R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Społeczne
R E K L A M AB1 - JTBS
R E K L A M A

Pawlicki pisze list do mieszkańców: "Wasz burmistrz". "PSL szkodzi"

› Aktualności› Samorząd 11 miesięcy temu    9.08.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 84 ocen 24 / 21%
A A A
Tak podpisuje się burmistrz Adam PawlickiTak podpisuje się burmistrz Adam Pawlicki fot. Bartek Nawrocki

Jarocin. Gmina Jarocin. Burmistrz Jarocina. Samorząd Jarociński. Golina i Stefanów.

R E K L A M A

Burmistrz Adam Pawlicki rozesłał list do mieszkańców sołectwa Golina i Stefanów.

„Z mojej inicjatywy w Golinie zostanie wykonanych szereg inwestycji, o których chciałbym państwa poinformować, prostując jednocześnie fałszywe informacje, przekazywane przez niektóre osoby” - zaczyna.

 

Szef gminy nie wskazuje personalnie, o jakie osoby chodzi. Pisze za to o konkretnych zadaniach - między innymi budowie ul. Wojska Polskiego [ZOBACZ CAŁY LIST TUTAJ]. Gmina musiała unieważnić przetarg na inwestycję, bo najtańsza oferta - firmy Drobud - przekraczała zabezpieczoną kwotę o prawie 300 tys. zł.

 

„Zachodziła obawa, że tych środków nie uda się wygospodarować i nie będziemy mogli zrealizować oczekiwanej inwestycji, tym bardziej, że nie mamy żadnego wsparcia, ze strony mieszkających w Golinie radnych PSL-u szczebla gminnego, powiatowego i wojewódzkiego. Ich działania nie tylko nie pomagają, ale wręcz szkodzą gminie i powiatowi” - pisze Pawlicki i przypomina, że powiat nie zgodził się przekazać za darmo gminie dokumentacji związanej z łącznikiem dróg DK 11 i DK 12 [ZOBACZ TUTAJ].

 

Nie trudno zorientować się, że szef gminy pisze o radnym Marcinie Półrolniczaku, a także radnym powiatowym Karolu Matuszaku i sejmiku wojewódzkiego Janie Grześku. Póki co ze strony PSL nie ma w tej sprawie żadnego komunikatu.

W dalszej części Pawlicki pisze o kolektorze ściekowym, który ma ominąć Golinę,  a którym popłyną ścieki z miejscowych zakładów i rozpoczętej niedawno modernizacji stacji uzdatniania wody w Stefanowie. Burmistrz wspomina też o negocjacjach związanych ze sprzedażą terenu inwestycyjnego w Golinie, gdzie stanąć ma ubojnia drobiu [ZOBACZ TUTAJ]. Deklaruje, że samorząd rozważa możliwość alternatywnego dojazdu do tego terenu poprzez budowę drogi omijającej Golinę od południa.

„Wszystkie te działania mają na celu poprawę jakości życia mieszkańców Goliny i Stefanowa oraz sprawią, że uciążliwość przemysłu, który tu prężnie działa, będzie mniejsza – kończy Adam Pawlicki i podpisuje się „Wasz burmistrz”.

Radny Karol Matuszak, szef miejskich struktur PSL-u początkowo nie chciał komentować sprawy, twierdząc, że „nie widział listu”. Po kilku minutach oddzwonił jednak do naszej redakcji.

 

- Nigdy nie szkodziłem, nie szkodzę i nie będą szkodził mieszkańcom Goliny, a wręcz odwrotnie służyłem i będę służył naszej lokalnej społeczności i myślę, że mieszkańcy są o tym przekonani. Myślę, że pan burmistrz Pawlicki też wie o tym, że Karol Matuszak zawsze jak mógł, to pomagał wszystkim. Bardzo szanuję pana burmistrza Pawlickiego za to, co do tej pory zrobił w Golinie i wiem o tym, że chce zrobić więcej i mu w tym kibicuję – mówi radny Matuszak.

Do Jana Grześka nie udało nam się dodzwonić. W mediach społecznościowych radny skomentował podpis burmistrza. "Mamy nowe nazewnictwo urzędnika samorządowego" - napisał.  

 

Co o tym sądzicie? W tej sytuacji aż trudno uwierzyć, że ta kadencja rozpoczęła się od… koalicji Ziemi Jarocińskiej z lokalnym PSL i PiS [ZOBACZ TUTAJ].

