ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1

Otworzyli kino. Teraz czekają na zgłoszenia od widzów

› Aktualności› Wydarzenia 2 miesiące temu    13.04.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 1 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. Dom Kultury Kotlin

Chcesz oglądać filmy w kinie "Projekt" w Kotlinie? Zgłoś swoje dane kontaktowe w kotlińskim domu kultury, a będziesz powiadamiany o kolejnych seansach.

 

 

 

W kinie, które będzie działało jako szesnasta sekcja w ramach Domu Kultury w Kotlinie, wyświetlane mają być zarówno filmy nowe, jak i takie sprzed kilku, a nawet kilkudziesięciu, lat. Jak podkreśla dyrektor Janusz Barański, istnieje możliwość zorganizowania specjalnych pokazów dla różnych grup np. młodzieży czy związku emerytów i rencistów. Już w tym roku ma się odbywać wiele seansów kina rodzinnego. Będą to nie tylko filmy fabularne, ale również dokumentalne czy transmisje koncertów. Seanse od maja będą odbywały się średnio raz w miesiącu. Większa częstotliwość pokazów będzie w wakacje i ferie.

 

Zakup potrzebnego sprzętu, którego wartość wynosi 130 tys. zł - został sfinansowany z projektu „Kotlińska Akademia Sztuki” - Infrastruktura Domów Kultury Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz projektu Lider Zielonej Wielkopolski Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Starania rozpoczęto już w 2017 roku.

 

 - Przez cały rok seanse będą bezpłatne. Warunek jest taki, że my nie możemy wieszać plakatów. Dlatego chcemy stworzyć taką grupę miłośników kina, którą będziemy powiadamiać różnymi sposobami - telefonicznie, sms-owo czy mailowo - o kolejnych seansach w naszym kinie. Przez najbliższy miesiąc można się zgłaszać za pośrednictwem strony internetowej, fanpage’u Domu Kultury w Kotlinie na facebooku, a także osobiście w siedzibie placówki może przy okazji spaceru - tłumaczy Janusz Barański, dyrektor Domu Kultury w Kotlinie.


 

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jacekpl
2 miesiące temu ocena: 0%  1
Dla miłośników kina sztuki filmowej , seriali, filmu może do gustu przypadnie na wieczory Kino z Azjii gdzie w miesiącu jest ponad 60 nowych seriali i filmów. A teraz ciekawymi dramami są Doctor Prisoner , The Fiery Priest , Her Private Life , https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji