ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AZegarmistrz_a1_podstrona

Ostatnia szansa, żeby zapisać się na wakacyjne warsztaty plastyczne

› Aktualności› Wydarzenia 11 dni temu    12.07.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Stowarzyszenie Jarocin XXI zaprasza na Wakacyjne Warsztaty Plastyczne, które w dniach 22-26 lipca poprowadzą Barbara Bogatko i Małgorzata Kruk. Termin zgłoszeń upływa dzisiaj.

 Zajęcia prowadzone będą w Skarbczyku  i na terenie parku w godzinach 15.00-19.00. Program zajęć obejmuje przede wszystkim studyjne ćwiczenia otaczającej natury w różnych technikach rysunkowych oraz malarstwo sztalugowe. Uczestnicy mają zapewnione wszystkie materiały plastyczne oraz jeden posiłek (w formie przekąski).

 

W ostatnim dniu zaplanowano wernisaż (godzina i miejsce zostaną doprecyzowane w trakcie zajęć), dlatego zajęcia będą trwać wyjątkowo od godz. 10.00 do 13.00. Powstałe prace po wystawie będzie można zabrać do domu. Koszt udziału wynosi 140 zł. W środę 24 lipca przewidziano dodatkową atrakcję, czyli wyjazd plenerowy nad jezioro.

 

Zapisy do 12 lipca przyjmowane są pod numerem telefonu 507/613-409.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A