Komentarz radnego miejskiego PSL Marcina Półrolniczaka – ZOBACZ TUTAJ

Sprawa budowy ulicy Wojska Polskiego jest przedmiotem gry pana burmistrza Pawlickiego z mieszkańcami naszego sołectwa od wielu lat. Podczas kampanii wyborczej w 2014 roku obecny burmistrz uważał to zadanie za priorytetowe i z wyborczych bilbordów zapewniał o natychmiastowym jego wykonaniu. Jeśli wykonanie tego zadania ciągnie się już 3 lata, to ja jako mieszkaniec i wyborca czuję się przez obecnego włodarza oszukany , to samo odczucie towarzyszy mieszkańcom naszego sołectwa. Podczas procedowania nad budżetem Gminy Jarocin na rok 2017, zgłaszałem wiele zastrzeżeń ale po rozmowach z mieszkańcami naszego sołectwa postanowiłem w głosowaniu poprzeć projekt tegorocznego budżetu, w którym budowa tej drogi znalazła swoją realizację. Następnie w lutym 2017 roku na zebraniu wiejskim jednogłośnie, na wiosek pana burmistrza, przekazaliśmy kwotę 100 tys. zł z funduszu sołeckiego. Zostaliśmy wtedy zapewnieni, że doczekamy się tej budowy jeszcze w tym roku. Kłamstwem więc jest twierdzenie, że radny Marcin Półrolniczak szkodzi tej inwestycji. Pan burmistrz Pawlicki ma zawsze we mnie wsparcie jeśli chodzi o realizacje inwestycji w sołectwie Golina i Stefanów i wielokrotnie się o tym przekonywał.

 

