R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pawlicki zapowiada: Robimy krok w lepszą przyszłość

› Aktualności 8 miesięcy temu    21.09.2018
Anna Konieczna
komentarzy 244 ocen 33 / 42%
A A A
 fot. A. Konieczna

Konwencja wyborcza KWW Ziemia Jarocińska Razem. Kandydat na burmistrza Jarocina KWW Ziemia Jarocińska Razem - Adam Pawlicki.

 

Konwencja wyborcza Ziemi Jarocińskiej trwała półtora godziny. JOK był wypełniony po brzegi członkami i zwolennikami stowarzyszenia, któremu przewodzi burmistrz Jarocina Adam Pawlicki. Na sali byli ludzie w bardzo różnym wieku.

 

R E K L A M A

Wszystko rozpoczęło się głośno. Jupitery błyskały światłami. W takiej scenerii na salę wszedł Adam Pawlicki, który jest kandydatem ZJ na burmistrza w kolejnej kadencji.

 

Zanim trafił na scenę witał się z ludźmi. W swoim wystąpieniu co jakiś czas nawiązywał do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i wybuchu Powstania Wlkp.

 

Kandydat ZJ na początku przedstawił osiągnięcia gminy z ostatnich czterech lat. W poprzednich wyborach motywem kampanii było hasło „Rozwój”.

 

[zobacz jak wyglądała konwencja ZJ 4 lata temu przed poprzednimi wybrami samorządowymi - więcej TUTAJ] 

 

- Cieszymy się z tego co zrobiliśmy, ale ludzie chcą wiedzieć co mamy dla nich na najbliższe lata. Uporządkowaliśmy gminę i teraz możemy sobie pozwolić na luksus – stwierdził Pawlicki.

 

- Robimy krok w przód, ale nie stoimy nad przepaścią. Robimy krok w lepszą przyszłość. Lepszą przyszłość przede wszystkim dla naszych mieszkańców – dodał. I to właśnie „Przyszłość” jest hasłem, pod którym Ziemia Jarocińska idzie do wyborów w tym roku.

 

Na telebimie pojawiały się kolejne elementy programu wyborczego ZJ. Gdyby chcieć je podsumować jednym słowem, możnaby powiedzieć – kontynuacja. Czyli budowa mieszkań czynszowych i inwestycje w drogi, chodniki oraz ścieżki rowerowe. Pawlicki zapowiedział, że zrobi wszystko aby wyeliminować ruch tranzytowy z miasta. W tym celu wrócił do tematu budowy łącznika dróg nr 11 i 12.

 

Poza tym mówił o polityce senioralnej i inwestowaniu w oświatę. A także o zamiarze utworzenia Jarocińskiego Centrum Zdrowia. Poza tym w wystąpieniu było o rewitalizacji i wymianie sieci wdociągwo-kanalzacyjnej w centrum Jarocina. – Przy tej okazji zmienimy całą koncepcję zieleni w Jarocinie. Będzie pięknie – zapowiedział.

 

Następnie przedstawił kandydatów ZJ do Rady Miejskiej Jarocina. Z kolei pretendentów do Rady Powiatu Jarocińskiego zaprezentował były starosta Bartosz Walczak.

 

Na scenie pojawił się również Witosław Gibasiewicz, wiceburmistrz Jarocina a jednocześnie prezes ZGO i kandydat ZJ do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, który w kilku słowach przedstawił najważniejsze założenia swojego programu wyborczego. Znalazł się w nim między innymi generalny remont jarocińskiego odcinka drogi wojewódzkiej na Konin (ulica św. Ducha).

 

Na koniec było wspólne zdjęcie i piosenka o przyszłości, którą wszyscy kandydaci stowarzyszenia zaśpiewali pod przewodnictwem Pawła Zawiei, lidera zespołu Two Boys, który też jest kandydatem do rady miejskiej, ale z z listy SLD.

WIDEO z konwecji można zobaczyć TUTAJ KLIK 

 

