rok temu ocena: 92%  71
Huraaaa wygrałem!!!!!!!!!! nadal bede sterował moją marionetką Janu$zkiem z tylnego fotela
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ drzyzga
ponad rok temu ocena: 100%  70
Kupiłem Kaganiec z kolczatką
~ miro$ławny
ponad rok temu ocena: 94%  69
Albo nawet sie na mnie wypnie
~ upodlimy się do dna
ponad rok temu ocena: 86%  68
januszek za 15 tysięcy tych profitów z PIS na miesiąc to jeszcze loda zrobi
~ Marek
ponad rok temu ocena: 39%  67
Ludzi PIS-u męczył ktoś inny . Ale dzięki panu Jankowi i panu Mirkowi sytuacja wróciła do równowagi. Nie rozumiem niektórych ludzi totalnie krytykujących PIS. Źle im że obniżono wiek emerytalny, że rodziny na dzieci dostają dość duże pieniądze, że wreszcie buduje się mieszkania czynszowe,że umowy zlecenia nie są już śmieciowe, że 6-latki nie muszą iść do szkoły? Odradzają się też polskie firmy jak kopalnie, LOT, stocznie. Mimo dużych wydatków jest nadwyżka budżetowa, która nakręca rozwój. A przez wiele lat wmawiano nam, że nie da rady, ze nędza jest czymś normalnym.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ty z Krus
ponad rok temu ocena: 91%  66
Krus przypomnij sobie ja skomlałeś w ziemi o fuchę
~ To nasze jarocinskie zaslugi
ponad rok temu ocena: 92%  65
To twoje lub jarocinskich pisiorow zaslugi????co ty mieszasz krusie
~ do "Marek"
ponad rok temu ocena: 87%  64
Gdyby w PIS ie byli tylko tacy ludzie jak Miro i Jasiu - taca to polska gospodarka byłaby w czarnej dup... Trzeba odróżnić ludzi którzy działają prospołecznie , od tych, którzy mają na uwadze w pierwszej kolejności - własny interes .
~ buhaha
ponad rok temu ocena: 91%  63
Janek $zczerbaty i miro$ławny
~ Rooko
ponad rok temu ocena: 75%  62
I co tu mówić od 8 minuty 5 sekundy https://www.youtube.com/watch?... księża znowu w polityce https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dla dobra rodziny na swoim
ponad rok temu ocena: 93%  61
A Miro$ławny się uchował . Musi mieć szerokie plecy . W PIS -ie ma dużo kolegów z PZPR a może zna z widzenia tow. Piotrowicza ? W każdym razie jest dobrze umocowany politycznie . W Jarocinie też sobie dobrze radzi . Troche szuja ale czego sie nie robi dla posady i kasiury :)))
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ K orupcja U stawki L eserstwo K apusie n A rkotyki
ponad rok temu ocena: 80%  60
My też donosimy Tata GÓPOL sa donosił sasiadowi Grzegorzowi C.
~ PZPR
ponad rok temu ocena: 94%  59
Miruś do dzisiaj donosi. Nauczył się za komuny w PZPR to to kontynuuje. Szuja.
~ Tedi emeryt
ponad rok temu ocena: 96%  58
Podobno syn ubeka i były szef POP PZPR w technikum ma zostać szefem jarocińskiego PISu. Czterech z rodziny ma w powiecie, ale cały czas mu mało! Stawia na nepotyzm! Oto cały nasz lokalny PIS :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 213
ponad rok temu ocena: 100%  57
może ktoś naskarży;ł
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PZPR
ponad rok temu ocena: 92%  56
Miruś
~ komentator
ponad rok temu ocena: 65%  55
Dobra rada dla Skrzywdzonego Fifola. Nie przykładajcie się zanadto do tego oczyszczania swoich struktur bo w końcowym rozrachunku mogło by się okazać ,iż po wyrzucenia z partii wszystkich oszołomów, nieudaczników i skazańców mogli by w niej pozostać sami byli członkowie PO :P
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tomeczek
ponad rok temu ocena: 85%  54
hehe dobre malina z żerkowa! :) zamalinił się jak dostał powięszowanie czyli akt wylotu ze struktur partii z takim hukiem że najdłużej żyjący takiej historii nie znają :) szloch, że nigdzie go nie chcą.
~ malina skrzywdzony fjut
ponad rok temu ocena: 60%  53
malina skończ ten bełkot ciebie jednogłosnie wyjebali z rady liczenia gównien A w pory masz nadal mocno narąbane
~ skrzywdzony fifol
ponad rok temu ocena: 75%  52
do żadnych struktur nie należę wiec to raczej nie do mnie rada. chodzi o obserwacje, że jeśli się (chyba jednogłośnie), zostaje usuniętym z partii to nie za zasługi. chodzi o klasę i pewien fundament, chyba każdej partii odnośnie tego co reprezentują jej członkowie. to elementarne zasady funkcjonowania w grupie czy zespole. niech zwyciężają kompetencje i koncepcja a nie ilość pism pisanych do Warszawy, knutych intryg i innych afer gdy ich nie ma.