R E K L A M A
+ 5 głosów: 24 (21%) 19 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (84)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ mieszkaniec powiatu
  11 miesięcy temu ocena: 40%  84
  Nasz Pan burmistrz, jedynyny z władzy który o nas się troszczy. Podczas armagedonu ostatniej nawałnicy burzy i ulewy gdzie byli Ci z powiatu? Nic nie robili i nic nie pomogli. Tylko Adam Pawlicki Nasz Burmistrz się nami zainteresował. To prawdziwy człowiek, który nam służy, a reszta to tylko poszli do władzy po dodatkowe pencje
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Krasnoludek
  11 miesięcy temu ocena: 100%  83
  P. burmistrz pisze list, jeden z PSL-owców odpowiada ripostą na portalu Fb! Szkoda tylko, że p.Grzesiek odpowiada ogólnymi tekstami i myli niestety istotę sprawy- wypowiadając się na temat pozyskiwania funduszy, a nie wsparcia i pomocy w bezpłatnym przekazaniu dokumentacji dotyczącej dróg. Co na to inni PSL-owi działacze? Może jakieś konkretne kroki? Jaka będzie odpowiedź p. Burmistrza? Akcja toczy się dalej, a więc ciąg dalszy pewnie nastąpi... Może kiedyś doczeka się ekranizacji...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Xyz j
  11 miesięcy temu ocena: 71%  82
  Żałosny jest pan, panie burmistrzu.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kolo - olo
  11 miesięcy temu ocena: 88%  81
  A na zdjęciu Zatroskana twarz męża opatrznościowego - koń by się uśmiał
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ G.P.
  11 miesięcy temu ocena: 81%  80
  Jest złota myśl: "Jeżeli udało ci się kogoś oszukać, to nie dlatego że ten człowiek jest głupi, tylko dlatego, że otrzymałeś więcej zaufania, niż jesteś wart" . Przy nabraniu kogoś pierwszy raz można powyższą maksymę uznać za prawdziwą, ale jak ktoś daje się nabrać kilka razy z rzędu przez tą samą osobę to jak myślicie, dlaczego tak się dzieje ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  ~ Sitwa rządzi w gminie
  11 miesięcy temu ocena: 93%  79
  No niestety ale wyborcy gminy Jarocin są specyficzni, delikatnie pisząc.
  ~ pola
  11 miesięcy temu ocena: 85%  78
  A Pawlicki nie szkodzi? Hipokryta.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ paw
  11 miesięcy temu ocena: 82%  77
  pawlicki to znany pisarz - mam tylko jedną prośbę , pisarzu nie pisz k.... za moje pieniądze.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Zbb
  11 miesięcy temu ocena: 93%  76
  Kto to jest Mariola z konsorcjum??
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Sitwa rządzi w gminie
  11 miesięcy temu ocena: 67%  75
  Cbs , Mariola z konsorcjum zna dobrze temat o nazwie "podsłuchy "
  ~ cbs
  11 miesięcy temu ocena: 40%  74
  oho cbś ki szukają dojscia. Kreują tutejsze kometarze, a tkaże jak nie wiedzą kto jest kto to wydzwaniają po płatnych donosicielach - kulki itp.
  ~ sciema
  11 miesięcy temu ocena: 84%  73
  Pawlicki obiecałeś w kampanii, że masz poważnego inwestora. I co? Pawlicki obiecałeś ścieżkę rowerową z Jarocina do Goliny. I co?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ najpierw pawlicki przeproś Polaków!
  11 miesięcy temu ocena: 75%  72
  najpierw pawlicki przeproś Polaków! za to co robicie z grobami polskich zołnierzy nie macie moralnego prawa dalej pełnić urzędu!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kat
  11 miesięcy temu ocena: 90%  71
  A widzieliście jaki ma majątek wasz burmistrz. Porównajcie go z posłami z komisji reprywatyzacyjnej Pana Jakiego. Wniosek jest jeden Ci posłowie przy "waszym burmistrzu" są biedakami. Możemy być dumni
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ paw
  11 miesięcy temu ocena: 79%  70
  obrotny opalony
  ~ slup
  11 miesięcy temu ocena: 92%  69
  Wniosek z wysyłki listów wyciągam taki, że spada poczytnosc papierowej gazety jarocinskiej tak? Bo po co burmistrz by wysyłał listy, skoro jest gazeta, która o nim raczej dobrze pisze?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kjhg
  11 miesięcy temu ocena: 79%  68
  Jedni i drudzy nie są warci funta kłaków. Zaczynają zżerać się nawzajem.Najlepiej będzie jak się sami unicestwią.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ koalicja bandy czworga
