ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pasażerka zasłabła. Pociąg stał ponad pół godziny

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    12.04.2017
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 8 ocen 0 / 0%
A A A
Dworzec PKP w Jarocinie. Przejście podziemne Dworzec PKP w Jarocinie. Przejście podziemne  fot. Bartek Nawrocki

- Wczoraj wracałam pociągiem z Poznania. W Sulęcinku staliśmy ponad pół godziny. Przyjechała karetka pogotowia. Było zamieszanie - relacjonuje pasażerka składu relacji Poznań - Łódź Kaliska.

Dyżurny stacji PKP w Poznaniu informuje, że w pociągu zasłabła 28-letnia pasażerka. Na miejsce przyjechał Zespół Ratownictwa Medycznego. - Po udzieleniu pomocy medycznej pani kontynuowała podróż - dodaje dyżurny.

R E K L A M A

Z tego powodu skład był opóźniony o 35 minut. Do zdarzenia doszło o godz. 15.27.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ciemna masa wciąż pracuje na koleji
ponad rok temu ocena: 50%  8
to tak nie do końca jest byle głupstwo! sam dojerzczam do pracy pociagiem, też jechałem tym pociagiem. Pociag stał prawie godzine, mimo ze był to akurat skład "nowoczesny", posiada jakieś telewizorki wygodne siedzenia, wyswietlacze stacji a nawet z głosników płynie informacja na jakiej stacji jesteśmy i jaka stacja za chwilę będzie. Tyle tylko, że żaden cymbał z obsługi pociągu nie potrafił poinformować pasazerów, którzsy nie jeżdżą za darmo, jak długo moze potrfać postój i prtzeprosić! widać kolej jest wciąż ciemna! Wielu ludzi wysiadać miało na następnępnej stacji w Solcu - za 5 minut, a w pociagu siedzieli prawie godzinę, zapewne ktoś z rodziny by podjechał do sulecinka, ciemna masa na tej koleji pracuje, gburowaci, upoceni i nie potrafią normalnie się nawet odezwać
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MAJK
ponad rok temu ocena: 83%  7
taki jesteś rozgarnięty a twoja ortografia pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli masz tak mały mózg i nie wiesz że na kolei nie pracują jasnowidze to może lepiej NIC nie pisz bo się ośmieszasz!!! Jak oni mieli przewidzieć kiedy dotrze karetka.
~ niekonfliktowy
ponad rok temu ocena: 83%  6
bo czasami nie wiadomo ile będzie pociąg stał!!! na podstawie tego artykułu skąd obsługa miała wiedzieć ile potrwa wizyta karetki i jaką decyzję podejmie lekarz??? takich (...) pasażerów nie brakuje... jak bym z takimi pasażerami zrobił porządek a nie z obsługą!!!
~ Twój Nick wiele o tobie mowi
ponad rok temu ocena: 79%  5
Ale widać po wpisie ze ciemna masa też koleją jeździ....
~ l
ponad rok temu ocena: 73%  4
naucz się pisać po polsku.....
R E K L A M A
~ ....
ponad rok temu ocena: 80%  3
jechałam intercity z Opola do Wrocławia przez 6 godzin w niedzielę po piątkowym wypadku pendolino.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sprint
ponad rok temu ocena: 100%  2
Z byle głupstwem wiara wypisuje i zaśmiecają się serwery. Pociąg stoi to zajrzę na GJ, bo tam będzie napisane. No ludzie! Ostatnio była stłuczka na krzyżówce w Krzykosach z udziałem 307 PJA. Korek do połowy lasu. Informacji brak. Bo i po co komu?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mazurek Dąbrowskiego
ponad rok temu ocena: 84%  1
I po co komu ta informacja dzisiaj? Ona była potrzebna wczoraj, jak ludzie czekali na spóźniony pociąg. To mniej więcej tak, jak by w prognozie pogody mówili o dniu wczorajszym. Dziś ten news jest tak samo istotny jak to, że przed chwilą puściłem bąka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A