~ .
ponad rok temu ocena: 67%  51
Niech kapusie idą do tych, którym donosili (zj). Tam przyjmują wszystkie miernoty.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ K orupcja U stawki L eserstwo K apusie nA rkotyki
ponad rok temu ocena: 86%  50
Tak my miernoty od urodzenia donosilimy w zj nas trzymali do czasu zorietowania że ich dymamy na fakturach z naszego sklepu w którym nic nie było poza bloczkiem faktur
~ popieram
ponad rok temu ocena: 65%  49
jak się nie podoba to do ZJ.
~ wielkie koło
ponad rok temu ocena: 76%  48
a w strukturach rozwiązanego koła ile było sióstr, ciotek, wujów i kuzynów??? z rodziną to do opłatka przy wigilijnym stole a nie do polityki. wiadome było, że dla wszystkich stołków nie starczy :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ skrzywdzony fifol
ponad rok temu ocena: 85%  47
wygląda na to, że są tacy których dobra zmiana nie objęła stanowiskami i latali potem jak postrzeleni wygadując głupoty, że im się należy. następuje oczyszczenie struktur w których nie powinno być miejsca dla skazańców i klakierów skazańców, oszołomów i życiowych nieudaczników.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ malina z żerkowa
ponad rok temu ocena: 100%  46
ale guły tam przecież nie było, wszedł i wyleciał czerwony jak malina... :)
~ twój PAN
ponad rok temu ocena: 86%  45
o dzień dobry Tomaszku! jak ci się spało? wstałeś już, śniadanko zjedzone? miłego i błogosławionego dnia
~ SŁOWNY MALINA $.
ponad rok temu ocena: 67%  44
i co malina jak jest goguś to miałeś wypierdalac z zebrań pis co tam dzis robiłeś ? i gdzie tych 20 członków co mialeś przyprowadzic jak go wyjebią ?
~ upadek maliny z witaszyc
ponad rok temu ocena: 57%  43
Ja malina omyliłem sie w ilosci gówien i zawartosci gowna w gównie przez to mnie wywalili zapomnijcie ze mówiłem ze dostaęłm rade za fachowosc
~ do maliny z Witaszyc?
ponad rok temu ocena: 71%  42
oj malina malina ty już padłeś - brakło kompetencji,czy znajomości prawa????
~ obserwator
ponad rok temu ocena: 88%  41
no wreszcie ktoś się wziął za porządki..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tak było
ponad rok temu ocena: 70%  40
Kwalifikacji może i nie miał ale z nimi każdą sprawe ludzią z PCPR wygrywał a pis na radzie powiatu nawet skarg nie odczytał ludzi. hańba
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ KRAWIEC MIEJ HONOR
ponad rok temu ocena: 74%  39
Jakie pretensje ? że po wyborach rok biura poselskiego PIS nie mieli przy 6 parlametarzystach bo zachłysneli sie wygrana i misiewiczami
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ TAKA PRAWDA
ponad rok temu ocena: 58%  38
WYRZUCILI GO I ROZWIAZALI KOŁO W ŻERKOWIE BO ZGODNIE Z ZARZADZENIEM PREZIA PRZEWODNICZACY KOŁA WSZEDŁ BY DZIŚ DO ZARZADU BEZ WYBORÓW - A PISZAC PRAWDĘ IM NIE PASOWAL - TO JEDYNY Z PIS KRTÓRY POMAGAŁ RESZTA SZKODZIŁA INNYM. TAK SAMO UJEDZAJĄ PO PAWLE KOŁKU - KOŁO JARACZEWO NIE CHCIELI MU ZAREJSTROWAĆ CZŁONKÓW DO KOŁA ALE TEN WIE ZE JANU$ZEK SFAŁSZOWAŁ AKT ZAŁOŻYCIELSKI WIEC GO NIE PODAŁ DO WYRZUCENIA
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Józef
ponad rok temu ocena: 82%  37
„Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić” czyli o aktualności myśli J. Piłsudskiego.
~ kupa śmiechu
ponad rok temu ocena: 83%  36
Jakie 2 godziny po na te spektakle live to bilety nawet sprzedawali
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ UZASADNIENIE UCHWAŁY - statut pis
ponad rok temu ocena: 83%  35
Warszawa naciskała to dopiero uzasadnienie!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ fura
ponad rok temu ocena: 86%  34
Wódz rozkazał, więc to świętość!
~ PIS
ponad rok temu ocena: 85%  33
KRAWIEC POWIEDZ LEPIEJ JAK TY GŁOSOWAŁEŚ ZA UCHWAŁĄ
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ krawcowa
ponad rok temu ocena: 81%  32
Prosze mnię nie obrażać ja za sprzedanie przez męża Pawła Kołka dostałam w Jaraczewie całę pół etatu pośredniczył Szymczak z Witaszyc. Nadto za sprzedanie pis i lidy na wyborach do sejmu miałam obiecane stanowisko w PCPR Mąż za garść srebrników zrobi wszystko
~ krawcowa
ponad rok temu ocena: 89%  31
obiema rękami się podpisałem pod uchwałą o usunięciu guł i innych nieudaczników. ale ciągle mi mało :)
~ tak głosowałem się nie wychylałem ale broniłem tyle ze swojego interesu
ponad rok temu ocena: 93%  30
Głosowałem za pozostawieniem mnie w radzie i na stołku za 180 000 rocznie
~ Ja tak tylko umiem
ponad rok temu ocena: 93%  29
za a nawet przeciw
R E K L A M A
R E K L A M A