  11 miesięcy temu ocena: 40%  67
  PSL=pis=po=sld
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ misza
  11 miesięcy temu ocena: 97%  66
  Znany pisarz na chwile obecna ujawnił swoje zdolności epistolarne....pracy w regionie potrzeba a nie listów książek i wypowiedzi za które nie bierze sie odpowiedzialności....wiecej konkretnych działań a nie robienia zasłony dymnej pod publikę....
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Patryk
  11 miesięcy temu ocena: 16%  65
  Brawo Panie Pawlicki, przynajmniej Pan coś robi w Golinie. Te arbuzy nie robią nic.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jak na kiblu też się coś robi
  11 miesięcy temu ocena: 87%  64
  to tak jak byś usiadł na kibel i powiedział, że coś robisz
  ~ Jarocinianka
  11 miesięcy temu ocena: 90%  63
  A te listy to wysyłał za gminne pieniądze?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Sitwa rządzi w gminie
  11 miesięcy temu ocena: 75%  62
  No za moje nie bo ja w gminie jarocin podatków nie płacę i tu sie muszę z Tobą zgodzić olgs !! :-))
  ~ olgs
  11 miesięcy temu ocena: 31%  61
  Przecież nie za Twoje.
  ~ Sitwa rządzi w gminie
  11 miesięcy temu ocena: 95%  60
  No przecież nie za swoje. Swoich potrafi pilnować:-))))
  ~ Plotzek
  11 miesięcy temu ocena: 42%  59
  Panie Matuszak i panie Grzesiek, jesteście panowie tutaj, jedynymi światłymi ludowcami. Moje pytanie jest takie: czy możecie przekonać swojego kolegę arbuza p.Grobelnego by przekazał dokumentację techniczną i mapy geodezyjne łącznika DK 11-15 z DK 12, by burmistrz Adam Michał Pawlicki mógł wdrożyć tą inwestycję do natychmiastowego wykonania. To winno leżeć w panach interesie, bo jesteście mieszkańcami Goliny, a ten odcinek drogi jest strategiczny dla Jarocina i Goliny (miejsca pracy).
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Prosty czlowiek
  11 miesięcy temu ocena: 78%  58
  Najlepszy jest pan radny Matuszak. Plują na niego, a on dalej szanuje. Tak trzymać.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Człowiek
  11 miesięcy temu ocena: 78%  57
  Tego zupełnie nie rozumiem. Jaki szacunek! Wasz Burmistrz pluje wam w twarz. Trzeba mówić jasno i wyraźnie. Tego pana nie chcemy. Nie pozwolimy by nam pluł w twarz.
  ~ Grażyna
  11 miesięcy temu ocena: 67%  56
  PSLu już nie ma po tym co wyczyniają. Dobrze, bo to szkodniki
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ooo
  11 miesięcy temu ocena: 25%  55
  Pawlicki byl jest i bedzie najlepszym burmistrzem i taka prawda co was boli .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Wesłoy dziń dziś nastał
  11 miesięcy temu ocena: 75%  54
  O jakim PSL u Wy tu piszecie, przecież takiej partii w tym okręgu wyborczym już nie ma. Możdzanowska zatrzasnęła drzwi i doczekaliśmy się wspaniałych czasów, że partia wasali PZPRu po raz pierwszy po drugiej wojnie światowej, nie ma parlamentarzysty w sejmie z tego kręgu. Burakowaty Pólrol, ani nijaki Matuszak z tej partii już nie zrobią niczego dobrego. A Szymkowiakowa pierwsza za Możdżanowską poleci do pisu. Ino żeby się z Czechaczką nie pozabijały :-)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ co kto robi?
  11 miesięcy temu ocena: 40%  53
  Pawlicki dużo, a nawet bardzo dużo robi w Golinie, a co robią nasi PSLowcy? Nie dosyć,że nic nie robią w Golinie, to zaniechali robienia czegokolwiek na terenie naszej gminy. Nawet przeszkadzają Pawlickiemu wybudować łącznik między drogami nr 12 i 15.
  ~ Agnieszka
  11 miesięcy temu ocena: 31%  52
  ADAM I TAK CIĘ KOCHAM...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Sitwa rządzi w gminie
  11 miesięcy temu ocena: 91%  51
  Teraz to kocha najbardziej Mariola z "konsorcjum " :-)))
  ~ żerkowianin
  11 miesięcy temu ocena: 36%  50
  Szanujcie Burmistrza swego, bo możecie mieć tylko gorszego.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ do śmierdzących gumowfilców
  11 miesięcy temu ocena: 74%  49
  jak Matuszak wielki dzialacz PSLu opowiada, że jego partia sznuje i jest wdzieczna Pawlickiemu bo dużo robi i to szanuje, to pytam: komu taka wypowiedź sprzyja a komu szkodzi? oczywiście Matuszak jakby na kolanach przed Pawlickim działa na szkode swojej koleżanki K. Szymkowiakowej co ma walczyć z Pawlickim o fotel burmistrza! kim ten człowiek jest? pewnie zaraz się odwróci i zadzwoni do Kasi: jaka ty jesteś wspaniała, napewno pokonasz Pawlickiego ja ci pomogę hahahahhahahahahaha
