ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1

Piknik Strzelecki ze Stowarzyszeniem "Grot" na początek wakacji. Dla dorosłych i dzieci

› Aktualności› Wydarzenia 8 dni temu    12.06.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Jarocińskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie "Grot" zaprasza w niedzielę 23 czerwca na Rodzinny Piknik Strzelecki, który odbędzie się na strzelnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Jarocinie.

 

 

 

W trakcie trwania pikniku każdy - zarówno dorośli, jak i dzieci - będzie mógł spróbować swoich sił w sporcie strzeleckim. Będzie możliwość postrzelania z wielu modeli prawdziwej broni palnej.

 

Dodatkowo jedną z atrakcji będzie wystawa współczesnej i historycznej broni, w trakcie której będzie można wszystko obejrzeć z bliska, podotykać i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Początek od godz. 15.00.

 

W razie pytań można się skontaktować z organizatorami za pośrednictwem Messengera lub pod numerem telefonu: 788/762-672

 

To już drugie wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie "Grot". Na początku czerwca na strzelnicy KBS-u odbył się turniej z okazji Dnia Dziecka. 

 

 

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!