R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M A

Pedagog zrealizowała swoje marzenie i namówiła znane postacie

› Aktualności› Wydarzenia 8 miesięcy temu    24.06.2018
Lidia Sokowicz
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały szkoły

Dziennikarz Maciej Orłoś, Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak i polarnik Marek Kamiński - to tylko niektóre ze znanych osób, które zachęcają uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie do pozytywnego myślenia i realizowania marzeń. 
 

 

R E K L A M A

Placówka w kończącym się roku szkolnym uczestniczyła w ogólnopolskim projekcie „Myślę pozytywnie”, prowadzonym jest przez Instytut Edukacji Pozytywnej w Warszawie. - Od stycznia realizowaliśmy różne działania, promujące pozytywne nastawienie do siebie i do innych. Uczniowie pisali prace literackie dotyczące przyjemnych, budujących wspomnień ze szkolnej ławki. Najciekawsze propozycje będą wydane w formie e-booka - informuje Elżbieta Chlebowska, koordynatorka projektu w SP nr 2 w Jarocinie.

Uczniowie projektowali gry planszowe dotyczące zdrowia fizycznego i psychicznego. Jednym z zadań było zaproszenie na spotkanie z uczniami osoby, dla której pozytywne myślenie było motorem do spełniania marzeń i realizacji celów. Pedagog i terapeuta - Elżbieta Chlebowska poprosiła kilka znanych i cenionych osób o wypowiedzenie się w tej sprawie. - W efekcie powstał filmik, który uczniowie oglądali podczas lekcji wychowawczych, co było także doskonałą okazją do porozmawiania o marzeniach i o tym jak wielki mamy wpływ na naszą przyszłość - podkreśla koordynatorka.

 

Film zobaczysz tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=PMvyOyd_mXk&t=226s

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ gość
8 miesięcy temu ocena: 86%  1
Brawo Elu!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A