R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ASopniewski_B1_
R E K L A M A

Otwierają drzwi szkoły dla swoich kolegów i kuszą atrakcjami

› Aktualności 2 miesiące temu    14.03.2019
Anna Konieczna
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

Zapowiadają wiele atrakcji, między innymi zabawy edukacyjno-artystyczne i sportowe. Zapraszają do siebie młodsze koleżanki i kolegów oraz ich rodziców. Jarocińska Szkoły Podstawowej nr 4 otwiera swoje podwoje dla wszystkich, którzy chcieliby się tutaj uczyć. Jakie niespodzianki czekają na gości tego dnia?

 

R E K L A M ASRT 20-24 maj 2019 MOŻDŻANOWSKA

„Edukacyjna Czwórka” to projekt realizowany w ramach Drzwi Otwartych Szkoły Podstawowej nr 4 w Jarocinie. Organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji dla dzieci, które od nowego roku szkolnego rozpoczną naukę właśnie w tej szkole.

 

Społeczność „czwórki” przygotowała na spotkanie z młodszymi koleżankami i kolegami oraz ich rodzicami wiele ciekawych zabaw edukacyjno-artystycznych i sportowych.

 

 

[o drzwiach otwartych w innych szkołach - szczegóły TUTAJ]

 

Dla miłośników języków zaplanowano potyczki językowe „Z angielskim na TY” i zabawy pod hasłem „Gdzie chrząszcz brzmi w trzcinie”. Będą też „Przyrodnicze niespodzianki” oraz konkurs muzyczny „Jaka to melodia?”.

 

Informatycy z „czwórki” zapraszają chętnych na elementy programowania i skratchu. O tym, że matematykę da się lubić ma przekonać wszystkich „Matematyczne origami”. Podczas spotkania w „Czwórce” nie zabraknie także sportowych zmagań - „Sprawni jak żołnierze” oraz zabaw - „Piłkarska kadra czeka”.

 

O zajęcia plastyczne zadba świetlica szkolna, a stołówka o pierwszy posiłek. Przed młodszymi koleżankami i kolegami wystąpią także uczniowie czwartych klas. Będzie to przedstawienie kukiełkowe „Bazyliszek”.

 

[o referendum strajkowym w szkołach - czytaj TUTAJ]

 

Szkolni miłośnicy historii zapraszają do spotkań ze znanymi postaciami minionych epok. Obok oferty edukacyjnej, szkoła przedstawi projekty, w których bierze udział na co dzień: „Szklanka mleka”, „Warzywa i owoce w szkole". Miłym podsumowaniem wizyty w „Czwórce” będzie pamiątkowe zdjęcie w Fotobudce, kawa i ciacho w kawiarence przygotowanej przez rodziców, no i pamiątkowy znaczek dla wytrwałych uczestników projektu.

 

Szczegółowe informacje udzielane będą przez dyrekcję szkoły i nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej w łączniku na parterze i holu na drugim piętrze.

 

Przedsięwzięcie odbędzie się dzisiaj - w czwartek - 14 marca od godziny 17.00 do 18.30. Dyrekcja szkoły zaprasza wszystkich chętnych i zainteresowanych.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Redakcja

R E K L A M A
R E K L A M A

Powiązane

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Paweł
2 miesiące temu 2
W Tarcach też odbyły się w czwartek drzwi otwarte przez które przeszło bardzo dużo młodzieży, która chwaliła dobre kierunki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nieuk
2 miesiące temu ocena: 100%  1
największą atrakcją dla uczniów będzie wysoki poziom nauczania, jeśli ktoś uważa inaczej, powinien poszukać innej pracy! p.s. dotyczy to też szkół średnich, gdzie tworzy się różnej barwy szkoły mundurowe, a na studia, dostają się absolwenci liceum! Co zapewniają tzw. klasy mundurowe, tylko pozory!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A