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ BBB+
  11 miesięcy temu ocena: 76%  48
  Karol sprawdź znaczenie terminu "użyteczny idiota".
  ~ Ty
  11 miesięcy temu ocena: 73%  47
  Pan burmistrz umie tylko sprowadzać same śmierdzące inwestycje i inwestorów w tym jest najlepszy
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ 4 litery
  11 miesięcy temu ocena: 63%  46
  Jakoś wszyscy wrzeszczeli że ma być inwestor. Nikt nie dodał jakoś że ma być pachnący. Zawsze źle w 4 literach
  ~ Olek
  11 miesięcy temu ocena: 30%  45
  A kogo niby jest burmistrzem? Jak nie mieszkańców tej gminy? Z Nowego Jorku?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ paw
  11 miesięcy temu ocena: 100%  44
  no,nie tylko ,,wystraszonych ciemniaków'' - paru gnoi dzięki niemu nieźle zarabia.
  ~ PAKUJ SIĘ GOŚCIU!
  11 miesięcy temu ocena: 83%  43
  wystraszonych ciemniaków z czarnej ziemi pacanie!!!!!!!!!
  ~ Trutnie z PSL
  11 miesięcy temu ocena: 48%  42
  Teraz trzeba się pozbyć tych szkodników z Jarocina, bo w okręgu wyborczym juz ich nie ma w sejmie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ lolek
  11 miesięcy temu ocena: 62%  41
  Tak to prawda PSLu już nie ma w tym okręgu. TZN że PSL nie ma tym okręgu ani jednego posła w sejmie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Takie rzeczy
  11 miesięcy temu ocena: 79%  40
  Przecież PSLu już nie ma. Drzwi od tej organizacji zamknęła Andżelika Możdzanowska uznając że to już koniec tej partii wyszła z niej jeko jedyna posłanka PSLu w tym okręgu.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jadwiga Olchowicz z Goliny
  11 miesięcy temu ocena: 42%  39
  PSL który rządzi w powiecie miał wybudować Zakrzewską, i co robi? NIC ! SIC ! Pawlicki przedstawił ile co i kiedy w Golinie i Stefanowie będzie robione. Jest tego dużo. Co robi PSL? wypycha kabzy rządzących emerytów kasą za nicnierobienie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Danek z WP
  11 miesięcy temu ocena: 49%  38
  Matuszak kibicuje, ale nie pomaga, a nawet szkodzi. Dlaczego nie chcą przekazać dokumentacji która powiatowi nie jest potrzebna? O to zapytajcie !
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ty
  11 miesięcy temu ocena: 65%  37
  Bo gmina nie chce zapłacić za dokumentację myślę że to proste
  ~ Ww
  11 miesięcy temu ocena: 56%  36
  Radnemu półrolniczakowi wychodzi słomą z butów. Na dożynkach w golinie krzyczał ze milion na koncie ze może wszystko! Jak wjechali kibole Jaroty to narobił w majty. Zapytajcie swojego radnego w golinie Gdzie was Marcinek ma...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Janik
  11 miesięcy temu ocena: 70%  35
  Półrolniczak swoim prostackimi zachowaniami przykrył wieko trumny PSL w Jarocinie, a Możdzanowska wbiła wszyskie potrzebne do pochowania trumny z PSLem. Teraz bedą w PISie, wasale PZPRu
  ~ Wojte
  11 miesięcy temu ocena: 83%  34
  szkodzi Golinie bo chce kolejnego śmierdziela wprowadzić, kto tam będzie pracował Ukraincy? a ścieżka rowerowa do Jarocina? droga do sklepu radnego Pół... zrobiona, droga do doktora Wojt... zrobiona, droga do przyjaciela Sołty... zrobiona ale dla ogółu mieszkańców ścieżki asfaltowej nie ma.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Co slychac
  11 miesięcy temu ocena: 39%  33
  Frustraci się rzucili żeby opluć burmistrza w komentarzach;) wielka jest wasza rozpacz. Nie ma co
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ !!!!!!!
  11 miesięcy temu ocena: 69%  32
  wielka to jest głupota jarocińskiego ratusza
  ~ kat
  11 miesięcy temu ocena: 74%  31
  A dlaczego ta ubojnia robiona jest bez referendum mieszkańców Goliny? Co to za kozioł ofiarny to PSL? Nie stać włodarza na coś mocniejszego np PIS albo PO? PIS rządzi w Polsce Po w województwie więc tu widzę winnych
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ PAKUJ SIĘ GOŚCIU!
  11 miesięcy temu ocena: 69%  30