Ankieta wykonana w serwisie interankiety
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 14 głosów: 33 (42%) 19 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (244)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
  ~ Marek
  16 dni temu 244
  "Konwencja wyborcza Ziemi Jarocińskiej trwała półtora godziny." Półtora godziny??? Półtorej ;) Podeprę się linkiem: https://jaksiepisze.pl/poltora...
  ~ lindarose11
  5 miesięcy temu 243
  great post. i like it. feeling great when reading your post . http://picininc.com/... http://picinnet.com/...
  ~ gość
  5 miesięcy temu ocena: 0%  242
  Panie Pawlicki kiedy powstanie rondo na skrzyżowaniu drogi Powstańców WLKP z Wrocławską ?
  ~ gdkia
  5 miesięcy temu ocena: 100%  241
  Spytaj właściciela drogi GDKiA to ci odpowie
  ~ Grażyna
  8 miesięcy temu ocena: 39%  240
  Pozamiatał Pawlicki tym wystąpieniem i konwencją. Co tu dużo gadać, pozostałych dzielą lata świetlne od Pawlickiego.
  R E K L A M A
  ~ kaziu
  8 miesięcy temu ocena: 78%  239
  Z WPF gminy wynika że gmina Jarocin będzie musiała ograniczyć wydatki bieżące o 8 milionów zł .UWAGA która szkoła czeka w kolejce na likwidacje ?
  ~ PSL zal
  8 miesięcy temu ocena: 40%  238
  To jak Jurek z bagin z Kasią będą rządzić to tak będzie że dla rodzin tylko starczy
  ~ Eko
  8 miesięcy temu ocena: 70%  237
  Lepsza przyszłość dla mieszkańców Cielczy i Mieszkowa ,jak TIRY wrócą na dawny odcinek DK 11 przez te miejscowości , po wybudowaniu łącznika DK11 z DK12.
  ~ Julek z rozdwojeniem jaźni
  8 miesięcy temu ocena: 85%  236
  A co u Juliana?szuka sierpa i młota?
  ~ Nie dla ziemi jarocińskiej.
  8 miesięcy temu ocena: 77%  235
  Opalony wygolił czoło na myszkę miki i mądrego udaje.
  ~ Szach mat hejterzy
  8 miesięcy temu ocena: 63%  234
  DIALOG? TAK! ZAUFANIE? TAK! Katarzyna SZYMKOWIAK. TAK! Katarzyna SZYMKOWIAK Burmistrz wszystkich młodzieńców Miasta i Gminy
  ~ Wizjoner i wyborca
  8 miesięcy temu ocena: 30%  233
  Adam Pawlicki = rozwój . Powiat = stagnacja . Referendyści i kandydatka Szymkowiak = krok wstecz .
  ~ Nikt
  8 miesięcy temu ocena: 58%  232
  Żeby jeden krok. Całe lata wstecz.
  ~ ina
  8 miesięcy temu ocena: 50%  231
  Pozamiatane. Koniec kropka.Ig
  ~ Jula
  8 miesięcy temu ocena: 71%  230
  - nie ,,pozamiatane'' to będzie kiedy przyjdzie spłacać kredyty pobrane przez tych cwaniaczków.
  ~ Skóra
  8 miesięcy temu ocena: 81%  229
  To nie będzie krok w przyszłość tylko KROK W PRZEPAŚĆ, bo Jarocin stoi nad przepaścią.
  ~ Olek Sagan
  8 miesięcy temu ocena: 41%  228
  Adam Pawlicki . . . i długo dług . . . nic
  ~ ddddd
  8 miesięcy temu ocena: 83%  227
  długi, długi i długo nic hahahahah
  ~ do wrzesien 2008
  8 miesięcy temu ocena: 48%  226
  do wrzesien 2008 Partnerka burmistrza pracuje w Urzedzie, a Córka Pani Kasi pracowała w szkole w Wilkowyi! Nie czujesz, ze tutaj jest jakas kompletna hipokryzja w ugrupowaniu Kaski Szymkowiak?? Oni o tym milcza tak tylko jak sie da, a krzycza, na Adama i ze on zatrudnia po znajomosci! Chore i pełne hipokryzji...
  ~ wrzesień 2018
  8 miesięcy temu 225
  Drodzy internauci, mój komentarz nr 224 jest skierowany do komentarza 223. Przepraszam za pomyłkę, szczególnie internautę komentarza 221. Przepraszam.
  ~ wrzesień 2018
  8 miesięcy temu ocena: 78%  224
  Do komentarza 221. Nie jestem zaciekłą referendystką nie mam nic wspólnego z osobami organizującymi referendum, nawet ich nie znam. Nie jestem etatową hejterką, nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia za etat i nie hejtuję Pana Burmistrza tylko piszę prawdę. Nie mam piany na ustach, tylko rozsądnie myślę, a nawet nieraz niektóre posty ziemian wywołują uśmiech na moich ustach. Nienawiść ? Nie mylisz się. Pewnie jest jej za dużo u Ciebie i przelewasz na ją na innych. A teraz proszę Cię wyszczególnij dokładnie co w moich postach jest nieprawdą ? Proszę.
  ~ do "wrzesień 2018"
  8 miesięcy temu ocena: 41%  223
  Ty jesteś zaciekłą referendystką , która jest etetową hejterką burmistrza i ZJ . Jak piszesz posty to masz piane na ustach . Opamiętaj sie kobieto i proś Boga żeby nienawiść cię nie zaślepiała .
  ~ twoj nick
  8 miesięcy temu ocena: 78%  222
  wy chyba macie wyobrazenie, ze 25 tysiecy to jest duzo ludzi! Nie to jest całkiem malutko. Nie idzie sie nie, znac wsrod takiej małej społecznosci. Widziałes kiedys 20 tysiecy ludzi na zywo? Bo ja tak i powiem ci, ze to niewiele ludków! Dopiero od 100 tys (tez\ widziałem tyle ludzi na zywo), zaczyna sie prawdziwy tłum, wsrod ktorego faktycznie trudniej sie znac....Macie jakies wielkosciowe wyobrazenia o tym małym Jarocinku. Cale miasto sie zna, lub jest jakos powiazane rodzinnie, powinowato..itp...taki urok małych miasteczek ...
  ~ Twoj nick
  8 miesięcy temu ocena: 45%  221
  Tak uwazam, ze większa hipokryzja jest w ugrupowaniu Pani Szymkowiak, bo zarzucaja innym nepotyzm i chca słuzyc mieszkancom, a czy gdy sami mieli mozliwosci to nie wykorzystywali ich dla siebie? Czy całe ich rodziny wyprowadziły sie z Jarocina i kazdy ma praca rozumiem poza granicami tego małego miasteczka! Prawda jest taka, ze chyba nie rozumiesz w ogole sytuacji w tym miescie. Jest to tak małe miasto, ze liczba pracownikow jakie moga sie zatrudnic w 25 tys miescie jest ograniczona, bo wielkiego przemysłu to nie ma, duzo sklepow tez nie ma, a kazdy i tak zna kazdego, wiec oskarzenie o nepotyzm powinno byc wszedzie w kazdym miejscu pracy w Jarocinie, bo ogolnie tutaj i tak wszyscy znaja wszystkich. Taki jest charakter takich miejsc. Propoponuje zmienic miejsce zamieszkania na duze miasto, to sam zobaczysz.
  ~ wrzesień 2018
  8 miesięcy temu ocena: 58%  220
  Jeżeli uważasz, że jest hipokryzja w ugrupowaniu Pani Szymkowiak, to musisz zaakceptować hipokryzję, której Ty pewnie raczej nie chcesz widzieć, a jest szalona u działaczy Ziemi Jarocińskiej. Taka jest prawda.
  ~ cv
  8 miesięcy temu ocena: 64%  219
  Jak chcą zrobić ten "krok w przyszłość"? Na razie są w ciemnej dupie przez kredyty na setki milionów..
  ~ dupa
  8 miesięcy temu ocena: 71%  218
  do przydupasów pawlickiego - budować można wszystko ale róbić to trzeba z głową. Pawlicki wciska kit że robi mieszkania rządowe, to proszę mi napisać gdzie ta pomoc rządu, ile dostałą gmina z rządu, ile dostali mieszkańcy dopłat itp z rządu oczywiście. Inne gminy potrafią my nie. We wrześni budują hale widowiskową za 10mln, 90% dostali z Unii.
  ~ twoj nick
  8 miesięcy temu ocena: 42%  217
  Oni nie beda nic budowac, bo przeziez nie chca sie zadłuzac:)
  ~ Do Kasinych przydupników
  8 miesięcy temu ocena: 39%  216
  Wy będziećie budować ze swoich ? Prosze bardzo - zaczynajcie !
  ~ widzisz i nie grzmisz
  8 miesięcy temu ocena: 58%  215
  kolejne mieszkania - kolejne kredyty rozbudowa ZGO też wiąże się z kredytem na kilkadziesiąt mln drogi będą budowane przez dojbud i znów kasa leci do kolegów
  ~ widzisz i nie grzmisz
  8 miesięcy temu ocena: 62%  214
  kolejne mieszkania - kolejne kredyty rozbudowa ZGO też wiąże się z kredytem na kilkadziesiąt mln drogi będą budowane przez dojbud i znów kasa leci do kolegów
  ~ BŁOTO
  8 miesięcy temu ocena: 66%  213
  ROBIMY ROK W .... BŁOTO Z PAWLICKIM
  ~ kujawiak z krzywą główką
  8 miesięcy temu ocena: 75%  212
