Pewne zwycięstwo Jaroty nad Kleczewem [WIDEO]

› Sport i rekreacja 7 miesięcy temu    14.05.2017
Sebastian Matyszczak
komentarzy 8 ocen 5 / 80%

Jarota nie zwalnia tempa. Po zdobyciu Okręgowego Pucharu Polski przyszedł czas na starcie z trudnym rywalem na wyjeździe - Sokołem Kleczew.

Nasz zespół ma patent na Sokoła. Jesienią zremisował 1:1, a teraz wygrał z groźnym przeciwnikiem 2:0 strzelając oba gole w przeciągu 4 minut. Goście od początku przeważali, ale tradycyjnie zabrakło precyzji w wykończeniu akcji. Ich dominacja była jednak na tyle duża, że rywale pierwszą groźną sytuację stworzyli dopiero przed przerwą.

Po zmianie stron Jarota szybko objęła prowadzenie po strzale Piotra Skokowskiego w 52. minucie. Cztery minuty później młody duet Mateusz Molewski - Hubert Antkowiak ustanowili wynik meczu na 2:0.

Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 0:2 (0:0)
0:1 - Piotr Skokowski (52.)
0:2 - Hubert Antkowiak (56.)

Jarota: Daniel Malina - Damian Błaszczyk, Dawid Piróg, Piotr Garbarek, Piotr Skokowski - Michał Grobelny, Damian Pawlak (78. Krzysztof Matuszak), Filip Szewczyk (73. Jędrzej Ludwiczak), Jacek Pacyński (83. Christian Nnamani) - Mateusz Molewski (88. Łukasz Rylukowski), Hubert Antkowiak

+ 4 głosów: 5 (80%) 1 -