ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AZegarmistrz_a1_podstrona

Oferta pracy: Serwisant - monter

› Praca 15 dni temu    6.08.2019
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotolia.pl

Lider w branży diagnostycznego sprzętu weterynaryjnego szuka pracownika na stanowisko:

SERWISANT - MONTER

Wymagania

  • praktyczna znajomość systemów Windows
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i współpracy w zespole,
  • dobra komunikatywność; wysoka kultura osobista,
  • wykształcenie techniczne
  • podstawowa znajomość serwisu sprzętu PC i instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania,
  • znajomość języka angielskiego,
  • podstawowa znajomość urządzeń sieciowych oraz podstaw sieci LAN/WAN,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • umiejętność wykonywania prostych czynności montażowych,
  • chęć samodzielnego poszerzania wiedzy technicznej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Opis stanowiska:

  • serwis sprzętu medycznego (RTG), PC i współpraca z serwisami i liniami wsparcia producenta;
  • instalacja i konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania w siedzibie klienta,
  • wsparcie klientów online w zakresie problemów ze sprzętem i oprogramowaniem medycznym (RTG),
  • przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych oraz mailowych.

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności,
  • umowę o pracę.

Kandydatury proszę wysyłać poprzez formularz kontaktowy lub na adres mailowy: biuro@medivetcon.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.