  Jeżeli Pawlicki i ten drugi z krzywą główką co tam kujawiaka tańczy są tak wspaniałymi managerami to niech sobie załażą swoją firme i biorą kredytu na siebie i swoje majątki, Za pożyczone to nawet zwykły orangutan bez szkoły zrobi w jarocinie las vegas. Nikt z tych ludzi nie odpowiada za nic własnym majątkiem. tragedia
  ~ bezRadni
  8 miesięcy temu ocena: 72%  211
  Zlot emerytów i bezRadnych bez kręgosłupów moralnych. Co drui na zdjęciu to sprzedawczyki. Najlepsze jest to że większość ludzi Pawlickiego nie ma wyboru tylko musi robić dobrą minę do złej gry. Wszyscy są zależni od Pawlickiego, każdy ma kogoś z rodziny w spółce itp. Taklich zależnych ludzi on potrzebuję.
  ~ Zainteresowany
  8 miesięcy temu ocena: 63%  210
  Ale dziki skowyt Ziemian... Oj strach ich oblatuje... Oj boją się boją bo ordynacja nie ta... Zamieszali z okręgami ale i tak blady strach obleciał....
  ~ Ty tak poważnie ...;-)
  8 miesięcy temu ocena: 42%  209
  he, he, heeee
  ~ panie Stachu Martuzalski ty jesteś z PO czy z PISu, czy z PSLu, czy szefowie wiedzą co wy odpieprzacie w tym Jarocinie
  8 miesięcy temu ocena: 70%  208
  a kandydat z listy PIS od Drzazgi kręci watę cukrową na hepeningu u K. Szymkowiak! to się nazywa robienie z ludzi idiotów!!!!!!!!!!
  ~ ślepota
  8 miesięcy temu ocena: 65%  207
  Zawieja z two boys to przydupas pawlickiego i startuje z SLD. To jest dopiero robienie idiotów z ludzi. LISTA SLD TO LISTA PAWLICKIEGO.
  ~ !!!!
  8 miesięcy temu ocena: 65%  206
  powiat stal sie ruiną przez takich jak on ...szkoda !!
  ~ Już się tak referendysto joteresowy nie podniecaj
  8 miesięcy temu ocena: 56%  205
  Jeszcze kilkanaście dni i wasze marzenia pójdą w pizdu....
  ~ jeszcze kilkanaście dni i będziecie wolni od strachu
  8 miesięcy temu ocena: 52%  204
  Ziemianie! Skąd w Was tyle jadu i nienawiści? Nie bójcie się. Katarzyna Szymkowiak - nowy Burmistrz Jarocina, Burmistrz Dialogu i Zaufania nie będzie rozdawać Wam żółtych papierów. Jeszcze kilkanaście dni i będziecie wolni. To Wasza przyszłość.
  ~ Franek
  8 miesięcy temu ocena: 63%  203
  Jurka Walczaka żona pracuje w szpitalu? Jak tak jest to on i Kaśka niech nie startują w wyborach. Nepotyzm aż kipi z nich i nie mogą doczekać kiedy dopadną do gminy. Dlatego wszystkich o to p[osądzają. Stachu mu załatwił w szitalu? Banda jedna będzie odsunięta od tego niecnego procederu już za miesiąc.
  ~ do "do wrzesień 2008"
  8 miesięcy temu ocena: 75%  202
  no ja widzę ogromna różnicę. Zwłaszcza w wynagrodzeniu. Największą hipokryzją jest tłumaczenie Pawlickiego, że konkubina to nie jest rodzina. A co tam przecież ze swoich pieniędzy jej nie płaci. 7tys miesięczni w tą czy w tą przy tych milionowych długach. A jeszcze lepsze było sprzedanie spólki gminnej Bartoszowi Walczakowi za 15tyś.i to na raty. I nagle PRmotion dostaje zlecenia za setki tys pln. Jaki zbieg okoliczności. KUR...... gdzie my żyjemy. Gminne pieniądze są rozdawane kolegom. tyle w temacie
  ~ do wrzesnien 2008
  8 miesięcy temu ocena: 33%  201
  Partnerka burmistrza pracuje w Urzedzie, a Córka Pani Kasi pracowała w szkole w Wilkowyi! Nie czujesz, ze tutaj jest jakas kompletna hipokryzja w ugrupowaniu Kaski Szymkowiak?? Oni o tym milcza tak tylko jak sie da, a krzycza, na Adama i ze on zatrudnia po znajomosci! Chore i pełne hipokryzji...
  ~ wrzesień 2018
  8 miesięcy temu ocena: 78%  200
  Franek, a gdzie pracuje partnerka Pana Burmistrza ?Możesz mi odpowiedzieć, bo nie wiem.
  ~ dxxdxdxddxxx
  8 miesięcy temu ocena: 53%  199
  Gdzie pracowazła corka Pani Kasi ? Nie czasem w szkole w WIlkowi? Nie cierpie hipokryzji:(
  ~ wyborca
  8 miesięcy temu ocena: 59%  198
  We wrześniu święto emertya w JOK czemu nie? było śmiesznie dobrze że się nie połamali
  ~ Taka prawda
  8 miesięcy temu ocena: 44%  197
  Dlaczego te miernoty referendalne gadające bez przerwy o pieniądzach i marzący o tym aby dopchać się do władzy jak Jurek Walczak, pchają się do Jarocina a nie do Kotlina, Jaraczewa, albo do Żerkowa ? Wiecie, dlaczego? Jarocin zarządzany przez Pawlickiego jest bardzo dobrze poukładany i dobrej kondycji, dlatego właśnie tu chcieliby się dorwać do gminnej kasy. Nie pójdą do Kotlina i innych ościennych gmin boi po co? Do roboty i problemów z tym bałąganem jaki tam jest. Marazm i stagnacja z powodu brako dobrych zmian.
  ~ błazenada
  8 miesięcy temu ocena: 73%  196
  Jarocin jest tak poukładany że można wyciągać gminną kase i zadłużać miasto do woli. Ciekawe gdzie będzie pawlicki jak w 2019 bedzie trzaba zacząć spłacać obligacji? Będzie kandydował do sejmu z Gowinem. Ludzie przejżyjcie na oczy wkońcu
  ~ Mattttys
  8 miesięcy temu ocena: 65%  195
  Były przed blokiem drzewa I trawa, teraz jest beton, a już niebawem ruch miejski. Chciałbym podziękować Panu Pawlickiemu za tak "wspaniały" widok przed okniem, nikt nawet nie zapytał o zdanie mieszkańców .
  ~ Ty Mattttysie
  8 miesięcy temu ocena: 38%  194
  Pytał - wszyscy sie zgodzili a tylko jeden referendysta sie wyłamał - to ty !
  ~ kol
  8 miesięcy temu ocena: 66%  193
  Ciekawe kto spłaci zadłużenie Jarocina.W ciemnych kolorach to widzę. Obym nie dożył czasu,że Jarocin będzie niewypłacalny i wchłonie nas Pleszew albo inny powiat.
  ~ do balcer
  8 miesięcy temu ocena: 71%  192
  to chłopie poczytaj jak np. wrzesnia, środa czy inne gminy pozyskują środki zewnętrzne ale nie obligacje czy kredyty w wysokości nawet 95% inwestycji. Tylko z taki pieniędzy trzeba się skrupulatnie rozliczać.
  ~ balcer
  8 miesięcy temu ocena: 20%  191
  kolejny ekonomista, który nie rozumie, że kapitał obcy to często jedyna możliwość na sfinansowanie inwestycji. pokaż gminę/powiat który wyłącznie ze środków własnych finansował inwestycje. nie pokażesz, bo nie ma. poczytaj chłopie o podstawach, bo widząc to idiotyczne, dylatanckie pieprzenie o długu tylko potwierdza się ŻADNĄ wiedzę o finansach i ekonomii u przeciętnych Kowalskich
  ~ do "kol"
  8 miesięcy temu ocena: 55%  190
  Albo Wilkowyja :)))
  ~ Strażak z Wilkowyi
  8 miesięcy temu ocena: 41%  189
  Może Jurek Walczak, tak bardzo się pcha do rady miejskiej i do władzy, ale nikt go nie zachciał i nie wybrał ostatnio. Pewnie się pcha tam bo chce pospłacać te kredyty. Kłamcy nie powinni miec wstępu na listy wyborcze. Kim ta Szymkowiakowa się otoczyła? I ona wierzy w to że wygra? Niemożliwe.
  ~ Gerard O.
  8 miesięcy temu ocena: 37%  188
  Za Adamem Pawlickim stoją jego czy i dokonania dla nas mieszkańców. W Warszawie obiecują że będzie kanalizacja robiona. U nas w gminie każda wioska jest skanalizowana. My z Jarocina jesteśmy w innej epoce samorządowej dzięki Adamowi Pawlickiemu z pracownikami, a przede wszystkim dzięki odważnym radnym z Ziemi Jarocińskiej, którzy są odważni i potrafią odważnie iść do przodu.
  ~ zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
  8 miesięcy temu ocena: 80%  187
  odważni radni z ZJ. banda bezkręgowców bez własnego zdania.Kto ci mózg wyprał kolego??? Przecież przed każdym głosowaniem mają obowiązkowe zebranie z Pawlickim na korytarzu hahahahaha i wtedy się dowiadują jak glosować. kanalizacja i drogi są specjalnie robione zeby kase wyciągać z gminy. Zobacz kto wykonuje te prace wszsytkie i z jakimi opóźnieniami. DROBUD zarabia na tych wszystkich inwestycjach Pawlickiego