  pawlicki jesteś nieudolnym burmistrzem i zaliczyłeś kompromitujące wpadki, NIE MASZ SZANS!!! ZOSTAŁ CI NAJWYZEJ ROK I PÓJDZIESZ W NIEBYT JAK ŚMIERDZĄCY FARAONOWIE, KONIEC Z TOBĄ ZA DUŻO NAWYWIJAŁEŚ I JAK WIDAĆ CZASY CIE PRZEROSŁY I WIELU LUDZI, KTÓRYCH WCIĄŻ OBRAŻASZ, PAKUJ SIOIĘ GOŚCIU
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ♡♡♡♡♡♡♡♡
  11 miesięcy temu ocena: 45%  29
  Myślę że on nawet tego nie przeczyta. Ze razem z tobą i że mną to jakieś 5 osób tu komentuje a reszta społeczeństwa nawet nie wie o co chodzi. Tak że się tak nie denerwuj bo ci żyłka pęknie. Poza tym nie jesteś merytoryczny. Same slogany. Żadnych konkretów
  ~ gminnik
  11 miesięcy temu ocena: 75%  28
  Co z inwestorem? Miał być miesiąc temu. Tym razem naprawdę...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ koniecNadchodzi
  11 miesięcy temu ocena: 78%  27
  Panie Pawlicki nikt nie jest w stanie obrazić pana bardziej niż pan sam siebie obraza , zniszczył pan ZJ zrobil pan z tych radnych ślepe maszynki bez własnego zdania do glosowania , oglupil pan ludzi obietnicami a teraz pan wszystkich obraża kto ślepo panu nie ufa , pycha kroczy przed upadkiem , wybory w Wilkowyj pokazaly ze pana koniec jest bliski
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Karolina Paluszkiewicz
  11 miesięcy temu ocena: 39%  26
  Pycha kroczy przed upadkiem PSLu. PSL jest pyszny i butny. I sami zdrajcy i karierowicze w nim. Możdzanowska pokazała, Kolejna będzie za nią Szynkowiakowa. Jak powiedziałęś pycha kroczy przed upadkiem. Pierwszy raz po II wojnie światowej wasale PZPRu , najpierw ZSL, a potem PSL nie ma posła w SEJMIE RP> Pycha kroczy przed upadkiem. Byliście i jesteści pyszni i upadliście. Święto Polski !
  ~ Oo
  11 miesięcy temu ocena: 83%  25
  Opalony uczeń Kurskiego, uważa że " Ciemny lud wszystko kupi"
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Oo
  11 miesięcy temu ocena: 84%  24
  Burak atakuje buraki.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ najpierw pawlicki przeproś Polaków!
  11 miesięcy temu ocena: 74%  23
  najpierw pawlicki przeproś Polaków! godzinę temu ocena: 73% 4a może po waszej akcji z wydaniem 150 tys. na mauzoleum okupantów i zbrodniarzy sowieckich i przeprosiłbyś Polaków że nie dbasz o groby polskich żołnierzy! po tym wszystkim nie macie prawa dłuzej pełnić swoich urzędów!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Wielcy politycy
  11 miesięcy temu ocena: 81%  22
  3x PSL z Goliny. 1= mądry i szanowany. 2= sympatyczny i nieobliczalny. 3= cwany i kuty na cztery nogi
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Sitwa rządzi w gminie
  11 miesięcy temu ocena: 77%  21
  Szkoda że nie napisał o "przetargu" Pwik na stację uzdatniania wody w Stefanowie. O tym dziwnym konsorcjum i tylko dwóch ofertach. To jest dopiero Rozwój....osobisty.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ola
  11 miesięcy temu ocena: 84%  20
  Panie Burmistrzu co z obiecana kilka lat temu ścieżką rowerową do Goliny! !!!!!!?????
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Cześć i czolem
  11 miesięcy temu ocena: 61%  19
  Ta partia już się nie liczy... no może tylko w golinie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Marek
  11 miesięcy temu ocena: 42%  18
  Burmistrz jes w porządku ale strzela sobie w kolano krytykując konkurencję.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Konkrety
  11 miesięcy temu ocena: 61%  17
  Marek masz rację. Niepotrzebnie zajmuje się kimś kto tak naprawdę liczy się tylko wśród wyborców z własnej rodziny.
  ~ Czekam.na dużo więcej panie burmistrzu
  11 miesięcy temu ocena: 54%  16
  Arbuzy nie spijaja żadnej śmietanki. Marzenia. W Polsce PSL ma już śladowe poparcie a to co się dzieje w powiecie i w gminie z udziałem PSL to wola o pomstę do nieba. Albo się biją. Albo awanturuja. Albo głosują za odbieraniem dotacji bo Miro sobie tak życzy. Napiszcie artykuł o sylwetkach PSL
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Szanuje Grześka
  11 miesięcy temu ocena: 52%  15
  No i dobrze. PSL już nie wie do czyjej bramki gra. Ostatni czas w lokalnej polityce wyraźnie na to wskazuje. Każdy w PSL ma swój interes. A niektórym działaczom co jakiś czas trzeba przypominać że interes starosty to niekoniecznie interes mieszkanców. Powodzenia panie Grzesiek z opanowaniem tego
