ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Przyjdź na Piknik Strzelecki i zobacz, z jakiej broni strzelał Hans Kloss

› Aktualności› Wydarzenia 3 miesiące temu    22.06.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 1 ocen 6 / 100%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Jarocińskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie "Grot" zaprasza w niedzielę 23 czerwca na Rodzinny Piknik Strzelecki, który odbędzie się na strzelnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Jarocinie.

 

 

 

W trakcie trwania pikniku każdy - zarówno dorośli, jak i dzieci - będzie mógł spróbować swoich sił w sporcie strzeleckim. Będzie możliwość postrzelania z wielu modeli prawdziwej broni palnej.

 

Dodatkowo jedną z atrakcji będzie wystawa współczesnej i historycznej broni, w trakcie której będzie można wszystko obejrzeć z bliska, podotykać i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Wśród eksponatów będzie m.in. pistolet tej samej marki, jakiej używał Hans Kloss.

Początek festynu strzeleckiego od godz. 15.00.

 

W razie pytań można się skontaktować z organizatorami za pośrednictwem Messengera lub pod numerem telefonu: 788/762-672

 

To już drugie wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie "Grot". Na początku czerwca na strzelnicy KBS-u odbył się turniej z okazji Dnia Dziecka. 

 

 

+ 6 głosów: 6 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jacekpl
3 miesiące temu ocena: 0%  1
Hans Kloss w bractwie kurkowym lub 07 w z poloneza oddaje salwę w kierunku lecącego dzika :) , lub Hong Gil-dong strzelający z łuku . https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A