  ~ Do ~ www
  8 miesięcy temu ocena: 83%  186
  Do ~www Nie sztuką jest inwestować na kredyt. Kup sobie wille, albo apartament w Warszawie, do tego drogi samochód ( to nic że drogi niepotrzebny ale co tam), Zwiedzaj świat, rejs dookoła świata, kup sobie jacht i stadninę koni, a TWOJE DZIECI NIECH SPŁACAJĄ KREDYTY, KTÓRE NA TO WSZYSTKO ZACIĄGNIESZ. Zobaczysz wtedy jaki będziesz miał u nich szacunek.
  ~ anna
  8 miesięcy temu ocena: 65%  185
  Dla mnie nic nie zrobil odwazni radni ci ludzie nie wiedza nad czym glosuja Gerard O nie rozsmieszaj
  ~ wrzesień 2018
  8 miesięcy temu ocena: 68%  184
  Do www a wiesz, że Ty jako elektorat Pana Pawlickiego, wystawiasz jemu świadectwo.
  ~ www
  8 miesięcy temu ocena: 35%  183
  do "!": ty byś pewnie rządził tak żeby nie robić nic, wtedy miasto by się nie zadłużało wcale, co za pojeb
  ~ !
  8 miesięcy temu ocena: 70%  182
  Zadłużanie Jarocina to jego najważniejszy najgłupszy wyczyn.
  ~ wyborca który pójdzie do wyborów
  8 miesięcy temu ocena: 39%  181
  Prawda jest jedna, nie ma alternatywy do Ziemi Jarocińskiej. Sam poziom konwencji mówi sam za SIEBIE.
  ~ wyborca
  8 miesięcy temu ocena: 0%  180
  Szczególnie piosenka na zakończenie konwencji mówi o jej poziomie. W rockowym Jarocinie króluje disco-polo. Tragedia.
  ~ Inni nie mają nic do zaproponowania oprucz odrobiny kawy
  8 miesięcy temu ocena: 35%  179
  Nikt nic lepszego nie zaproponował i nie pokazał. Może Kardach z Kycią coś dla Kasi wymyślą ? :-) Niech pokażą co potrafią oprócz szkalowania przez durnego wkręconego Jurka z Bagien. Kłamczucha i oszusta.
  ~ Ernest
  8 miesięcy temu ocena: 77%  178
  Populizm i emeryci na listach wyborczych. Żałosny spektakl z udziałem disco polo. Gdzie schowali Kaźmierczaka?
  ~ Obietnice PSL
  8 miesięcy temu ocena: 37%  177
  Nikt ci tyle nie naobiecuje co sołtysowa z Wilkowyi . Patryk Jaki to przy niej Pikuś . Jej program wyborczy przedstawiony na fejsbuczku jest taki wielki że pewnie sama nie wie co i komu naobiecywała .
  ~ Wyborcy z okręgu
  8 miesięcy temu ocena: 65%  176
  Ja jestem spokojny o przyszłość gdyż ponownie o mandat radnego ubiega się tytan pracy samorządowej, samodzielny radny który zawsze ma swoje zdanie, społecznik, człowiek wielkiego serca, katolik Maciej Śledzianowski
  ~ KSU jest najlepsze.
  8 miesięcy temu ocena: 72%  175
  Wczoraj byłem na ZA-JE-BI-ST-YM koncercie na terenie jednostki wojskowej zorganizowanym przez powiat jarociński. Wchodząc na teren jednostki zauważyłem wielki bilbord Adama i zastanawia mnie czy powinien on tam w ogóle być. Wydaje mi się że jest to teren jednostki wojskowej, a Wojsko Polskie powinno być apolityczne.
  ~ Jacuś
  8 miesięcy temu ocena: 46%  174
  Szczepaniak ty piszesz te durne komentarze?
  ~ strażak z Wilkowyi
  8 miesięcy temu ocena: 43%  173
  Co by n ie powiedzieć Adam jest Wielki. Po co reszta startuje. Surdukowski wiadomo statysta, który w ostatnich wyborach samorządowych miał 15 głosów :-) i idzie po to aby zrobić komuś na złość. Szymkowiakowa że się dała otumanić przez pełnych nienawiści referendalnych frustratów to się dziwię bo myślałem że jest bardziej cwana i ogarnięta. Nawet straż w Wilkowyi jej nie potrze oprócz starszego Grajka.
  ~ poldek
  8 miesięcy temu ocena: 38%  172
  Taka prawda. Tylko się ośmieszy, a nikt z tych referendalnych się nie odważył bo wiedzą że nie mają szans
  ~ kloc
  8 miesięcy temu ocena: 64%  171
  W zadłużaniu gminy.
  ~ anna
  8 miesięcy temu ocena: 76%  170
  Wielki w czym
  ~ czy to jest jakieś oszustwo?
  8 miesięcy temu ocena: 46%  169
  jak to jest że kandydat Drzazgi z listy PIS kręcił w sobote watę cukrową u Katarzyny Szymkowiak?? Czy mieszkańcy są oszukiwani przez Drzazgę jego PIS i cały ten zielony PSL???
  ~ maciek
  8 miesięcy temu ocena: 75%  168
  Wyborco-Chrześcijaninie- Człowieku o prawym sercu - nie daj się omamić wilkom w owczych skórach.
  ~ Jurku
  8 miesięcy temu ocena: 22%  167
  Powiedział Wilk w owczej skórze. Może kłamca Jurek filar kandydatki z PSLu w owczej skórze komitetu wyborczego wyborców :-)
  ~ Mieszkaniec
  8 miesięcy temu ocena: 43%  166
  A kto "zaszczycił" spotkanie Katarzyny Szymkowiak i jej komitetu ? ... Ano sama Andżelika Móźdźanowska która za posadke gładko przeszła z PSL do PIS ale jak widać nie do końca . A co zrobiła do tej pory pani Szymkowiak w Wilkowyi dla mieszkańców jak ją wybrano na powrót do Rady Miasta ? Bo naobiecywała dużo :))
  ~ Wyborca
  8 miesięcy temu ocena: 78%  165
  Krok w lepszą przyszłość Pawlickiego, bo na pewno nie moją, nie mojego sąsiada, ani 99% mieszkańców Jarocina. Lepsza przyszłość tylko kolesiów Pawlickiego i jego samego.
  ~ anna
  8 miesięcy temu ocena: 74%  164
  Dokladnie dla mnie nic nie zrobil swoimi decyzjami zniszczył mi zycie krzywda ludzka zawsze bokiem wychodzi im wyzej wejdziesz z wiekszy hukiem zlecisz wszystko do czasu
  ~ wrzesień 2018
  8 miesięcy temu ocena: 79%  163
  Też wyborca. Mieszkam w Jarocinie i nie widzę w moich okolicach "kroku w przyszłość" . Zgadzam się ze stwierdzeniem, że ten krok Pana Burmistrza jest skierowany do nielicznych.
  ~ wrzesień 2018
  8 miesięcy temu ocena: 74%  162
  Też wyborca. Mieszkam w Jarocinie i nie widzę w moich okolicach "kroku w przyszłość" . Zgadzam się ze stwierdzeniem, że ten krok Pana Burmistrza jest skierowany do nielicznych.
  ~ Też wyborca
  8 miesięcy temu ocena: 32%  161
  Chyba że nie mieszkasz w Jarocinie ani w gminie to "kroku w przyszłość " nie doświadczysz . Zresztą są i tacy malkontenci jak ty że im nie dogodzisz . Ja jestem zadowolony !
  ~ Razem
  8 miesięcy temu ocena: 33%  160
  Doskonała konwencja ! Gratuluję ! Wiadomo na kogo będziemy głosowali. Alternatywy nie ma. Adam Pawlicki i Ziemia Jarocińska
  ~ Bulgot
  8 miesięcy temu ocena: 40%  159
  Na szczęście psy choć szczekają nie zrządzają gospodarstwem i na zarządzaniu się nie znają - ale go pilnują i to się ceni. Obszczekiwanie obcych to ich norma i za to dostają ochłapy i to też norma! To co tu wyszczekują przeciwnicy Adama to tylko biedne skomlenie i wycie z bezradności do księżyca. I w Jarocinie to też norma!
  ~ dp referendystow
  8 miesięcy temu ocena: 33%  158
  ojeju, a psy to złe zwierzęta? wg mnie nie, są wierne, ale faktycznie szczekają! To taka przenosnia, powinnienes wiedziec, co to przenosnia z lekcji jezyka polskiego! Szczury, to tez była przenosnia. Uciekaja jak szczury, a nie dosłownie! To sie jeden i drugi poobrazali! Poza tym wy tez nie jestescie idealni, widzicie błedy Pawlickiego, ale swoich nie! Poza tym czasem, trzeba wziąć kredyt innej mozliwosci, w tym biednym Panstwie, zeby cos wyremontowac nie ma!
  ~ wrzesień 2018
  8 miesięcy temu ocena: 79%  157
  Twój komentarz świadczy o całkowitym braku kultury. Można Panu Adamowi pogratulować takiego elektoratu. Nazywając przeciwników psami to norma Ziemi Jarocińskiej i tak jak piszesz, że przeciwnicy dostają ochłapy. Zgadzam się z tym, bo liczą się tylko Ci przyklaskujący i pozwalający się bogacić jednostkom. I to dla tych jednostek jest też skierowany ten krok w przyszłość. Reszta jest tylko dla oddania głosu, żeby Pan i Władca wygrał a za to dostaną ochłapy.
  ~ Olga
  8 miesięcy temu ocena: 45%  156
