R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M A

Pielgrzymka na półmetku. Siostra Konstancja nadal pełna werwy [VIDEO]

› Aktualności› Wydarzenia 2 miesiące temu    9.08.2018
Lidia Sokowicz
komentarzy 3 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Profil społecznościowy grupy biało-zielonej

Biało-zieloni są już na półmetku swojej wędrówki do Częstochowy. Upał daje się pielgrzymom we znaki, ale dobry nastrój ich nie opuszcza. Prym wiedzie siostra Konstancja, która po raz pierwszy idzie z grupą jarocińsko-pleszewską. 

 

R E K L A M A

 

Pielgrzymka nazywana jest również "rekolekcjami w drodze". Każdego dnia pątnicy mają czas na mszę św., modlitwę i rozważanie Słowa Bożego. Ojciec duchowny - ksiądz Łukasz Ograbek - przygotował na każdy dzień niespodziankę. Pierwszego dnia, przed wyruszeniem w trasę wszyscy otrzymali biblijny cytat z obrazkiem św. Krzysztofa. Drugiego dnia był to tekst hymnu Polski. Była to okazja do tego, żeby wspólnie nauczyć się czterech zwrotek "Mazurka Dąbrowskiego". Pielgrzymka nawiązuje do 100. rocznicy odzyskania niepodległości i wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Grupa niesie do Częstochowy sto flag. Na miejsce dotrą w poniedziałek 13 sierpnia.

 

 

A po obiedzie też trzeba spalić kalorie:

 

R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ Jarocinianka
2 miesiące temu ocena: 100%  4
Wszystkim pielgrzymom życzę bezpiecznej drogi i sił w dotarciu do Matki Bozej Częstochowskiej zanosząc intencje i podziękowania. Łącze się z wami duchowo i modlitewnie
~ www wiocha
2 miesiące temu ocena: 40%  3
wiocha pl
~ Gosia nie bój się
2 miesiące temu ocena: 40%  2
Kiedy premiera filmu Kler ? Czy w Jarocinie będą wyświetlać ? Też chciałbym nabyć pozytywnej energii.
~ Mieszkanka
2 miesiące temu ocena: 71%  1
Siostra Konstancja pełna pozytywnej energii
R E K L A M A
R E K L A M A