R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Adecco
R E K L A M A

Ostatni raz spotkają się w takim składzie

› Aktualności› Samorząd 7 miesięcy temu    12.10.2018
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Elżbieta Rzepczyk

Gmina Jaraczewo. Władze samorządowe. Sesja Rady Miasta i Gminy Jaraczewo Piętnaście punktów liczy porządek obrad dzisiejszej sesji Rady Miasta i Gminy Jaraczewo. Będzie to ostatnie spotkanie radnych w takim składzie przed wyborami zaplanowanymi na 21 października [ZOBACZ TUTAJ]

R E K L A M A

Prócz Edmunda Kowalczyka wszyscy obecni radni ponownie ubiegają się o mandat. Jeden z nich Sławomir Gruchała jest już radnym, ponieważ w swoim okręgu nie ma kontrkandydatów.  

              
W porządku obrad zaplanowano wprowadzenie zmian w tegorocznym budżecie gminy Jaraczewo oraz wieloletniej prognozie finansowej. Radni podejmą też uchwałę w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego oraz stawek podatku od nieruchomości i posiadania psa. Sesja odbędzie się dzisiaj (12 października), początek o godz. 10.00, w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy Jaraczewo.

             

Po sesji zaplanowano otwarcie nowej biblioteki w Górze.

To już kolejna inwestycja oddawana w ciągu ostatnich tygodni w gminie Jaraczewo. We wrześniu otwarto przedszkole. [ZOBACZ TUTAJ]

Czytaj również: Targowisko gminne "Mój Rynek" w Jaraczewie - co na jego temat sądzą mieszkańcy?[ZOBACZ TUTAJ]
 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ Psiara
7 miesięcy temu 2
I co wyszlo z tym podatkiem? Jeszcze trochę to psa nie będzie można mieć na podwórku bo podatek będzie droższy niż jego wyżywienie.
~ DEBATA 2018
7 miesięcy temu ocena: 33%  1
https://www.youtube.com/watch?... Proponuję obejrzeć i pośmiać się z wypowiedzi rywali pawlickiego.
R E K L A M A
R E K L A M A