  Kardach z Kycią nie jest w stanie zorganizować czegokolwiek co dorastałoby do pięt tego co robi Ziemia Jarocińska. Dobra robota i bardzo dobra konwencja pełna merytorycznych pomysłów i energii ! Brawo
  ~ do wrzesniej 2018
  8 miesięcy temu ocena: 17%  155
  Jedno wiem na pewno Ty na pewno nie jestes na wysokim poziomie, bo nikt na wysokim poziomie, nie jest aż tak butny i zarozumiały....pisząc takie rzeczy pokazujesz brak poziomu..
  ~ wrzesień 2018
  8 miesięcy temu ocena: 78%  154
  Nie znam Pana Kardacha ani Pana Kyci, sądzę, że oni mnie też. Nieraz tak sobie myślę, że chętnie bym z nimi podyskutowała. Ale podejrzewam, że Oni pewnie są na poziomie o wiele wyższym, niż stopy członków czarnej Ziemi Jarocińskiej. Wniosek z tego, że nie mają do czego dorastać.
  ~ Czas na zmiany! Pawlicki aut
  8 miesięcy temu ocena: 66%  153
  Jestem pewien, że Jarocinowi potrzeba kogoś nowego u steru. Pan Pawlicki Niech zajmie się rodziną.
  ~ Do "aut"
  8 miesięcy temu ocena: 38%  152
  Okręt płynie jak należy , więc nie ma potrzeby zmieniać kapitana !!!
  ~ KORDIAN
  8 miesięcy temu ocena: 60%  151
  HaHa przecież ciemne masy i tak na niego zagłosują. Kiełbasa wyborcza tam i tu. Spółki gminne organizują festyny koncetry itd., a na nich oczywście Pawlicki z bananem na twarzy. Za darmo reklama.
  ~ Nie dla Pawlickiego!!!
  8 miesięcy temu ocena: 68%  150
  PAwlicki pięknie rysuje SWOJĄ przyszłość. KORYTO PLUS!!!
  ~ Do "Kordian"
  8 miesięcy temu ocena: 50%  149
  Ciemna masa to może i ty jesteś Kordian wię nie obrażaj hultaju innych jak ciebie nie obražają
  ~ Komuszata ekipa medialna spod znaku koniczynki.
  8 miesięcy temu ocena: 89%  148
  A komuchy z portalo-gazetkizsabotowały transmisję live i teraz nawet dupy nie ruszyły żeby naprawić swój błąd podkładając brakujące audio. Nawrocki wstydź się.
  ~ Mieszkaniec
  8 miesięcy temu ocena: 43%  147
  Tylko burmistrz Pawlicki może dokończyć dzieło rozwoju miasta . Nie przeszkadzajmy mu !
  ~ anna
  8 miesięcy temu ocena: 65%  146
  Oby juz nigdy Pawlickiego i jemu podobnych
  ~ Gach
  8 miesięcy temu ocena: 86%  145
  To Jarocin się rozwija buahsha. Jedź człowieku do środy Wrześni czy Sremu i z obacz co to rozwój chyba że juz tam jezdzisz do roboty a tu głupoty piszesz.Moze kolejna spoleczke Pan burmistrz stworzy i prezesika za gruba kase. ON KSZTAŁTUJE NAM PRZYSZLOSC OD KILKUNASTU LAT ILE NOWYCH MIEJSC PRACY.W JAROCINIE I ILE LUDZIE TAM ZARABIAJĄ. BUDUJEMY na ktedyt za pieniadze mieszkancow drigi ktore kosztuja nas jak autostrady przywoźą nam smieci ze wszystkich okolic z nych gmin ktorych nikt nie chcial. Woda słabej kakosci najdrozsza w Polsce to jest rozwój ?Nie dziwie sie ze ludzie nie chodza na wybory bo wybór miedzy dzuma a cholera to z s den wybor
  ~ Dzien dziadka i babci w joku
  8 miesięcy temu ocena: 78%  144
  Masakra przeciez te babcie i ten Pan ktory tańczył z przodu w okulurach blisko 80tki ledwo po schodach wchodzą a co oni mają dla mieszkańców zrobić? Gdzie sa mlodzi ludzie i zapał? Pawlicki czy dla Ciebie liczy się tylko to zeby jeszcze byli wstanie zagłosować na sesji wg dyktanda? Bo na co oni mają siłę? Walczak Bartek tak super widać chęć dzialania i powinno byc wiecej takich osób.. niestety ale kandydaci do rady miejskiej przerażają tak jak ktoś niżej pisał 70-75 lat a podobno mazurek powinien dawno nie pracować..
  ~ wrzesień 2018
  8 miesięcy temu ocena: 90%  143
  No wiesz, masz racje ma chęć do działania. Kiedyś go widziałam jak pyry sprzedawał tam u tego Pana przy rowku. Dobrze mu to szło, więc może się tam realizować.
  ~ Łapiesz teraz? Nie przyrównuj menadżerów z zarządu powiatu i szpitala do drużyny Adama Pawlickiego
  8 miesięcy temu ocena: 39%  142
  Bo rada miejska to rada mędrców czyli połączenie doświadczenia związanego z wiekiem i młodości może mniejszego doświadczenia ale większej kreatywności. A do zarządzania (burmistrzowie, wyższy szczebel kierowniczy w urzędzie i szczebel menadżerski w firmach) potrzeba ludzi w średnim wieku czyli kompromisu doświadczenia i kreatywności. I tak jest skonstruowana drużyna wizjonera i prawdziwego lidera Adama Pawlickiego. Radny jak sama nazwa wskazuje radzi, a nie zarządza
  ~ Ap
  8 miesięcy temu ocena: 54%  141
  Mieszkańcy Mieszkowa i Cielczy to tiry wrócą na wasze drogi bo burmistrz będzie budował łącznik 11 i12 .Tego chcecie?
  ~ Niezły z ciebie baran !
  8 miesięcy temu ocena: 50%  140
  Przecież cały czas jeżdżą, tyle , że nie te co śmigają na Katowice, a te co na Leszno i Wrocław. No i jak jadą to pchają się w miasto, a jak będzie łącznik to od razu przy Walcerku odbiją w prawo i tyle !!! Zobacz prezentację kandydata z PIS, która była przy Walcerku i ile w ciągu 7 min przejechało samochodów w tym ciężarowych !!!
  ~ Prawdziwy gospodarz jest tylko jeden. Adam Pawlicki.
  8 miesięcy temu ocena: 43%  139
  Najważniejsze że ten program wyborczy jest prezentowany przez osobę Adama Pawlickiego. Osobę która jest wiarygodna. Wiarygodna dotychczasowymi dokonaniami. Oczywiście pieski referendalne zaraz zaczną ujadać. Ale ranking Rzeczypospolitej pierwsze miejsce w Polsce w inwestycjach jest nie do podważenia.
  ~ wrzesień 2018
  8 miesięcy temu ocena: 87%  138
  To nie tylko Rzeczpospolita pisała, ale sam Pan Burmistrz głosił, że wyprzedziliśmy Bank Światowy i Barcelonę. Dobrze mówił , bo Bank Światowy nie ma takich długów co Jarocin, a Barcelona nie buduje tak krótkich a drogich łączników.
  ~ Kajda
  8 miesięcy temu ocena: 66%  137
  Śmiechu warte,nawet nie umie się poprawnie wysłowić,te nasze słońce narodu.
  ~ Rondo na wrocławskiej im. Kostki z ekipy Martuzalskiego z budżetu obywatelskiego. Łehehe.
  8 miesięcy temu ocena: 67%  136
  Mikołaj Kostka umiał pięknie gadać. Tylko z tego pięknego gadania nic nie wynikało.
  ~ Temida
  8 miesięcy temu ocena: 51%  135
  Pawlicki zapowiada robimy krok w przyszłość a starosta Grobelny wice Mirosła Drzazga i Martuzalski zaatakowali w brzydki sposob na FB To co zrobili ci panowie to obrzydliwe, czyżby program Drzazgi, Grobelnego z PSLu i Martuzalskiego miał tylko jeden punkt: donosić do prokurat Słuchając co na fejsie wczoraj Drzazga wygadywał z Grobelnym z PSL (KSzymkowiak też PSL) i Martuzalski to mozna zwymiotować. Panie Drzazga, panie rzeczniku Szczepaniak, panie kontrolerze(z Witaszyc) z powiatu dlaczego na fejsie tak odważnie nie powiecie o waszej sprawie? czekacie aż wszystkie gazety i media o tym napiszą i powiedzą? Jak to się teraz czujecie ? a pan panie prezesie czy starosto Grobelny, nic pan nie ma do powiedzenia w sprawie Drzazgi, Szczepaniaka i kontrolera powiatowego? i sekretarza Jana Bartczaka? a może pan Martuzalski namówi członków zarządu i na fejsie odważnie wszystko ludziom powiecie? Dam wam jedna radę i uczcie się: od błota są brudne ręce więc nie należy nim rzucać
  ~ anna
  8 miesięcy temu ocena: 67%  134
  Wiekszosc w Jarocinie co zasiadaja na stolkach bo nie rzadza rządzic trzeba umiec pewnie sa poumaczani w gownie w ten czy inny sposob po latach wdzystko ujrzy swiatlo dzienne
  ~ Jest na to paragraf w KK
  8 miesięcy temu ocena: 64%  133
  Niech ktoś w końcu ruszy dupę i się weźmie za tych pomawiaczy.
  ~ ABC
  8 miesięcy temu ocena: 67%  132
