R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M A

Pierwszoklasiści dostaną darmowe podręczniki

› Kobieta i dziecko› dla dzieci ponad rok temu    21.08.2014
Anna Konieczna
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A

Tegoroczni pierwszoklasiści od września rozpoczną naukę z kompletem darmowych podręczników i ćwiczeń.

R E K L A M A

Zostaną w nie wyposażone dzieci ze szkół publicznych i niepublicznych.

Dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie Agata Musioł zapewnia, że szkoła złożyła już zapotrzebowanie na darmowe podręczniki do ministerstwa.

Chwali też pomysł wydania bezpłatnego podręcznika.
- Wprowadzenia takiego jednakowego dla wszystkich i darmowego podręcznika jest dobre. Dotychczasowe pakiety edukacyjne zawierały dużo materiałów ćwiczeniowych, które ograniczały samodzielność ucznia i kreatywność nauczyciela. Ten nowy powinien dawać możliwość wyboru sposobu przekazania wiedzy - mówi Agata Musioł.

Jej zdaniem wprowadzenie darmowych podręczników jest bardzo korzystne dla rodziców, którzy do tej pory musieli przeznaczać niemałe fundusze na zakup podręczników i wyprawienie swoich pociech do szkoły.   

Co w ramach zestawu do nauki dostaną pierwszaki, kto za to zapłaci i jakie są zasady przydzielania - czytaj w „Gazecie Jarocińskiej”.
(ann)
 

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ ewa
ponad rok temu ocena: 86%  3
DRUGIE CHINY :D :D :D
~ edmund
ponad rok temu ocena: 46%  2
miejmy nadzieje ze nie ma w tych podręcznikach tekstów o gender ani o "równouprawnieniu gejów!
~ Hans
ponad rok temu ocena: 44%  1
Typowa, populistyczna, zagrywka przedwyborcza.Specjaliści od edukacji na tych podręcznikach suchej nitki nie zostawili !!!No ale naród ma być wdzięczny, że dostanie coś "darmo" :D :lol: :D 8)
R E K L A M A
R E K L A M A