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ sierpień 2017
  11 miesięcy temu ocena: 75%  14
  NIE JEST PAN MOIM BURMISTRZEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Plotzek
  11 miesięcy temu ocena: 75%  13
  PS - "sierpień 2017"- to niepłacąca czynszu przy jednej z kamienic przy ulicy Wrocławskiej. Tak powinno brzmieć..
  ~ Plotzek
  11 miesięcy temu ocena: 60%  12
  "sierpień 2017" to nieudaczna, niepłacąca POstkomunistyczna kobieta z ulicy Wrocławskiej w Jarocinie
  ~ Hahaha
  11 miesięcy temu ocena: 41%  11
  Jest burmistrzem gminy. Nic nie poradzisz. Jeśli jesteś zameldowany to twoim. Miłego dnia nerwusie
  ~ Mieszkaniec Goliny
  11 miesięcy temu ocena: 83%  10
  Oj widać, że zbliżają się wybory samorządowe 2018. Kampania idzie ostrą parą. Burmistrz dobrze wie, że nową inwestycją pt. ubojnia drobiu straci sporą część swoich głosów. Więc trzeba coś obiecać. Panie Burmistrzu, czy Pan naprawdę myśli, że jesteśmy naiwni. Poprzednio też Pan dużo obiecywał np. m.im. ścieżkę rowerową do Jarocin - Golina. I co? NIC. Totalnie nic. Tyle lat minęło i jakoś nie można się dogadać z GDDKiA. Więc teraz żeby zatkać nam dosłownie "nosy" znowu jakieś obietnice. I one niby mają nam poprawić jakość życia? A firma ZPM Biernacki co? Jakoś z nimi nic nie idzie zrobić żeby byli mniej uciążliwi? A nowa ubojnia będzie super hiper proekologiczna. Po prostu jedna istniejąca ubojnia + nowa ubojnia drobiu = totalny syf. A jak wybudują już nowy zakład to wtedy Pan powie, że nie ma Pan środków żeby coś z nimi zrobić żeby nie śmierdziało. A bo to Starostwo ma wydział Ochrony Środowiska i to oni muszą reagować, a m nie możemy. A mamy konflikt ze Starostą itp. itd.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Golina
  11 miesięcy temu ocena: 86%  9
  Wszyscy mieszkańcy jesteśmy tak nastawieni na nowe inwestycje w Golinie. Dlaczego nie można zrobić spotkania z nowym inwestorem żeby odpowiedział na wszelkie nurtujące pytania. Po prostu jesteśmy uprzedzeni do tego tupu inwestycji. A może się mylimy ale chcielibyśmy wiedzieć jakie są wszystkie pozytywy i negatywy takiej inwestycji.
  ~ Mieszkaniec Goliny
  11 miesięcy temu ocena: 23%  8
  Obyś kolego się nie mylił. Niech zrobi jak najwięcej dobrego dla mieszkańców to mu się wszyscy za to odwdzięczą swoimi głosami w wyborach
  ~ Tak tylko pytam
  11 miesięcy temu ocena: 71%  7
  Pawlicki w Golinie miał jeden z gorszych wyników w tamtych wyborach, więc nie liczcie że straci jeszcze więcej. Choć lekko się zakiwał, a może bardziej wykiwał go PSL, bo im więcej PSL mu się stawia tym więcej kasy chce ładować w Golinę !!! Czy w tym jest jakiś sens ??? Po tym liście to Pórol i Matuszak z Grześkiem pływają w szampanie !!! Pawlicki zrobi jeszcze więcej w Golinie niż durnowaty poprzednik, a śmietankę i tak spiją znowu Arbuzy :-(
  ~ Mieszkaniec Goliny
  11 miesięcy temu ocena: 69%  6
  A wtedy jak to wszystko już wybudują i będzie ładnie prosperować to zapraszamy Pana Burmistrza jak będzie Pan już na emeryturze, dostanie Pan prezent od mieszkańców. Wszyscy mieszkańcy złożymy się na działkę i może Pan na niej wybudować swój wymarzony dom. Spełni się wtedy Pana sen o swoim wymarzonym domu w Golinie. Pozdrawiam wszystkich przyszłych wyborców 2018
  ~ najpierw pawlicki przeproś Polaków!
  11 miesięcy temu ocena: 74%  5
  a może po waszej akcji z wydaniem 150 tys. na mauzoleum okupantów i zbrodniarzy sowieckich i przeprosiłbyś Polaków że nie dbasz o groby polskich żołnierzy! po tym wszystkim nie macie prawa dłuzej pełnić swoich urzędów! I ty smiesz pisać czy mówić co dobre i złe?!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Szumowiny
  11 miesięcy temu ocena: 21%  4
  Robisz coś źle, nie robisz źle
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ mieszkaniec Bogusławia
  11 miesięcy temu ocena: 75%  3
  Pawlicki nie pisz Wasz burmistrz bo moim to ty nie jesteś, nie chcę mieć nic wspólnego z osobami skazanymi, winnymi, łamiącymi prawo
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jarociniak
  11 miesięcy temu ocena: 40%  2
  To wyprowadz sie z Bogusławia do Małpiego Gaju
  R E K L A M A
  R E K L A M A