  Miejmy nadzieję że Ci wszyscy funkcjonariusze, którzy nie mają kręgosłupa moralnego i pozwalają politykom uprawiać te szopki kiedyś za to odpowiedzą. Kiedyś albo teraz bo nie tylko jedna służba jest w Polsce. Hahaha
  ~ Art 231 przekroczenie uprawnień z motywów politycznych, nadużycie władzy. Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy
  8 miesięcy temu ocena: 63%  131
  CBA, PROKURATURA I ZARZAD POWIATU TO WSZYSTKO FUNKCJONARIUSZE PUBLICZNI.
  ~ do Qwert
  8 miesięcy temu ocena: 37%  130
  Jarocin pięknieje - aż żal że nie wszyscy chcą to zobaczyć :)
  ~ anna
  8 miesięcy temu ocena: 33%  129
  Jarocin zawsze byl piekny lata do tylu tez jak sa pieniadze z Unii kazdy glupi zrobi
  ~ Qwert
  8 miesięcy temu ocena: 65%  128
  I tylko Jarocina będzie żal...
  ~ Ad
  8 miesięcy temu ocena: 36%  127
  Obecny burmistrz jako jedyny ma jaja żeby rządzić tym miastem, jest na bieżąco i nie ma w tej chwili nikogo, kto mógłby mu zagrozić. Pogódźcie się z tym i przestańcie go obrażać.
  ~ wyborca
  8 miesięcy temu 126
  do Nie głosuj - nie musisz Każdy sądzi po sobie.
  ~ Nie głosuj - nie musisz :)
  8 miesięcy temu ocena: 41%  125
  Ty byś wybudował za 4 mln ? Jakby to była taka prosta budowa to by Budimex pola nie oddał . Ale rozumiem żeś przeciwnik burmistrza i musisz tak pisać , bo masz przyobiecane miejsce przy korycie
  ~ Nie będę głosował na ZJ
  8 miesięcy temu ocena: 71%  124
  No wybudować 3 km łącznika za 40 mln zł, to trzeba mieć jaja, napiszę więcej: to nawet więzienia nie można się bać a co dopiero BOGA !
  ~ Jarociniak
  8 miesięcy temu ocena: 38%  123
  Jak widzę jak zmienia się Jarocin , jak powstają nowe drogi , chodniki , ścieżki rowerowe , jak bardzo się zmienia park , pałac , alejki to jestem dumny że mam takiego burmistrza , na którego głosowałem zresztą i z przyjemnością zagłosuje raz jeszcze :) !
  ~ jacekpl
  8 miesięcy temu ocena: 33%  122
  Wielka lepsza przyszłość w Kraju ,gdzie po okupacji i niszącek wojnie nastąpił wielki chaos , gdzie kraj był na poziomie trzeciego świata ,jak to możliwe że teraz są w G20 i pędzą do przodu o jakim państwie piszę , wspomni o tym film i o welkim sąsiedzie który postawił na rozwój i jak zmienił się w ciągu 30 lat. A jak Nasz Kraj przy nich wygląda . https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?...
  ~ ooo
  8 miesięcy temu ocena: 83%  121
  O matko:-( co tam robi ta krzykliwa nauczycielka z dwójki!!!!! To jakaś porażka.
  ~ wrzesień 2018
  8 miesięcy temu ocena: 89%  120
  Tonie porażka to elektorat Pana Burmistrza. Jak to mówią, ludzie się dobierają.
  ~ Tomasz
  8 miesięcy temu ocena: 85%  119
  Beznadziejna nauczycielka
  ~ gibas
  8 miesięcy temu ocena: 74%  118
  Czy ten cały Gibasiewicz to on ma wszystkich w domu czy Adaś zamieszka w Odolanowie jak taki dureń może zajmować takie stanowiska
  ~ A co wolałbyś platfusie Zadroznego w zgo i Kuterę z joku z wyrokiem z ekipy platfuska Stasia?
  8 miesięcy temu ocena: 50%  117
  Do pięt mu nie dorastasz, piętaszku.
  ~ Jula
  8 miesięcy temu ocena: 72%  116
  - u Pawlickiego może. W Odolanowie jest spalony ,więc w jarocinie zrobi wszystko co każe mu pryncypał czyt . ,,wódz''
  ~ Łeno
  8 miesięcy temu ocena: 43%  115
  Ale i tak najlepszy był Raś
  ~ heh
  8 miesięcy temu ocena: 71%  114
  Dobre. Może zagłosuje na niego jego rodzina .
  ~ MACIEJ
  8 miesięcy temu ocena: 40%  113
  Wyborcy - katolicy - nie wierzcie w Kasine obietnice - wody w wino nie zamieni . Zaprawde powiadam wam ...
  ~ Kumasz?
  8 miesięcy temu ocena: 67%  112
  Żabol przestań się na tym portalu wymadrzać, bo od tych twoich "mądrości" rzygać się chce.
  ~ wrzesień 2018
  8 miesięcy temu ocena: 63%  111
  Tak postaram się, usłucham Cię i zagłosuję na Panią Szymkowiak
  ~ do wrześień 2018
  8 miesięcy temu ocena: 59%  110
  Postaraj się promować uczciwość - dobrze ?
  ~ wrzesień 2018
  8 miesięcy temu ocena: 61%  109
  Jak byś dobrze przeanalizował wszystkie fakty to byś miał inne zdanie na ten temat, ale wiem, że Ty tego nie zrobisz. Tak nie zrobisz, bo nie należysz do osób, które przeszkadzały bo miały inne zdanie, lub się nie ugięły bo miały swoje zdanie. Może nie musisz analizować , bo jesteś dobrze zorientowany, tylko musisz walczyć, bo czujesz zagrożenie. Napisałabym Ci jeszcze więcej, niestety nie mogę, bo już jestem obserwowana i obrzucana.
  ~ do "wrzesień 2018
  8 miesięcy temu ocena: 50%  108
  a za co wyrzucono ja z Rady Miejskiej - za prawdę ?
  ~ wrzesień 2018
  8 miesięcy temu ocena: 61%  107
  Ale kłamstwo w prawdę przemieni.
  ~ maciek
  8 miesięcy temu ocena: 72%  106
  Wyborcy - chrześcijaninie, drogie łaczniki,postkomunistyczni ,popeowi radni,wszelkiej maści cwaniaczki - to jest otoczenie burmistrza.Pozdrawiam samodzielnie myślących.
  ~ PSL = aut !!!
  8 miesięcy temu ocena: 36%  105
  Mam przez to rozumieć że za rozwój miasta zapłacisz droższym wywozem śmieci ? No prosze cie ... naprawde tak podrożeją ?:))) Pawlicki dał sie poznać jako bardzo dobry gospodarz , tymczasem jego konkurentka z tego że ją wyrzucono z Rady Miejskiej . Ja nie chce żeby miastem rządziła taka osoba !
  ~ Janek
  8 miesięcy temu ocena: 100%  104
  W czym dobra?
  ~ wrzesień 2018
  8 miesięcy temu ocena: 68%  103
  Wyborco, ten katering to była dobrze przemyślana i rzucona kłoda pod nogi Pani Szymkowiak. To nie był przypadek.
  ~ wrzesień 2018
  8 miesięcy temu ocena: 69%  102
  Masz rację wyrzucono, bo już wtenczas ktoś zauważył, że jest dobra i będzie stanowić zagrożenie.
  ~ Ty
  8 miesięcy temu ocena: 68%  101
  A chcesz żeby rządził ten co dolewał wody do piwa i skazany
  ~ Wyborca
  8 miesięcy temu ocena: 76%  100
  A ja chce żeby rządziła, poniosła kare za to co się stało, w przeciwieństwie do Pawlickiego, który bezkarnie pomiata ludźmi, wydaje mu się że jest Bogiem. Powiem więcej, gdyby Pani Szymkowiak robiła i głosowała tak jak chce tego Pawlicki, to sprawa z kateringiem nie ujrzałaby światła dziennego.
  ~ luksusowaaZJ
  8 miesięcy temu ocena: 74%  99
  Kompletna poczaawszy od braku konkretow poza darnowa komunikacja miejska , wiec pewnie podatkii po wybboraach za grunty poszybują w górę ☝ taak samo śmieci i woda. , kandydaci Pawlickiego to emeryci którzy nie maja swojego zdania , pytają na sesji jak. mają głosować , schowali Kaźmierczaka i Fiałkowskiego tak jak PIS chowa Macierewicza przed wyborami , i ta żenująca piosenka na koniec. ,, cytując Pawlickiego to będą pookazywac ze stać ich na taki luksuus ,, mam nadzieje ze glosy nie będą ookupione luksusową...
  ~ do Wrzesień 2018
  8 miesięcy temu ocena: 33%  98
  Pawlickiemu też rzucano kłody pod nogi . I to też nie był przypadek !!!
  ~ www
  8 miesięcy temu ocena: 50%  97
  luksusową to chyba ty ojebałeś, bo nawet pisać porządnie nie potrafisz
  ~ Mopsik
  8 miesięcy temu ocena: 69%  96
  Fijałkowski dawno poza gminą. A Kaźmierczak schowany, bo kto go lubi?
  ~ aga
  8 miesięcy temu ocena: 73%  95
  Jaca ale pogo objebałaś
  ~ Zdziwiony
  8 miesięcy temu ocena: 37%  94
  Co się stało że nie głosi swoich oszczerstw referendystka "Wrzesień 2018" ??? Zaspało sie ???
  ~ wrzesień 2018
  8 miesięcy temu ocena: 73%  93
  Dzień dobry Zdziwiony. Jestem, jestem. Jestem bardzo wesoła, bo wiesz, że wczoraj była szopka w JOKU. Wiesz, przy sobocie nie potrzebowałam telewizyjnej rozrywki, bo mi miejscowi zgotowali kociołek. Balanga jak u Cioci na imieninach. A co do oszczerstw to doskonale wiesz, że się z Tobą nie zgodzę. Ty masz racje bo bronisz swojego koryta, ja mam racje bo bronie interesu mieszkańców. Pozdrawiam, wskoczę do Ciebie później, zapukam napewno. Czekaj.
  ~ olo
  8 miesięcy temu ocena: 70%  92
  A to był kabaret? szkoda, że nie pojechałem bym się uśmiał do bólu. Jakie to ludzie mają fantazje. Mógł jeszcze obiecać most na rzece Warcie. A nie ma tej rzeki to ZJ zmieni koryto tej rzeki
  ~ Czekam Dropik co teraz napiszesz na FB.
  8 miesięcy temu ocena: 77%  91
  Kto kandyduje z list "lewicy", a pierwszy krzyczał "raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę"? Oczywiście Dropik, Obłuda i fałsz. Obrzydliwe to.
  ~ Czas Jarocina
  8 miesięcy temu ocena: 48%  90
  Słuchałem wczoraj Pawlickiego „biznesmen” z niego sprawny ale mówca słabiutki, polszczyzna słabo opanowana. Wybory niestety pewnie wygra bo konkurencja żadna a ekipa którą zaproponował na radnych gwarantuje mu pełne ich sterowanie.....
  ~ anna
  8 miesięcy temu ocena: 0%  89
  Mówca slaby sluchajacych tez ma słabych taki maja poziiom
  ~ Rondo na wrocławskiej im. Kostki z ekipy Martuzalskiego z budżetu obywatelskiego. Łehehe.
  8 miesięcy temu ocena: 40%  88
  Od pięknego gadania dróg, chodników, ścieżek rowerowych, sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, deszczowych, placów zabaw, boisk sportowych i pięknej parkowej zieleni NIE PRZYBEDZIE. A szczególnie ROND. Prawda Panie Kostka?
  ~ Kajda
  8 miesięcy temu ocena: 75%  87
  Zgadzam się z Tobą " Czas Jarocina",te słońce narodu nie umie się poprawnie wysłowić.
  ~ Broń mnie Panie Boże od zlotoustych typu Tusk
  8 miesięcy temu ocena: 60%  86
  Już taki jeden był co pięknie gadał. Kostka się zwał. Przerost formy nad treścią
  ~ Czas Jarocina
  8 miesięcy temu ocena: 73%  85
  Przede wszystkim jest sprawny w kredytowaniu wszystkiego...Matuzalski i Szałkowska albo nie mieli tyle odwagi albo mieli więcej odpowiedzialności...mówcami tez są słabymi szczególnie Martuzalski....
  ~ twoj nick
  8 miesięcy temu ocena: 28%  84
  Masz rację! Bo nikt nie jest idealny we wszystkim! On jest sprawny organizacyjnie i biznesowo, ale niezbyt dobry w przemówieniach! Ładnie to mówił Pan Martuzalski! Tylko mówił! Ładnie też mówiła i ładne fryzury miała Pani SZAŁKOWSKA! Natomiast czy w mieście coś zmienili????
  ~ Adaśko głosuj na swoich
  8 miesięcy temu ocena: 61%  83
  Głosuj na PSL - tam wszyćko jest przejrzyste i transparentne :)))
  ~ Anty
  8 miesięcy temu ocena: 74%  82
  Luksus? Dla kogo ten luksus? Bo nie dla mieszkancow! Jak mi ktory z tej ekipy zapuka do drzwi, to wyjdzie upocony i czerwony ze wstydu!
  ~ mieszkaniec
  8 miesięcy temu ocena: 42%  81
  przypomnij sobie to miasto sprzed 10-15 lat.....no chyba ze jestes tak młody ze nie pamietasz....w takim razie nie bedziesz mogł oddac głosu...albo jestes w takim wieku ze nie pamietasz bo juz skleroza dopadła....to miasto rozkwita...trzeba byc slepym zeby tego nie widziec
  ~ do "anty"
  8 miesięcy temu ocena: 37%  80
  Czy nie możesz pójść do Aquaparku ? Czy nie masz prawa zamieszkać na nowym osiedlu ? Czy zabrania ci ktoś iść do parku czy przejechać nowym łącznikiem lub ścieżką rowerową ? Kto ci naopowiadał bzdur że jak zagłosujesz na sołtyske to ci się żywot poprawi ?:))) Umiesz liczyć - licz na siebie i ciesz sie że burmistrz także i o tobie myśli .
  ~ Pytanie do wyborców
  8 miesięcy temu ocena: 52%  79
  Pytanie brzmi : czy Jarociniacy chcą żeby PSL i sołtyska z Wilkowyi rządzili miastem i gminą ???
  ~ Niech się uczy od luszczanowa
  8 miesięcy temu ocena: 56%  78
  A co zrobiła w wilkowyi? Nic. Zadnych pozyskanych dotacji żadnych inwestycji a tyle obiecała że z powatowych pieniędzy zrobi jak wygra
  ~ nn
  8 miesięcy temu ocena: 68%  77
  I wystąpił na imprezie miejscowy potentat prasowy. Właściciel Japika i gj. Jego prywatna gazetka w czterech artykułach opisywał to wiekopomne wydarzenie.
  ~ Jula
  8 miesięcy temu ocena: 79%  76
  To tak jak Gomółka - ,, nasze bohaterskie kury idą za przykładem kur radzieckich i niosą o 0,0001 jaj wiecej od kur zgniłego zachodu''
  ~ nn
  8 miesięcy temu ocena: 72%  75
  I SZŁUSZNY KIRUNEK MA NASZA PARTIA.
  ~ Jula
  8 miesięcy temu ocena: 78%  74
  To tak jak Gomółka - ,, stoimy o metr od przepaści - teraz robimy krok do przodu''
  ~ andrzej
  8 miesięcy temu ocena: 72%  73
  Na razie pilnują własnych interesów i kasy wyborcy trochę trzeba pomyśleć tu się buduje a w innych miejscach pełno dziur i bałagan ! kiełbasa wyborcza .
  ~ Olek
  8 miesięcy temu ocena: 27%  72
  Ziemia Jarocińska . Jest MOC
  ~ Wyborca
  8 miesięcy temu ocena: 38%  71
  Wyśmiewamo osiedlowe sołectwa Kaźmierczaka a teraz chcecie z Jarocina zrobić sołectwo Wilkowyja ? :)))
  ~ do "Ranczo Wilkiwyja"
  8 miesięcy temu ocena: 40%  70
  Ja ci nie ubliżam referendysto
  ~ Ranczo Wilkowyje
  8 miesięcy temu ocena: 78%  69
  A Pawlicki skąd jest?Sołectwo mamy od lat pacanie.
  ~ Będę głosował na ZJ
  8 miesięcy temu ocena: 40%  68
  Podobają mi się rozwojowe zmiany w Jarocinie. Nikt dotychczas nie budował mieszkań czynszowych, nie dbał o zieleń miejską, nie usprawniał na taką skalę ruchu w mieście.A to że wykonawcy zarabiają jest oczywiste. Przecież podatki płacą.
  ~ hjeh
  8 miesięcy temu ocena: 67%  67
  a komu kolegom?
  ~ hjeh
  8 miesięcy temu ocena: 42%  66
  no i to niektórych boli, chcieliby umoczyć swoje parszywe ryje w publicznych pieniążkach, a do nich nie dociera, że bycie burmistrzem nie polega na rozdawaniu gotówki mieszkańcom
  ~ PSL - NIE !!!
  8 miesięcy temu ocena: 38%  65
  Najbliższa przeszłość to czasy złodziejskiej prywatyzacji i uwłaszczania sie na mieniu społecznym przez PO i PSL . Chcesz żeby PSL rządziło się w Jarocinie ???
  ~ Czerwona Hydra podnosi łeb
  8 miesięcy temu ocena: 78%  64
  Wszyscy to widzą. To idzie PRZESZŁOŚĆ. U kogo na listach działacze Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (PZPR)? 30 lat po upadku komunizmu? Czy starcza sił na machanie chorągiewką? Kto kandyduje z list "lewicy", a pierwszy krzyczał "raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę"? Obrzydliwe to.
  ~ maciek
  8 miesięcy temu ocena: 81%  63
  Wyborcy -Chrześcijanie nie daj się nabrać na drogie łączniki,postkomunistycznych,popeowych radnych wszelkiej maści cwaniaczków otaczających Pana-to jest sitwa i koteria.Włączcie Bracia samodzielne myślenie,ostrzegajcie niezorientowanych
  ~ Masz odpowiedz !
  8 miesięcy temu ocena: 41%  62
  Czy Pawlicki pobudował osiedla dla znajomych ? Czy zbudował Aquapark i Hale Sportową dla siebie ? Czy odnowił pałac i modernizuje park dla znajomych ? Łącznikami też jego znajomi jezdżą ? Wykaż troch rozwagi zanum wyplujesz oszczerstwa !
  ~ Do Macka
  8 miesięcy temu ocena: 38%  61
  Ostrzegamy - przed wami i PSL !!!
  ~ Pomnij Gachu ...
  8 miesięcy temu ocena: 56%  60
  A za czyje pieniądze sołtyska Katarzyna chce budować ronda , drogi , ścieźki oraz organizować festiwale ?... Za swoje ???
  ~ Gach
  8 miesięcy temu ocena: 52%  59
  Za czyje pieniądze i ile kazdy prezesik w tych s poleczkach smiesznych Pawlickiego zarabia ?
  ~ Nie będę głosował na ZJ
  8 miesięcy temu ocena: 75%  58
  Niech powie dla kogo ta przyszłość: dla wąskiej grupy znajomków czy dla wszystkich mieszkańców gminy ?
  ~ Jula
  8 miesięcy temu ocena: 76%  57
  sopasdkaspdkaspo- ubliżasz gnoju! Ciebie nie tylko dupa boli ale i ozor od robienia lachy klice ZJ.
  ~ sopasdkaspdkaspo
  8 miesięcy temu ocena: 33%  56
  widzę śmieciu, że cię nadal dupa boli, myślisz, że jak wygra ktoś inny to będzie ci napychał kieszenie pieniędzmi???
  ~ Emerytalna przyszłość
  8 miesięcy temu ocena: 70%  55
  O czym wy mówicie jeśli wasi kandydaci z Ziemi Jarocinskiej do gminy w okręgu nr 3 pierwsza trójka ma razem 219 lat a wy innych na emeryturę wysylacie. Fałsz i obłuda
  ~ Nowy inwestor
  8 miesięcy temu ocena: 53%  54
  Sołtysowa zbuduje ci fabryke perfum - będziesz pachnieć :)
  ~ Młodzieżówka zj.
  8 miesięcy temu ocena: 73%  53
  Takie zestawienie kandydatów na listach wyborczych ZIEMI JAROCIŃSKIEJ. Przyganiał kocioł garnkowi. Pilarczyk Zdzisława - 75 lat, Nicke Janina - 69 lat, Krakowiak Jan - 72 lata, Gruchalski Romuald - 72 lata, Piasecka Anna - 72 lata, Dębska Lechosława - 75 lat, Tobolski Marek - 66 lat, Kuberka Tadeusz - 70 lat, Kowalczyk Edmund - 70 lat, Bauman Józef - 61 lat, Dorsz Barbara - 67 lat, Zegar Julian - 64 lata, Bajda Leszek - 60 lat, Wojciechowski Zdzisław - 68 lat, Dudkiewicz - 62 lata, Boruta - 61 lat, Maćkowiak Danuta - 59 lat, Kaganek Barbara - 59 lat. SAMI EMERYCI LUB ZA CHWILĘ NIMI BĘDĄ
  ~ no no no
  8 miesięcy temu ocena: 48%  52
  Kiedy konwencja "sołtyski"?
  ~ Kelnerze Hejterze latka lecą
  8 miesięcy temu ocena: 74%  51
  Ty Kelner też będziesz miał 50 lat. I co ci dało hejtowanie starszych ludzi? Idź przeproś Starostę. Tak po ludzku przeproś. Starczy Ci odwagi?
  ~ Młodzieżówka z PSL
  8 miesięcy temu ocena: 77%  50
  Kandydatka z PSL na burmistrza lat 50
  ~ Nie jestem farbowanym lisem.
  8 miesięcy temu ocena: 66%  49
  Po co ma to robić? Ziemianie zrobili to tylko dla siebie, żeby podrasować swoje ego. Ile osób oglądało transmisję? Tyle co kot napłakał. Szkoda czasu, energii i pieniędzy na taki zbytek. Jeśli musicie sobie coś udowadniać takimi spędami to wasza sprawa. robicie swoim członkom wodę z mózgu i myślicie że inni też się nabiorą.
  ~ ktoś
  8 miesięcy temu ocena: 68%  48
  Pani Szymkowiak nie będzie robić takiej szopki za pewne
  ~ 123
  8 miesięcy temu ocena: 52%  47
  hi hi hi pewnie wcale
  ~ Jarocin
  8 miesięcy temu ocena: 39%  46
  Brawo Panie Burmistrzu, wspaniała konwencja! Gratuluję
  ~ do Kelnera - hejtera
  8 miesięcy temu ocena: 69%  45
  Przeczytaj powyżej kelnerze jak twoi kumple wytykają wiek kandydatów ZJ . HIPOKRYTA !!!
  ~ Gamoń z forda
  8 miesięcy temu ocena: 65%  44
  Zibi nie męcz się
  ~ MO
  8 miesięcy temu ocena: 59%  43
  Sami emeryci,nawet milicyjni
  ~ Rodzic
  8 miesięcy temu ocena: 82%  42
  Mieszkańcy TBS z ul. Siedlemińskiej domagamy się oświetlenia i chodnika przy drodze naszych dzieci do szkoły nr 3 i sklepu bo skończy się to jakąś tragedią szczególnie w porze zimowej. Ulicą Siedleminską spaceruje wiele matek z dziećmi i wózkami!!! Przejście tam po zmroku to horror....
  ~ Trawa
  8 miesięcy temu ocena: 92%  41
  To samo dotyczy ulicy Sadowej. Czyli trasy tbs - dino, tbs - kościół, tbs - szkola trójka. Drogi wąskie a piesi nie mają się gdzie podziać. Do tego jeszcze tiry z nielegalnego składowiska trujących podkładów kolejowych...
  ~ Łysy ty gamoniu !!!
  8 miesięcy temu ocena: 50%  40
  Siedlemińska jest drogą powiatową i to właściciel tej drogi ma obowiązek dbać o tą infrastrukturę ! Jak o nią dba, widać to właśnie na tej ulicy - garb na garbie, dziura na dziurze, chodnika brak !!! Od wielu miesięcy gmina przekonuje zróbcie coś, zacznijcie projektować, planujcie tam prace ... i nic dosłownie grochem o ścianę. Powiatowcy jak zarżnęliście się finansowo i nie macie za co robić, oddajcie drogę gminie, to ta droga za chwilę będzie wyremontowana i z chodnikiem !!!
  ~ łysy
  8 miesięcy temu ocena: 67%  39
  To robota dla ziemian. Pobudowali lepianki w polu to niech drogi do nich zrobią.
  ~ To droga powiatowa
  8 miesięcy temu ocena: 53%  38
  Apel proszę skierować do członków zarządu powiatu z Jarocina ...
  ~ Małgosia M.
  8 miesięcy temu ocena: 65%  37
  Rekord 48 oglądających konwencję. Czyli żony które nie zostały zabrane na spektakl
  ~ PRalnia
  8 miesięcy temu ocena: 43%  36
  Ziwmianinie czesto macie nasz F5 ;)
  ~ Ziemianin
  8 miesięcy temu ocena: 47%  35
  1100 odtworzeń. Kiepsko ilu CIEBIE z cyferkami
  ~ gminnik
  8 miesięcy temu ocena: 72%  34
  "Na koniec było wspólne zdjęcie i piosenka o przyszłości, którą wszyscy kandydaci stowarzyszenia zaśpiewali pod przewodnictwem Pawła Zawiei, lidera zespołu Two Boys, który też jest kandydatem do rady miejskiej, ale z z listy SLD." W zasadzie ten fragment mówi o ekipie ZJ wszystko. Nic dodać, nic ująć.
  ~ Z siebie sie śmiejecie durnie
  8 miesięcy temu ocena: 40%  33
  Szałkoeska z PSL :)))
  ~ Król Julian i jego lewa czerwona ziemia
  8 miesięcy temu ocena: 52%  32
  Myślałem że już transmisja nie leci to usiadłem koło Agnieszki a tu klops. Już wszyscy wiedzą przeze mnie ze Zetjot = eselde. Adam przepraszam zdemaskowali nas
  ~ Yyy
  8 miesięcy temu ocena: 64%  31
  I prawicowy Dropik na listach SLD. Normalnie szał.
  ~ maciek
  8 miesięcy temu ocena: 68%  30
  Jeśli jest na liście sld to jest kimuch I tyle
  ~ Yyy
  8 miesięcy temu ocena: 67%  29
  taaak.... opalony to wizjoner przewiduje, planuje swoją przyszłość.
  ~ Xxx
  8 miesięcy temu ocena: 62%  28
  Przypomniał jak to zlikwidował prawie wszystkie publiczne przedszkola
  ~ Przyszłość Jarocina to Adam Pawlicki
  8 miesięcy temu ocena: 36%  27
  Adam Pawlicki musi wygrać z wiejską sołtyską z PSL - bo jak nie wygra to ona nam z Jarocina razem z referendystami drugą Wilkowyje zrobi . A nam tu sołectwa nie potrzeba !
  ~ anna
  8 miesięcy temu ocena: 0%  26
  Jesli Pani Szymkowiak jest wiejska Sołtyska a pan Pawlicki tez ze wsi
  ~ RK pierwszy sołtys i dobrze, bo to nie wstyd, a powód do chwały
  8 miesięcy temu ocena: 73%  25
  Idź pogadaj z Kaźmierczakiem o sołectwach. Pewnie pierwszy z nim za tym lataleś? Tak było?
  ~ Ech
  8 miesięcy temu ocena: 64%  24
  Taaak jasne.... A obecny burmistrz to niby z Paryża????
  ~ wsx
  8 miesięcy temu ocena: 70%  23
  Haha Jeszcze niedawno Kaźmierczak zrobił w Jarocinie sołectwa i wtedy wam to pasowało. Hipokryci porąbani.
  ~ nie za ma co
  8 miesięcy temu ocena: 75%  22
  Plose najlepsa gazeto we wsechświecie: https://obcyjezykpolski.pl/pol...
  ~ grubo
  8 miesięcy temu ocena: 68%  21
  Co dalej z zapowiadanym przez PIS pozwem w sprawie Masłowskiego i innych ?
  ~ Typuję, że uderzą w Drzazgę
  8 miesięcy temu ocena: 75%  20
  Masłowski po... Rewanż ziemniaków pewny.
  ~ Gach
  8 miesięcy temu ocena: 69%  19
  Od 20 lat to samo pitu pitu z którego nic nie wynika
  ~ Walet z Poznańskiej vel AS Volvo
  8 miesięcy temu ocena: 73%  18
  Dzisiaj siedziałem z opłacona zerkowska guo w podciagnietych porcietach i zapiętym guzikiem pod szyja. Adam kazał go dotowac bo jest pożytecznym idiotą
  ~ Andrzej bez szyji pozdrawia Gue
  8 miesięcy temu ocena: 72%  17
  Gua przemyslalem odepnij guzik
  R E K L A M A
  R E K L A M A